Προς το περιεχόμενο

Δειτε αυτο το βιντεο πριν το εξαφανισουν...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

4.Συμφωνείτε να μην αναρτείτε μηνύματα με συκοφαντικό, υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή, καθώς και πολιτικού, θρησκευτικού, ή φυλετικού χαρακτήρα.

 

Απλά υπενθυμίζω πριν ξεφύγουμε τελείως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator
4.Συμφωνείτε να μην αναρτείτε μηνύματα με συκοφαντικό' date=' υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή, καθώς και [b']πολιτικού[/b], θρησκευτικού, ή φυλετικού χαρακτήρα.

 

Απλά υπενθυμίζω πριν ξεφύγουμε τελείως...

 

Δίκιο έχει ο μοντιουλεϊτορ....

Ας μη συνεχίσουμε αυτή τη συζήτηση για κυβερνήσεις και συνομωσίες.... Ο καθένας έχει τις απόψεις του. Με τόσες λίγες πληροφορίες κανένας δεν μπορεί να έχει 100% τεκμηριωμένη άποψη, οπότε -τις περισσότερες φορές- όλες οι απόψεις οφείλουν να είναι σεβαστες.

 

Θα σας πω λοιπον εγώ τώρα, για μία άλλη μεγάλη συνομωσία.

 

Ανθρωποι μέσα από τη Microsoft στήνουν κατά καιρούς τα thread με τα πειρατικά software στο noiz. Δικοί τους άνθρωποι είναι και αυτοί που προσπαθούν να χακέψουν το noiz. Τι λέτε να θέλουν? Το πολυεφφέ της Behringer? Όχι βέβαια.....Θέλουν τα IP's αυτών που έχουν πειρατικά windows. Σε ανυποψίαστο χρόνο, μιλάνε με το PC του άτυχου χρήστη που ομολόγησε πως έκλεψε τη Microsoft και σε πρώτη φάση, του ανεβάζουν το crash_all_the_time.dll. Μετά, του κλέβουν τα προσωπικά του δεδομένα, και τα στέλνουν στο ΣΔΟΕ. Την άλλη μέρα έρχονται οι ράμπο και του κόβουν το πρόστιμο. Αυτά είναι ιστορίες βγαλμένες μέσα από τη ζωή. :wink: :wink: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανθρωποι μέσα από τη Microsoft στήνουν κατά καιρούς τα thread με τα πειρατικά software στο noiz. Δικοί τους άνθρωποι είναι και αυτοί που προσπαθούν να χακέψουν το noiz. Τι λέτε να θέλουν? Το πολυεφφέ της Behringer? Όχι βέβαια.....Θέλουν τα IP's αυτών που έχουν πειρατικά windows. Σε ανυποψίαστο χρόνο' date=' μιλάνε με το PC του άτυχου χρήστη που ομολόγησε πως έκλεψε τη Microsoft και σε πρώτη φάση, του ανεβάζουν το crash_all_the_time.dll. Μετά, του κλέβουν τα προσωπικά του δεδομένα, και τα στέλνουν στο ΣΔΟΕ. Την άλλη μέρα έρχονται οι ράμπο και του κόβουν το πρόστιμο. Αυτά είναι ιστορίες βγαλμένες μέσα από τη ζωή. :wink: :wink: :lol: :lol:[/quote']

 

Kι εγώ μιλούσα τις προάλλες με έναν Bill στο MSN o oποίος προσπαθούσε να με ψαρέψει αλλά λέω μπααα :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι βρωμάει εδώ......ΠΟΛΥ

Ποιός ξέρει τι συμφέροντα παίζονται πίσω από όλα αυτά και για πόσο βλάκες μας περνάνε οι κυβερνήσεις...

 

οσο βλακες μας περνανε οι κυβερνήσεις, αλλο τοσο βλακες μας περνανε οι αμεροληπτοι δημοσιογραφοι/σκηνοθετες/αποκαλυψιες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι βρωμάει εδώ......ΠΟΛΥ

Ποιός ξέρει τι συμφέροντα παίζονται πίσω από όλα αυτά και για πόσο βλάκες μας περνάνε οι κυβερνήσεις...

 

οσο βλακες μας περνανε οι κυβερνήσεις' date=' αλλο τοσο βλακες μας περνανε οι αμεροληπτοι δημοσιογραφοι/σκηνοθετες/αποκαλυψιες.....[/quote']

 

+δισεκατομύρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω δεν πιστευα στα ufo μεχρι που -μαλλον- ειδα ενα..! :?

8O πλακα κάνεις! 8O

κι εγώ έχω δει' date=' πέταγε περίεργα, ήταν πολύ πιο λαμπερό απο τα αστέρια, σαν μια λαμπερή κοντινή σφαίρα φαινότανε, έκανε ένα ζβούπ! κι εξαφανίστηκε. Ορίστε και φωτογραφίες:

http://aida.astroinfo.org/displayimage.php?album=lastupby&cat=0&pos=122&uid=32

http://www.w7ftt.net/iridium1.html

http://sundstrom.org/photographs/sky/pages/outer_space/iridium_flares_2000-10-20.html

[/quote']Aσχολουμαι αρκετα με την αστρονομια και την παρατηρηση,τοσο ωστε

να ξερω οτι δεν ηταν ουτε δορυφορος,ουτε διαττον αστερας..Μπραβο

που εδωσες παντως τα λινκ,πολυ χρησιμα :wink:

 

@ gangster- μην τρελλαθουμε κι ολας ρε συμπεθερε,οταν ειπα να ξερουμε τι μας γινεται δεν εννοουσα αυτο που καταλαβες.. 8O 8O :lol: :lol:

Ανεβασα το λινκ για να εχουμε μια extra οπτικη του θεματος..Δεν το

χαφτω αμασητι,αλλα δε με αφηνει και απροβληματιστο...Το θεμα οπως

ειπα και πριν,ειναι να μην απορριπτουμε τα παντα επειδη καποιοι

τα ταμπελιαζουν ως 'συνωμοσιολογιες'..

 

@boody:Πιθανον να ηταν,δεν μπορεσα να καταλαβω ΤΙ ΑΛΛΟ θα μπορουσε να ηταν..

@fleamail:Εχεις δικιο,ελπιζω να μην ξεφυγα!

 

Θα κανω μονο μια τελευταια δηλωση,ζωτικης σημασιας...

Ο ΑΒRAXAS ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΕΙΑΝΟΥΣ!ΠΡΟΣΟΧΗ!

ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ UFO!

ΑΛΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ! 8O 8O 8O

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κανω μονο μια τελευταια δηλωση' date='ζωτικης σημασιας...

[b']Ο ΑΒRAXAS ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΕΙΑΝΟΥΣ!ΠΡΟΣΟΧΗ!

ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ UFO!

ΑΛΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ! 8O 8O 8O [/b]

 

Tώρα που ξέρεις πρέπει να πεθάνεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κανω μονο μια τελευταια δηλωση' date='ζωτικης σημασιας...

[b']Ο ΑΒRAXAS ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΕΙΑΝΟΥΣ!ΠΡΟΣΟΧΗ!

ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ UFO!

ΑΛΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ! 8O 8O 8O [/b]

 

Tώρα που ξέρεις πρέπει να πεθάνεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :? :? :?

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κανω μονο μια τελευταια δηλωση' date='ζωτικης σημασιας...

[b']Ο ΑΒRAXAS ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΕΙΑΝΟΥΣ!ΠΡΟΣΟΧΗ!

ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ UFO!

ΑΛΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ! 8O 8O 8O [/b]

 

Tώρα που ξέρεις πρέπει να πεθάνεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

 

Ναι. Μήτσο λυπάμαι. Επέλεξε εσύ μέθοδο termination. :roll: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου