Προς το περιεχόμενο

Music Store


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως πρέπει να γίνουμε και συνδρομητές????

 

:) :) :) :) :)

Αν δεν είσαι πελάτης, τότε οι τιμές ανεβαίνουν ασταμάτητα σε ένα παροξυσμό του τιμάριθμου... Όταν μπαίνεις στο μαγαζί, scanner υψηλής τεχνολογίας σου παίρνει sample από το αίμα και σου τραβάει επιτόπου μία ανάλυση DNA για να δει αν είσαι πελάτης (από τα χρωμοσώματα)...

:) :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μήπως πρέπει να γίνουμε και συνδρομητές????

 

Όχι ρε συνδρομητές, ΜΕΛΗ!!!

ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ... Στον δρόμο που χάραξε ο Σωκράτης!

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως πρέπει να γίνουμε και συνδρομητές????

 

Όχι ρε συνδρομητές' date=' ΜΕΛΗ!!!

ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ... Στον δρόμο που χάραξε ο Σωκράτης![/quote']

ναι αλλα ξεκινησε με το 'η μιση Ελλαδα ειναι Ολυμπιακοι' , συνεχισε με το

αντε να πιασουμε τις 100.000, ξανασυνεχισε με το αντε πλησιαζουμε τις

70 , και κατεληξε στο 'δεν εχουμε ακριβη στοιχεια για τον αριθμο των μελων'.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω λάβει κι εγώ το mail για την Ελληνική "μεταγραφή" του Musicstore, που έτσι κι αλλιώς με είχε κερδίσει σε κάθε τομέα.

 

Επιπλέον να επιβεβαιώσω αυτό που-νομίζω ο elavd-είχε αναφέρει για συνεργασία Thomann-Ταχυμεταφορών ΕΛ.ΤΑ. Παραγγελία που έφυγε Παρασκευή από Γερμανία, ήταν στην πόρτα μου-και όχι στο ταχυδρομείο- σήμερα, πρωί Δευτέρας... :wink:

 

Μακάρι πάντως να πληθύνουν οι Έλληνες μαγαζάτορες που μπορούν να παίξουν στα ίσα τους Γερμανούς...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω λάβει κι εγώ το mail για την Ελληνική "μεταγραφή" του Musicstore' date=' που έτσι κι αλλιώς με είχε κερδίσει σε κάθε τομέα.

 

Επιπλέον να επιβεβαιώσω αυτό που-νομίζω ο elavd-είχε αναφέρει για συνεργασία Thomann-Ταχυμεταφορών ΕΛ.ΤΑ. Παραγγελία που έφυγε Παρασκευή από Γερμανία, ήταν στην πόρτα μου-και όχι στο ταχυδρομείο- σήμερα, πρωί Δευτέρας... :wink:

 

Μακάρι πάντως να πληθύνουν οι Έλληνες μαγαζάτορες που μπορούν να παίξουν στα ίσα τους Γερμανούς...[/quote']

 

Ποσο χρεωση εχει ομως;Στην παραγγελια που κανεις on-line εχει να διαλεξεις

για ΕΛ.ΤΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο στην φόρμα παραγγελίας όσο και στη χρέωση δεν άλλαξε τίποτα. Μειώθηκε όμως αισθητότατα ο χρόνος αποστολής και το σημείο παράδοσης. Στην πραγματικότητα ο Thomann "ισοφάρισε" το Musicstore στο πιό χειροπιαστό σημείο υπεροχής του...(βλ. αποστολή με courier και παράδοση κατ'οίκον) :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλώνοντας ΑΦΜ μουσικου στο musicstore αφαιρείται το ΦΠΑ απο την τιμη. μαλλον προκειται για καποιο λάθος στη λειτουργία τους καθως η UPS δεν κανει εκτελωνισμο μιας και ειμαστε στην ΕΕ, οπως και να χει αυτο σημαινει έκπτωση 19%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλώνοντας ΑΦΜ μουσικου στο musicstore αφαιρείται το ΦΠΑ απο την τιμη. μαλλον προκειται για καποιο λάθος στη λειτουργία τους καθως η UPS δεν κανει εκτελωνισμο μιας και ειμαστε στην ΕΕ' date=' οπως και να χει αυτο σημαινει έκπτωση 19%.[/quote']

 

Τελείως πληροφοριακά, αυτό είναι κατά κάποιο τρόπο σωστό. Το θέμα είναι ότι αν δεν είσαι επαγγελματίας με δελτίο παροχής, δεν έχεις δικαίωμα να το κάνεις αυτό, τους παραπλανάς και φοροδιαφεύγεις.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω ιδέα απο λογιστικά αλλα δεν θα έπρεπε ο επαγγελματιας να πληρωνει κανονικα το φπα αφου ετσι κι αλλιως το πέρνει πισω στο τελος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω ιδέα απο λογιστικά αλλα δεν θα έπρεπε ο επαγγελματιας να πληρωνει κανονικα το φπα αφου ετσι κι αλλιως το πέρνει πισω στο τελος?

 

Όχι. Έχει το δικαίωμα να το κάνει αυτό, εξαιτίας της μη εξίσωσης των ποσοστών ΦΠΑ στις χώρες της Ευρωπαικής Ένωσης.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου