Προς το περιεχόμενο

Aνταλλακτικα Fender Rhodes/Rhodes


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το είπε ο Καυμένος, δεν τόπε? Κλειδώστε την άλλη Κυριακή τους παππούδες σπίτι.

 

                    Μήπως σας γνωρίζει προσωπικά ?  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μην μου τα μπερδευεις Μανωλη  ;D ;DΜην μου τα μπερδευεις ;D ;D ;D

Σοβαρα τωρα :Η αυξηση μεσα σε ενα μηνα εχει φτασει μεσοσταθμικα το 25% στα αναλωσιμα ανταλλακτικα ,αντιθετα στα hardware που δεν εχουν ολα την ιδια ζητηση εχω και μειωσεις της ταξεως του 10% .Βεβαια εξαρταται απο το τι χρηση εχει το καθε ενα. ;)

Ας πουμε οι χορδες που δεν αλλαζονται συχνα ειναι σταθερες!!Τα ποδια ομως του πιανου φαγανε μια μειωσουλα!!ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑΚΙΑ GROMMETS πηρανε μια +25%!!!!!!Το ιδιο και ολων των ειδων οι τσοχες ,σφυρια κλπ ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

o.k. sorry Περικλή.

 

Τώρα χωρίς πλάκα, μήπως πρέπει να έχουμε τιμοκατάλογο σε άλλο νόμισμα, π.χ. σε δολλάριο ή σε φράγκο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο φραγκο ;ελβετικο ,γαλλικο η αυτο που λεμε δεν εχω φραγκο!

Μετα τις εκλογες θα τα δουμε ολα αυτα (τοτε που θα εχουμε υποστει το πηδημα ) :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβα καλα δεν θα μπορω να παρω γεφυρες και μαγνητες και ....    σε λιγες μερες  οταν (και αν αλαξει το κυβερνητικο σχημα)?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς admin και mods:

 

Θα ηθελα να μαθω αν οι πολιτικες συζητησεις και η εμμεση πολιτικη σπεκουλα υπερ συγκεκριμενου πολιτικου ιδεολογικου χωρου επιτρεπεται η ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

 

Ευχαριστω.

 

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@george956!Ξεκινησε σαν ενημερωση και παρασυρθηκαμε σε υπονοουμενα!!Τελος να ξερεις οτι δεν ανηκω σε κανεναν απο τους αντιμαχομενους πολιτικους χωρους των τωρινων εκλογων!!

Για μενα η κατασταση ειναι :μπρος γκρεμος και πισω ρεμα!Η αιτια απλη δεν δουλευει η οκονομια δεν παραγει εργο (πλην ελαχιστων εξαιρεσεων),προιοντα ολα σχεδον εισαγομενα!!Δεν υπαρχει εισοδημα απο προιοντα που θα επρεπε να παραγουμε  ???αρα το χρεος θα υπαρχει ες αει και δεν θα ξωφλησουμε ποτε!! :-\Τουλαχιστον αν υπηρχε μια αξιολογη παραγωγικη δραστηριοτητα κατι θα πετυχαιναμε!!Αστα να πανε GEORGE956! :'(

Για μενα δεν υπαρχει σωτηρια αυτου του τοπου ειτε με μνημονιο ειτε χωρις!!Αλλου ειναι το προβλημα << ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ >> +ΡΑΓΙΑΔΙΣΜΟΣ !!Τιποτα αλλο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου