Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VII


Holystone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Συνηθως αποφευγω ν'ακουσω - και πολυ περισσοτερο να βλεπω ταυτοχρονα - τον Tommy Emmanuel να παιζει γιατι καταρρακωνεται ασχημα η ψυχολογια μου  :-[ :-X ??? αλλα μια και εκανα το λαθος, το μοιραζομαι εδω για να μη το κουβαλαω μονος μου τετοιο βαρος... ;D

 

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Συνηθως αποφευγω ν'ακουσω - και πολυ περισσοτερο να βλεπω ταυτοχρονα - τον Tommy Emmanuel να παιζει γιατι καταρρακωνεται ασχημα η ψυχολογια μου  :-[ :-X ??? αλλα μια και εκανα το λαθος, το μοιραζομαι εδω για να μη το κουβαλαω μονος μου τετοιο βαρος... ;D

 

 

κοίτα... φέτος έχουμε πολλά κουνούπια εδώ που μένω... όσο τον βλέπω έχω φάει ήδη τρία... μέχρι να τελειώσει και κλείσω το στόμα μπορεί και να με έχεις πάρει στο λαιμό σου... :P ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζι με το Passion n warfare κ το Surfing with an Alien ενας απο τους καλυτερους κιθαριστικους δισκους κατ εμε..

τον ξανακουσα προχτες μετα απο χμ..25 σχεδον χρονια..και ακομα εχει την ιδια επιδραση πανω μου.

τι ωραιες συνθεσεις κ παιξιμο κανει ο μπαγασας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου