Προς το περιεχόμενο

Γιατι οι γυναίκες κιθαρίστριες δεν έχουν ..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι σίγουρος?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6h88l9FNzD8

 

Βάζω επίτηδες ελάχιστα δείγματα, μήπως την ψάξεις από μόνος σου! ;)

 

απιθανη, καταπληκτικη, υπεροχη και λιγα λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

απιθανη, καταπληκτικη, υπεροχη και λιγα λεω

 

 

Άστον,αγιάτρευτη περίπτωση!Πέρασε ανεμοβλογιά μεγάλος και του άφησε κουσούρι! ;D

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^χα,καλο

να μην ξεχασω

 

 

για μενα αυτη η γιαγιουλα χεζει στα μουτρα και τον vai και απειρους εγωμανιακους αποφοιτους berkley αντρακλες σταρ/λαμογια - αααααχχχ τοπα και γω!  8)

σορρυ ξερω κοβετε φλεβες πολλοι για τον vai εδω, αλλα ετσι νιωθω για τη μουσικη απο αυτο που ακουω

και σιγα τις εμπειριες πουχαν ολοι στη ζωη πια, τις τοσο τρομερες, ειδικα οι αμερικανοι που αγαπαμε ολοι, ολα στρωμενα ταχαν ολοι τους και λιωσαν στα ναρκωτικα και τις γκομενες και γραφανε καψουροτραγουδα τα κουτορνιθια, σιγα το καλσον

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπροστά στον Χέρκουλες τον σρέντερ όμως, με τον καρπό τον τιτανοτεράστιο, κανένα γύναιο δεν πιάνει μια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι στην ποπ και τη ροκ μουσικη γενικα το στοιχειο της γυναικας ειναι η φωνη και η υποκριτικη που χρειαζεται αυτο… οχι τα οργανα και η συνθεση. δηλαδη οσο χαλι μαυρο μου φαινεται ενας μαντραχαλος να τραγουδαει μια ατμοσφαιρικη μπαλαντα με μισοκλειστα ματια…..:D άλλο τοσο με χαλαει μια γκομενιτσα να προσπαθει να βγαλει γρεζι με τη στρατοκαστερ, μου φαινεται χωρις παρεξηγηση… σαν λεσβια, δηλαδη συμφωνω πανω κατω με τον κυριο σουπερ-τσαμπ χωρις να ειμαι ομως μισογυνης, απλα πιστευω εκαστος στο ειδος του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το κέφι δεν τελειώνει ποτέ.

 

I know a rather amusing 10 year-old who, when he finds something particularly tiresome, played out, or repetitively, agonizingly boring, says, "It makes me want to stab myself in the balls." Now I finally understand what he means.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μολις ειδα αυτο το θεμα... δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει καποιος να μπει και να γραψει κατι οταν βαριεται... και στα αγγλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν καταλαβαίνεις γιατί μια γυναίκα βγάζει αγριάδα στην stratocaster , τι λέμε τώρα.

 

Sorry για τα αγγλικά,αλλά εδώ που βρίσκομαι αυτά μιλάμε. Μπλε Μοναχέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου