Προς το περιεχόμενο

Analog (some times monophonic ) and even moog!!! videos


mamonu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Hammer είναι αυτός?....Πόσο νέος είναι εδώ!!!! Όταν τον είχα δεί το 2004 με τον Jeff Beck...ήταν ο Hammer που ξέρουμε :o

Οχι ο Παπαθανασιου  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...

Ωραια φωτο. Εχω φτιαξει μια με πιο πολλες λεπτομερειες. Η δευτερη φωτο ειναι αρκετα σπανια και απο ενα πολυ κοντινο προσωπο του Παπαθανασιου. Και οι δυο φωτος ειναι απο τα τελη των 80s, γυρω στο 1987/1988, στο Sierra Studio στην Αθηνα.

 

image.png

 

Vag_at_Sierra_Studios_b.png

v2.thumb.png.4bfa5cd1d9c8af058d936f15da6a356d.png

Vag_at_Sierra_Studios_a.thumb.png.e358f2331ed8c1504ec3d789bd93edfa.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια φωτο. Εχω φτιαξει μια με πιο πολλες λεπτομερειες. Η δευτερη φωτο ειναι αρκετα σπανια και απο ενα πολυ κοντινο προσωπο του Παπαθανασιου. Και οι δυο φωτος ειναι απο τα τελη των 80s, γυρω στο 1987/1988, στο Sierra Studio στην Αθηνα.

 

Και οι δύο φωτός έχουν δημοσιευθεί σε περιοδικό της εποχής (το οποίο έχω). Ειδικά στη δεύτερη, μπορείς να δεις την γυαλάδα στα όρια της αριστερής ακμής, η οποία γυαλάδα προέρχεται από το καμπύλωμα της σελίδας εκεί που έχει γίνει η βιβλιοδεσία του τεύχους.

 

Great Job, παρ' όλα αυτά, άλλωστε οι περισσότεροι δεν την έχουν δει.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου