Προς το περιεχόμενο

Περί πολιτικών μη-συζητήσεων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε τυπάκια...

 

Δεν μας είχατε ζαλίσει τα φρύδια ότι δε θέλετε να μολύνεται η φορουμική εμπειρία σας με τις πολιτικές συζητήσεις;

 

Δε συμφωνήσαμε να τις κόψουμε;

 

Δεν υποστήριξα την (λανθασμένη, κατά τη γνώμη μου, απόφαση) να περιοριστούν σε συγκεκριμένο χώρο;

 

Γιατί λοιπόν ρε νταλκάδες επιτρέπετε αυτή τη καφρίλα στο noizbox όπου ο κάθε πικραμένος πετάει τη μαλακία του, με την διαφορά ότι (εφ' όσον δε γίνεται συζήτηση) κανείς δεν μπορεί να του απαντήσει;

 

Για να βλέπω χεράκια να σηκώνονται, από όλα τα παιδάκια που είχαν προσωπικά τοποθετηθεί ενάντια στις πολιτικές συζητήσεις...

 

Αλλιώς θα μπαίνω - επί τούτου - και θα γράφω δέκα ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΕΣ απόψεις ημερησίως, ώστε να είναι ΒΕΒΑΙΟ ότι κάποιος θα σπάζεται.

 

Πρέπει δηλαδή να κάθεται ο admin να κάνει τον νηπιαγωγό; Δεν με ενδιαφέρουν ρε' σεις οι πολιτικές σας απόψεις, ούτε για τη κυβέρνηση, ούτε για την αντιπολίτευση ούτε για τίποτε άλλο... άμα θέλω να διαβάσω συνθήματα θα κατέβω στα Εξάρχεια να χαζέψω τους τοίχους.

 

Ελπίζω να βοήθησα.

 

 

 

Πρώτα απο όλα να αλλάξεις το θέμα σε "περί μη-πολιτικών συζητήσεων". Δεν υπάρχει μη-συζήτηση.

 

... και μετά να ξέρεις οτι α) δεν απευθύνεσαι σε "παιδάκια" και οτι β) αν γουστάρεις να ζεις σε γυάλα, το πρόβλημα ειναι δικό σου. Το φόρουμ ειναι ζωντανός οργανισμός, κομμάτι της κοινωνίας που ζούμε.

 

Όχι δε βοηθήσες

 

Φιλικά (πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε πει και ειναι προφανές πως οι πολιτικές κουβέντες αφήνουν κατάλοιπα. Όπως αυτο του Κύκλωπα με τον ΣΦ. Στο θεμα για τα... τζάκια

 

Εδω κανεις λαθος αφεντικο....οι "κουβεντες" μου με τον Κυκλωπα δεν ειναι πολιτικες,ειναι απλα μια συγκρουση δυο εντελως διαφορετικων κοσμων...του κομπλεξικου σκοταδιστη Ελληναρα εθνικιστη που δε μπορει να ξεχωρισει το δεντρο απο το δασος (Κυκλωψ) και του ...πεφωτισμενου  ;D προοδευτικου Ευρωπαϊστη που μιλαει με στοιχεια και αποδειξεις (ΣΦ)... ;D

 

 

Σε παρακαλω μη με βαζεις στην ιδια κατηγορια με τον Κυκλωπα γιατι θα καταπιω την τουρκαλβανικη μου βελεντζα και θα βαλω τη φουφου στη πριζα... ;D  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω κανεις λαθος αφεντικο....οι "κουβεντες" μου με τον Κυκλωπα δεν ειναι πολιτικες,ειναι απλα μια συγκρουση δυο εντελως διαφορετικων κοσμων...του κομπλεξικου σκοταδιστη Ελληναρα εθνικιστη που δε μπορει να ξεχωρισει το δεντρο απο το δασος (Κυκλωψ) και του ...πεφωτισμενου  ;D προοδευτικου Ευρωπαϊστη που μιλαει με στοιχεια και αποδειξεις (ΣΦ)... ;D

 

 

Σε παρακαλω μη με βαζεις στην ιδια κατηγορια με τον Κυκλωπα γιατι θα καταπιω την τουρκαλβανικη μου βελεντζα και θα βαλω τη φουφου στη πριζα... ;D  

 

Έλα SF, παραδέξου ότι γουστάρεις να φυτιλιάζεις, μεταξύ μας είμαστε..  ;D ;D

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα απλα χρειαζεται ενα βασικο IQ για να καταλαβει καποιος το χιουμορ μου (οχι τιποτα το τρομερο...το μεσο τουρκαλβανικο IQ που μας επετρεψε να επιβιωσουμε τοσα χρονια αρκει... ;D)....ε,καποιοι δεν εχουν ΟΥΤΕ αυτο...(ή τους το εχουν στερησει οι..πΣεκασμοι)

 

;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα απλα χρειαζεται ενα βασικο IQ για να καταλαβει καποιος το χιουμορ μου (οχι τιποτα το τρομερο...το μεσο τουρκαλβανικο IQ που μας επετρεψε να επιβιωσουμε τοσα χρονια αρκει... ;D)....ε,καποιοι δεν εχουν ΟΥΤΕ αυτο...(ή τους το εχουν στερησει οι..πΣεκασμοι)

 

;D

 

 

Συμφωνώ, απλώς οι μέρες είναι περίεργες και πολλοί από μας είναι ζορισμένοι, ψυχολογικά, οικονομικά κτλ.

 

Χιούμορ το ξέρουμε ότι έχεις, εδώ παίζεις με .... ΤΕΛΕΚΑΣΤΕΡ εν ετει 2013, αν είναι δυνατόν δλδ κτλ  ;D ;D

 

Επί του θέματος, συμφωνώ με το

 

 

το φόρουμ ειναι ζωντανός οργανισμός, κομμάτι της κοινωνίας που ζούμε.

 

 

 

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω κανεις λαθος αφεντικο....οι "κουβεντες" μου με τον Κυκλωπα δεν ειναι πολιτικες,ειναι απλα μια συγκρουση δυο εντελως διαφορετικων κοσμων...του κομπλεξικου σκοταδιστη Ελληναρα εθνικιστη που δε μπορει να ξεχωρισει το δεντρο απο το δασος (Κυκλωψ) και του ...πεφωτισμενου  ;D προοδευτικου Ευρωπαϊστη που μιλαει με στοιχεια και αποδειξεις (ΣΦ)... ;D

 

 

Σε παρακαλω μη με βαζεις στην ιδια κατηγορια με τον Κυκλωπα γιατι θα καταπιω την τουρκαλβανικη μου βελεντζα και θα βαλω τη φουφου στη πριζα... ;D 

 

Σόρρυ που αντιδρώ με τον τρόπο που αντιδρώ, αλλά δυστυχώς δεν είμαι ψυχίατρος. Αλλά φαντάζομαι ούτε ένας ψυχίατρος θα ήταν ικανός να γιατρέψει τα εκατοντάδες κόμπλεξ και τα σύνδρομα καταδίωξης που βγάζεις. Πιο πολλή συμπυκνωμένη κακία δύσκολο να βρεις σε ομιλητή ελληνικού ή τουρκαλβανικού φόρουμ. Σ' αυτό είσαι όντως σούπερσταρ. Σε παραδέχομαι.

 

Έλα παραδέξου το, σου έφαγε ελληναράς τη γκόμενα, αλλιώς δε θα έκανες σαν ξινισμένη γεροντοκόρη.

 

Υ.Γ. Και ελληναράς είσαι και φαίνεσαι. Κιθαρίστα, ε κιθαρίστα. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιθαρίστα, ε κιθαρίστα

 

Eγω δεν σε εβρισα με χυδαιους χαρακτηρισμους...εσυ γιατι το κανεις?

 

for your information..Πληκτρας ειμαι (καπου εχω και ενα διπλωμα ανωτερας στο πιανο.. ;D) που παιζει και κιθαρα και ντραμς και μπασο... ;D

 

Έλα παραδέξου το, σου έφαγε ελληναράς τη γκόμενα, αλλιώς δε θα έκανες σαν ξινισμένη γεροντοκόρη.

 

τον καιρο που ασχολουμουν με......γκομενες ζουσα σε πολιτισμενες χωρες (ΗΠΑ,Γερμανια,Αγγλια) οποτε ευτυχως δεν χρειαστηκε να τρωω γκομενες απο Ελληναραδες...μια και σε αυτες τις χωρες τους αλοιφανε με πισσα και τους πουπουλιαζανε .... ;D...αντιθετως τους ανοιχτομυαλους και εργατικους Ελληνες οι οποιοι προσαρμοζονταν στον πολιτισμενο μη τουρκαλβανικο τροπο ζωης των χωρων αυτων τους εδιναν στοργη και προδερμ.....οποτε καταλαβαινεις οτι μια χαρα την περνουσα  ;)

 

Πιο πολλή συμπυκνωμένη κακία

 

ΣΑΤΙΡΑ λεγεται και ως 100% καθαροαιμος ΕΛΛΗΝ απογονος του Σωκρατη θα επρεπε να τη γνωριζεις..

 

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου