Προς το περιεχόμενο

Δειτε αυτο το βιντεο πριν το εξαφανισουν...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε θα το συνεχίσω' date=' απλά Abraxas δεν είναι αυτό που λες.

Αυτή η λασπολογία εναντίον υπαρκτών κοινωνικών συσπειρώσεων και πεποιθήσεων είναι από μόνη της πολιτική και μάλιστα βρώμικη. Επίσης και οι δυο φορείς της είναι μεγάλα παιδιά με κάποια πείρα και καταλαβαίνουν πολύ καλά τι κάνουν αυτή τη στιγμή. Λυπάμαι να διαβάζω κάτι τέτοια στο αγαπημένο φόρουμ. Δε θα το συνεχίσω όμως σε καμιά περίπτωση για να μη θεωρηθεί ότι τρολλάρω.[/quote']

 

Ομολογώ ότι σ'αυτή την περίπτωση με καλύπτει η εξήγηση του Wow!.

 

Ομολογώ επίσης ότι, αν ας πούμε ήμουν οπαδός του Λεβέντη, θα με πείραζαν τρομερά οι διάφορες αναφορές, βιντεάκια κλπ που τον διακωμωδούν.

 

Ευτυχώς ή δυστυχώς είμαι μόνο οπαδός του εαυτού μου, και μάλιστα όχι πολύ πιστός, οπότε δε με πειράζουν τέτοιες αναφορές παρά μόνο αισθητικά ίσως...

 

Ειλικρινά όμως δε νομίζω ότι προσπαθεί να περάσει κάποιος 'γραμμή' εδώ μέσα, αν αυτό είναι που υπονοείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ πάντως τον Λεβέντη ως πολιτικό τον πάω, γιατί κάτι θα πει πέρα από τα συνηθισμένα (δείτε extra κυριακή 11 το βράδυ και θα καταλάβετε) αλλά δεν παύει να είναι υπεργραφικός και γιαυτό τα καταλαβαίνω τα βιντεάκια και την όλη πλάκα.

 

Τώρα όσον αφορά τους Αμερικανούς 1 έχω να σας πω!

Είστε όλοι πράκτορες ρε!!!!

Και τι είναι οι Αμερικάνοι δηλαδή; Μια παρέα "καθυστερημένων" που εξουσιάζει όλους εμάς τους πανέξυπνους, πάνσοφους αλλά κυρίως "αδικημένους" από την ιστορία, κοινωνία και όλα τα κακά της μοίρας μας ανθρώπων!!! 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

¶ντε μην ανοίξω τις θύρες της τακλαμακαν και έρθει το πλήρωμα του χρόνου πριν την ανάσταση του 2011, καθώς εγώ είμαι ο μικρός γιωργάκης ο κλειδοκράτωρ!

¶ντε στο τσακ είμαι!!!!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα το συνεχίσω' date=' απλά Abraxas δεν είναι αυτό που λες.

Αυτή η λασπολογία εναντίον υπαρκτών κοινωνικών συσπειρώσεων και πεποιθήσεων είναι από μόνη της πολιτική και μάλιστα βρώμικη. Επίσης και οι δυο φορείς της είναι μεγάλα παιδιά με κάποια πείρα και καταλαβαίνουν πολύ καλά τι κάνουν αυτή τη στιγμή. Λυπάμαι να διαβάζω κάτι τέτοια στο αγαπημένο φόρουμ. Δε θα το συνεχίσω όμως σε καμιά περίπτωση για να μη θεωρηθεί ότι τρολλάρω.[/quote']

 

οτι ειπε ο Eye & o Abraxas +10000000000....

 

Σε καμμια υπαρκτη κοινωνικη συσπειρωση & πεποιθηση δεν εχει κανεις πεταξει λασπη εδω μεσα ποτε,μονο σε γελοιες & παρανοϊκες πραγματικοτητες που μας ταλαιπωρουν καθημερινα....εχει ασκηθει κριτικη

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μου λες το ζωον την Κουρτοβικ τι την εχεις???

εδώ τώρα μας τα χαλάς... πώς σχετίζεται η Κούρτοβικ με την όλη κουβέντα περί αντιαμερικανισμού, και γιατί τέτοια επίθεση στο πρόσωπό της; καλό θα ήταν να τεκμηριώνουμε τις απόψεις μας και να αποφεύγονται τέτοιοι χαρακτηρισμοί, γιατί αλλιώς δημιουργούνται εντυπώσεις... πολλώ δε μάλλον όταν δεν ξέρουμε το ποιον και τη συνεισφορά του ατόμου στο οποίο αναφερόμαστε. αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να υποστηριξουμε τα αδελφια μας τους Αμερικανους,ολα οσα λενε ειναι μυθοι.Ειναι η καλυτερη χωρα,η πιο οργανωμενη,με απολυτη ελευθερια και σεβασμο στους πολιτες της,και ενα τεραστιο παραφιλολογικο κυμα

ασχετων τους κατηγορει για διαφορα χαζα(πολεμους,δολοφονιες,σκανδαλα,παρανομες υποκλοπες κτλ.).

Δε συνεχιζω γιατι θα με πει κανεις και εθνικιστη και θα γινει πανικος.

 

:lol: :lol: :lol:

Αμερικη + Ελλαδα =l.f.e.

 

:roll: :roll: :roll:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
δε μου λες το ζωον την Κουρτοβικ τι την εχεις???

εδώ τώρα μας τα χαλάς... πώς σχετίζεται η Κούρτοβικ με την όλη κουβέντα περί αντιαμερικανισμού' date=' και γιατί τέτοια επίθεση στο πρόσωπό της; καλό θα ήταν να τεκμηριώνουμε τις απόψεις μας και να αποφεύγονται τέτοιοι χαρακτηρισμοί, γιατί αλλιώς δημιουργούνται εντυπώσεις... πολλώ δε μάλλον όταν δεν ξέρουμε το ποιον και τη συνεισφορά του ατόμου στο οποίο αναφερόμαστε. αυτά.[/quote']

 

Stanley, P90's έχει το ...σαντούρι στη φωτό? :lol: :lol: :lol:

 

Αμάν πια με τη Γιάννα ρε παιδιά.:roll: :roll: :roll:

 

Δικηγόρο με δικηγόρους πρώτη φορά βλέπω ρε π@@στη μου... :wink: :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου