Προς το περιεχόμενο

Η χειρότερη αγορά gear που έχουμε κάνει


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 97
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

 

Άκυρο, τώρα μου ρθε, το Deff Leppard (λογοπαίγνιο στο Κουφή Λεοπάρδαλη) είναι το αντίστοιχο αυτού που λέμε στα ελληνικά... ΚΟΥΦΑΛΟΓΟ?  ;D ;D ;D

 

"Καλησπέρα...

...

Είμαστε ΤΑ ΚΟΥΦΑΛΟΓΑ"

 

αχαχαχαχαχαχ ένα καφάσι μπύρες κερασμένες στα παιδιά  ;D ;D

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MC402 Boost/Overdrive

 

Νόμιζα ότι ήταν χαλασμένο αλλά δεν ήταν.

 

αχααχαχαχαχαχαχαχαχα να σαι καλά με πεθανες απο το γέλιο...!

 

η δική μου άχρηστη αγορά...OSMOND Strat..made in China, αγορά απο γνωστό μαγαζί της Αθήνας (του στυλ αν ακουμπησεις κιθάρα ανω των x δρχ την αγοράζεις) πρέπει να είχε κανα 15000 δρχ..μιλάμε για 95 ή 96..Τη χάρισα σε φίλο μπασίστα που ήθελε ενα κουπί, αλλα ουτε  για αυτό έκανε. Έγινε επαλήθευση του εγκλήματος αγοράζοντας μετά απο λίγο καιρό και μια OSMOND Accoustic made in China. Αυτή την έχω στο νησί, και είναι το μόνο ξύλινο πράμα που δε το ακούμπησαν τα ποντίκια μετά απο επιδρομή που έκαμαν..Κρίμα γιατί με τα ξύλα του τζακιού έκαμαν πάσχα.  8) 8) 8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδεύομαι μέρες να σκεφτώ κάποια πραγματικά κακή αγορά αλλά δεν έχω, ακόμα και οι πιο φτηνές/low profile με εξυπηρέτησαν πολύ με το τρόπο τους.

Αν πιάνονται τα "ηλεκτρονικά" ως gear, τα M-Audio AV20 μαζί με την (επίσης M-Audio) Fast Track ήταν ένα υποσύστημα που εμφάνιζε προβλήματα εξαρχής και ευτυχώς τώρα πια παιδεύει μόνο τον αδερφό μου που... κληρονόμησε το "μισό - μισό" desktop. Δεν έχω ιδέα για το τί μπορεί να έφταιγε, αλλά... δεν.

Η πλάκα είναι ότι κατά βάση εμείς να ακούμε θέλαμε και δευτερευόντως να γράφουμε... :-\

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hbl450cs.htm

 

Την είχα πάρει για πλάκα και από περιέργεια...ΕΕΕΕεεεε όπως την πήρα έτσι την έδωσα ανταλλαγή με μία τίμια Squier

Bullet Strat....ΕΚΛΕΨΑ εκκλησία...???!!!!!Να ντραπώ???!!!!!!.....:P

 

Υ.Γ. Η πλάκα είναι πως στις φώτο δείχνει ΤΟΥΜΠΑΝΗ!!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου