Προς το περιεχόμενο

Service Korg Triton Classic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παλικαρια γεια σας αν γνωριζετε και θελετε να μου σιστισετε καπιο τεχνικο για triton classic. τυπου χναρακη οπος ειναι για τα roland εκτος αν τα φτιαχνει ακομα η bon studio..  η καπιος στα γιαννενα αν ξερετε ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλώντας για Αθήνα μπορείς να πάς στο Service της Bon Studio άλλα και στον Παυλίδη, στο Μενίδι.

 

Αν σε ενδιαφέρει κάτι απ'τα δύο πες μου να σου δώσω και τηλέφωνα. Αν θες κάτι αποκλειστικά στα Γιάννενα, λυπάμαι άλλα δε γνωρίζω. Υποθέτω ο τοπικός αντιπρόσωπος της Korg θα έχει τεχνικό που να μπορεί να σου κάνει Service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα το οργανο αυτη τι στιγμη εχει τα εξης προβληματα: δε παιζει σωστα το ribbon, αλαγη picth αυτο το κανς και μονος, και καπια κουμπια δε πεζουν πια...διλαδι το πατας και τιποτα αλα κατα τα αλα μια χαρα ειναι το οργανο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ,

 

κατέβα μια καθημερινή στην Αθήνα, στον Παυλίδη, χωρίς δεύτερη κουβέντα!

 

Είναι εκεί ο Γιωρίκας που θα σου κάνει το όργανο καινούργιο-και αυθημερόν αν τον έχεις ενημερώσει από πριν με ένα τηλέφωνο.

 

Αν θέλεις στείλε μου ΠΜ να σου δώσω τηλέφωνα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου