Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί τέτοια φαγωμάρα..

 

Εγώ είμαι υπέρ στο να γράφει ο καθένας ότι θέλει.. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ>..Τώρα αν κάποιος θέλει να γράψει πάγματα άσχετα, δεν θα βρούν αντίκρισμα απο κανένα μέλος του φορουμ, αν βρεί πάει να πεί πως δεν ήταν άσχετο...

χαρακτηρισμοι περι φασισμού δεν χρειάζονται εδώ, πρέπει να δείτε άλλα foroums για να δείτε τι σημαίνει φασισμός... και έλεγχος .....

 

οπότε μην μασάτε το noiz είναι ενας ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ χώρος για τον οποίον οι υπεύθυνοι πρέπει να είναι υπερήφανοι, και να μην φοβούνται.. να δέχονται οποιοδήποτε θέμα προς συζήτηση..

 

Και σε εμένα δεν αρέσουν κάποιοι απο τους κανόνες του foroum αλλά δεν με εμποδίζουν στο να συμμετέχω σε θέματα.. Να ανάβω φωτιές, να μοιράζομαι, να κάνω τα σχόλια μου την πλάκα μου.. Να αρπάζομαι να ξεαραπάζομαι κτλ...

 

ΜΗΝ ΚΟΥΡΔΙΖΕΣΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!!!

 

Το φορουμ αυτο ΠΡΕΠΕΙ να γινει τοπος ανταλλαγης αποψεων για ολα τα θεματα!! :lol:

 

εμεις τα ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΑ & ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ να ποσταρουμε οτι θελουμε!

 

αν π.χ. εσυ ανοιξεις ενα θεμα "τι πεταλι distortion να παρω" EΓΩ γουστραρω μαζι με την υποδειξη μου να σου κοτσαρω & μια 200σελιδη αναλυση για την Β.Κορεα & το πυρηνικο της προγραμμα,για την παγκοσμια φτωχεια & την καταπιεση των Λαπωνων ψαραδων απο τη δικτατορια των ΠΙΓΚΟΥΙΝΩΝ!! :twisted:

 

ποιος εισαι ΕΣΥ που θα πεις σε ΕΜΕΝΑ τον παντογνωστη ΕΛΛΗΝΑΡΑ τι θα γραψω...

 

Σκουληκι :lol: :lol: εισαι ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ των Σιωνιστων..ετσι δεν ειναι?? :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!!!

 

Το φορουμ αυτο ΠΡΕΠΕΙ να γινει τοπος ανταλλαγης αποψεων για ολα τα θεματα!! :lol:

 

εμεις τα ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΑ & ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ να ποσταρουμε οτι θελουμε!

 

αν π.χ. εσυ ανοιξεις ενα θεμα "τι πεταλι distortion να παρω" EΓΩ γουστραρω μαζι με την υποδειξη μου να σου κοτσαρω & μια 200σελιδη αναλυση για την Β.Κορεα & το πυρηνικο της προγραμμα' date='για την παγκοσμια φτωχεια & την καταπιεση των Λαπωνων ψαραδων απο τη δικτατορια των ΠΙΓΚΟΥΙΝΩΝ!! :twisted:

 

ποιος εισαι ΕΣΥ που θα πεις σε ΕΜΕΝΑ τον παντογνωστη ΕΛΛΗΝΑΡΑ τι θα γραψω...

 

Σκουληκι :lol: :lol: εισαι ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ των Σιωνιστων..ετσι δεν ειναι?? :lol: :lol:[/quote']

 

πάντως θα γούσταρα ναι να μου πόσταρες όποιοδήποτε θέμα, ειλικρινά.. και αν μου έλεγες κίολας για το πόσο έκλεισε η ΠΕΙΡΑΙΩΣ θα σου ήμουνα και υπόχρεος.....

 

τώρα τι πειράζει αν το έκανες.. (όχι για την μετοχή .. για αυτά που περιγράφεις).. Εσύ θα κουραζόσουνα εγώ αυτό που θα ήθελα να βρώ θα το έβρισκα.. οπότε... αν είχα όρεξη για διάβασμα θα διάβαζα και αν βρήκα αυτά που μου έστειλες εξαιρετικά ενδιαφέρουσα θα μπορούσα να αναδημοσιεύσω σε ένα άλλο πόστ... κ.ο.κ.

 

Εξάλου εντάξει να δεχτώ πως σε ένα thread πλαισιώνουμε όσο δυνατόν περισσότερο τις απαντήσεις μας, στο θέμα του thread.. αλλά αν παρεκτραπεί.. (ένας δεν είναι αρκετός για να το παρακάμψει.. ) τότε πάει να πεί πως υπάρχει λόγος για τον οποίον παρεκτράπηκε.. Δεν χρειάζεται να "σνομπάρουμε" οποιαδήποτε γνώμη ακόμα.. και αν το κάνουμε στο keyboard δεν έχουμε κανένα λόγο να τρέφουμε τέτοια αισθήματα τύπου "δεν σε γουστάρω" απέναντι σε άλλα μέλη.. ας μπορεί να διατυπωθεί και αυτην η γνώμη αυτην η αφορμή για να τα πείς.. να τα σπάσεις έστω ρε αδερφέ...

 

Υ.Γ. Όχι της χεσπολά :-)

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως δεν εχεις καταλαβει για ποιο λογο γινεται ολη αυτη τη φασαρια.

 

Λοιπον σε ακομα πιο απλά ελληνικα:

 

Eδω μεσα ειμαστε ΟΛΟΙ μας (& εγω) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ του Yameth.

 

O Yameth στο ΣΠΙΤΙ του εχει καποιους ΚΑΝΟΝΕΣ (οπως και εσυ στο δικο σου σπιτι)

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3948

 

Εμενα η μαμα μου :lol: με εμαθε απο πολυ μικρο οταν ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΑΙ να ΣΕΒΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΩ τους ΚΑΝΟΝΕΣ του οικοδεσποτη μου γιατι ετσι προσταζει η βασικη ανθρωπινη ηθικη που δυστυχως την εχουμε απεμπολησει απο οτι φαινεται :twisted:

 

Αν οι ΚΑΝΟΝΕΣ αυτοι ΔΕΝ μου γουσταρουν τοτε ΠΑΙΡΝΩ το ΚΑΠΕΛΑΚΙ μου και φευγω..

 

Ολα τα αλλα ειναι τζαμπα μαγκιες και αλητιες..

 

την τηρηση αυτων των ΚΑΝΟΝΩΝ λοιπον ο YAMETH,επειδη ετσι του ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ (μια και ξεκαθαριστηκε οτι ΕΔΩ ειναι το ΣΠΙΤΙ του μια και ειναι ο site administrator) την εχει εμπιστευτει σε 6-7 modulators που σπαταλανε αρκετο απο τον πολυτιμο προσωπικο τους χρονο για να μη γινει εδω μεσα μπαχαλο ,αλλα και για να βοηθησουν δεκαδες μελη του φορουμ σε οτιδηποτε (εκτος κι αν δεν το εχεις προσεξει αυτο.. :roll: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εντάξει αμα το πας εκεί τι να πω οκ...

 

Τζάμπα μάγκας, δεν είμαι ούτε και αλήτης, και μόλις παραβίασες εναν απο τους κανόνες του forum.. για δες το..

 

I forgive...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

την τηρηση αυτων των ΚΑΝΟΝΩΝ λοιπον ο YAMETH' date='επειδη ετσι του ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ (μια και ξεκαθαριστηκε οτι ΕΔΩ ειναι το ΣΠΙΤΙ του μια και ειναι ο site administrator) την εχει εμπιστευτει σε 6-7 modulators που σπαταλανε αρκετο απο τον πολυτιμο προσωπικο τους χρονο για να μη γινει εδω μεσα μπαχαλο ,αλλα και για να βοηθησουν δεκαδες μελη του φορουμ σε οτιδηποτε (εκτος κι αν δεν το εχεις προσεξει αυτο.. :roll: )[/quote']

 

 

Ακριβώς αυτην είναι η δουλειά που σας ανατέθηκε...

 

Τα κάνατε ΣΑΛΑΤΑ.. όμως με την υπετραστυνόμευση γιατι δημιούργησε τρελό μπάχαλο.. και τρελό μπάχαλο έχετε; γιατι αν δεν έχετε τότε δεν χρειάζεται να ιδρώνετε.. .. αλλά αφού ιδρώνετε παει να πεί πως έχετε (καλός!!!)

 

τεσπα δικα σας τα γένια δικά σας και τα χτένια.. Τουλάχιστον YAMETH εγώ δεν ένιωσα φιλοξενούμενος στο σπίτι σου.. αισθάνθηκα ΣΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...

 

Συγνώμη....

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εντάξει αμα το πας εκεί τι να πω οκ...

 

Τζάμπα μάγκας' date=' δεν είμαι ούτε και αλήτης, και μόλις παραβίασες εναν απο τους κανόνες του forum.. για δες το..

 

I forgive...[/quote']

 

Mαλλον δεν καταλαβες,φυσικα και ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ σε εσενα ,δεν εχεις αλλωστε δημιουργησει προβλημα,για αυτο μην παρεξηγεισαι..(τι εγινε ρε παιδι μου ολοι λυμενο το ζωναρι για καυγα εχουν σημερα,ελα Χριστε & Παναγια!!!?? 8O )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι δεν ξέρεις από moderation (βέβαια όλοι από κάπου ξεκίνησαν), ως προς τα υπόλοιπα έχουν τοποθετηθεί οι Who (Isle of Wight).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτό και σε συγχώρεσα....

 

απλά δεν συμφωνώ με αυτά που λές(εδώ, όχι γενικά).. και ας σε συμπαθώ κατα βάθος..(για τα γενικά)

 

Δεν σε trollaro με άλλα λόγια (Αν και κανα δυο φορές έχω μπει στον πειρασμό να το κάνω)

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω μεσα ειμαστε ΟΛΟΙ μας (& εγω) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ του Yameth.

 

O Yameth στο ΣΠΙΤΙ του εχει καποιους ΚΑΝΟΝΕΣ (οπως και εσυ στο δικο σου σπιτι)

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3948

 

Εμενα η μαμα μου :lol: με εμαθε απο πολυ μικρο οταν ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΑΙ να ΣΕΒΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΩ τους ΚΑΝΟΝΕΣ του οικοδεσποτη μου γιατι ετσι προσταζει η βασικη ανθρωπινη ηθικη που δυστυχως την εχουμε απεμπολησει απο οτι φαινεται :twisted:

 

Αν οι ΚΑΝΟΝΕΣ αυτοι ΔΕΝ μου γουσταρουν τοτε ΠΑΙΡΝΩ το ΚΑΠΕΛΑΚΙ μου και φευγω..

 

Ολα τα αλλα ειναι τζαμπα μαγκιες και αλητιες..

 

μισό, δεν είναι ακριβως έτσι τα πράγματα... χωρις το κοινό το σπίτι του γιαμεθ δεν θα υπήρχε καν, που βασικά δεν είναι σπίτι, είναι ένα κλαμπ πχ, όπου μάλιστα την διασκέδαση την φτιάχνουν οι ίδιοι οι πελάτες. Αυτοί κερδίζουν ο ένας τον άλλον, και ο ιδιοκτήτης αυτούς, και καμμιά φορά και κανένα ψιλό. Αν εννοείς τον χώρο στο σερβερ, ο οποιοσδήποτε εδω μεσα μπορει να διαθέσει 150 ευρώ το χρόνο και να φτιάξει το ίδιο πράγμα, και δεν βλέπω πως προσβάλεται ο χώρος απο οφ τοπικ θέματα και 1-2 τρολς....

Μην υπερβάλουμε κιόλας, δεν είναι το ίδιο με το σπίτι του.... άσε και ένα οφ τοπικ, και άσε και 2-3 άτομα να πλακωθούνε. 1,2,5,10, μετά θα μάθουνε όλοι να αγνοουνε τα τρολς. Η ερμηνεία των κανόνων, υπάρχει μόνο για να μεγαλώνει το SNR, άμα όμως δεν υπάρχει καθόλου σήμα, δεν γίνεται να κρατηθεί το φόρουμ μόνο με τους κανόνες... αυτό είναι το κοινό του, τι να κάνουμε....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου