Προς το περιεχόμενο

I will be there - Louiza & Nikolas


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Παιδιά,

 

Ευχαριστώ για τα σχόλια! :)

 

Ναι, αν δε παίξω σκυφτός κιθάρα θα χαιδεύω τα μπούτια μου με την πένα αντί για τις χορδές... Μη τρελλαθούμε κι όλας!  ;D

 

Το τραγούδι θα το σπρόξω όπου πάει. Αλλά θα δούμε που θα πάει, και τι θα κάνει.

 

Και η Λουίζα ΕΙΝΑΙ φωνάρα λοιπόν! Αποδεδειγμένα πλέον!

 

Όλη τη μουσική την έχω γράψει εγώ για το παιχνίδι. Δε μπορώ να ακούσω τώρα το βίντεο στο τέλος, Αργύρη, αλλά εγώ την έχω γράψει όλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

συγχαρητήρια συνονόματε..

για μένα σίγουρα στο top ten  αγγλόφωνων τραγουδιών που έχω ακούσει από Έλληνες δημιουργούς..

το video σίγουρα το αδικεί και με ένα ανάλογό του ποιοτικά και με λίγη τύχη, είναι έτοιμο -γιατί όχι- και για διεθνή καριέρα...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποια μικρη επιρροη απο το "Believe" του Elton John?

Κομματαρα παντως, και η φωνη υπεροχη. Μπραβο Nick. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

npap με κολακεύεις!  :o Το βίντεο, τα είπαμε... Δυστυχώς είναι η πρώτη μου προσπάθεια πίσω από την κάμερα, άρα δηλώνω άσχετος! Μακάρι να βρεθεί κάποιος να θέλει να φτιάξει ένα κανονικό βιντεο κλιπ, αλλά εγώ δεν έχω τον χρόνο και το χρήμα να ασχοληθώ άλλο με το βίντεο... :( Δυστυχώς... :(

 

Νικόλα: Ευχαριστώ... ;) άντε ρε να βρεθούμε για καμμιά μπύρα τώρα τον Ιούλιο που φεύγουν τα παιδιά μου και μένω μόνος!

 

mr_davidoff: Κατανοητόν και δεκτόν! Το φοβόμουνα κι εγώ, αλλά θα επιμείνω ότι είναι παραπάνω από επαρκώς διαφορετικό! :)

 

waterfall: Πώπω... Δεν το είχα σκεφτεί. Δε βλέπω κάποια φανερή επιρροή, αλλά το Believe είναι ένα τραγούδι που άκουγα συνέχεια για πολύ καιρό.

 

Και, ναι, η Λουίζα είναι υπέροχη από κάθε άποψη. Και ως φωνή, και ως συνεργάτης και ως επαγγελματίας!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο βρε Νίκο.

Πολύ όμορφο.

 

Τα υπόλοιπα από κοντά  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου