Προς το περιεχόμενο

VOX πεταλιερα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οτι οι πεταλιερες boss ειναι καλες και ποιοτικες (σχετικα) το ξερουμε. εχει παιξει ποτε κανενας σας με VOX tonelab SE? εχω διαβασει πολλα καλα reviews αλλα αν καποιος εχει παιξει με διαφορες πεταλιερες θα ηθελα να αναφερει συγκριτικα στοιχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν υπάρχει λόγος για συγκριτικά στοιχεία.Μόνο αν δε σε παίρνει οικονομικά.

 

Πάρε την Tonelab.Θα στο πούνε και άλλοι εδώ μέσα απλώς δεν μπορώ να τους μετρήσω γιατί χρειάζομαι άλλα 10 χέρια :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι θεμα το οικονομικο. περιπου ιδια λεφτα εχουν.

 

Όπως είσαι πας και την παίρνεις και την έχεις για μια ζωή :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην ευχαριστω. αλλα γενικα τι αλλες επιλογες εχω σε αυτα τα χρηματα? η ειναι τοσο καλη η tonelab που δεν αξιζει να κουβεντιαζουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην ευχαριστω. αλλα γενικα τι αλλες επιλογες εχω σε αυτα τα χρηματα? η ειναι τοσο καλη η tonelab που δεν αξιζει να κουβεντιαζουμε?

 

Προσωπική μου άποψη είναι πως δεν είναι ανάγκη.Παρόλα αυτά το αυτί σου μπορεί να λέει άλλα :wink:

 

Οπότε έχεις μεταξύ Boss GT6(βγήκε και GT8 δεν είμαι σίγουρος) Line6 PodXt Live Digitech GNX3 και Tonelab

 

Προσωπικά απο τις 3 προτιμώ την Digitech.¶λλα στα εφφέ τουλάχιστον όλες πάνε για βρούβες μπροστά στην Tonelab λόγω του πιο ζεστού ήχου της.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κάποια άτομα εδώ μέσα έχουν βγάλει πολύ καλούς ήχους με τη Boss και είναι ευχαριστημένοι.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης πατωντας το κουμπι ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ και γραφοντας τη λεξη Tonelab στο "κουτακι" :lol: θα βρεις τα παντα για αυτην..

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=search

 

αυτο μπορεις να το κανεις & για οτιδηποτε αλλο εχει συζητηθει ποτε στο φορουμ...

 

παντως για να μην πολυκουραζεσαι ειναι οντως η καλυτερη και πιο "αναλογικη" πεταλιερα που κυκλοφορει αυτη τη στιγμη ετη φωτος απο αποψη ηχου μπροστα απο ολες τις αλλες...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ενδεικνυται... :wink:

Με τοσα γκαζια που εχει μπορει να γινει ανετα η χαρα καθε μεταλλα... :lol:

 

Βεβαια για να ειμαστε και σοβαροι μη περιμενεις απο καμμια πεταλιερα να σου βγαλει τον ογκο ενος Triple rectifier μεσα απο 2 κτηνωδεις καμπινες 4χ12.. :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου