Προς το περιεχόμενο

Tell me why


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αισθάνθηκα σα να βρέθηκα σε χώρο που τζαμάρανε οι Doors με τους CCR, με φωνητικά από τον Τζάγκερ. Πολύ καλό.  :)

 

Αν πρέπει να βρω οπωσδήποτε κάτι που δε μου άρεσε θα έλεγα τα ντραμς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σένιο κομμάτι, ωραία φωνή και κιθάρα. Εγώ πήγα λίγο προς surf μάλλον λόγω του τρέμολο.

 

Εϊτε κάτι γίνεται με τα ντραμς σε ορισμένα σημεία, είτε έχεις κάνει κολλήσεις ελάχιστα εκτός χρόνου. Αισθάνομαι ότι χάνονται κάποια δέκατα και με πετάνε λίγο έξω.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ειστε καλα καλοι μου ανθρωποι.

 

Η αληθεια ειναι οτι τα τυμπανα και οι φωνες με δυσκολευουν παντα περισσοτερο.

Και στο ηχητικο και στο "παικτικο" του πραγματος.

Εδω οντως τα τυμπανα ,ρυθμικα κυριως,εχουν πολλα θεματα,ειδικα σε καποια σημεια.

Ηθελα να  ειναι λιγο χαλαρα,να τραβανε λιγο πισω αλλα δεν μπορουσα να τα φερω με τιποτα οπως ηθελα.Δεν ξερω νομιζω.

Σιχτιρισα καμποσο και τελικα τα αφησα ως εχουν.

 

Ρευ εχεις δικιο,ενα ροκαμπιλισερφ φιλ ηθελα να εχει,αλλα οσο πηγαινε εβγαινε πιο μπλουζ.

 

Σας ευχαριστουμε ολους. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εισαγωγάρα και παιξίματα όμορφα. Μπράβο Ζωρζ!

Θα κάνεις άλμπουμ; Πόσα έχεις μαζεμένα;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εμένα μου άρεσε πολύ .....η ντραμς ;D, και μου κολλάν πολύ στο στυλ.

 

Σαν να άκουγα μια προπολεμική singerland της Radio King, με 24 κάσα να βογκα, ματσαρισμένη με ένα 14 άρι snare της ludwig…και το 12άρι dark της zildjian…. κύμβαλον αλαλάζον ;D.

 

Στην κιθάρα –φωνή. Ο Phil Alvin με κατεστραμένο συκώτι από Τζακ (single barrel) ;D .

Ατμοσφαιρικότατον.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας φχαριστω πολυ LK και boss.

 

Λακη,απο αυτα με τα νουμερα που γραφεις δεν καταλαβα τιποτα .Αφου ομως εβγαλε τετοια ατμοσφαιρα,καλα θα ειναι τα μεγεθη. ;D ;D

 

Μπος,για να μαζευτουν και να γινουν αλμπουμ θελουν πολλη δουλεια και ποιος να την κανει.Οχι τιποτε αλλο δηλ αλλα παρα την ασχετοσυνη μου,εχω και καποια στανταρντς στο μυαλο,παναθεμα με,που ισως δεν ειναι καν εφικτα απο του λογου μου τουλαχιστον.

Μαλλον ειναι κι αυτος ο λογος που ποτε δεν αποτελειωνω καποιο,αρχιζω κατι αλλο που κι αυτο μενει στη μεση και ξανα τα ιδια.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για φοβερή δουλειά.

Δεν με εκπλήσσει γιατί είναι γνωστές οι δυνατότητές σου αλλά είναι............... τι να πω.

Πραγματικά εύγε από όλες τις απόψεις και πάντα τέτοια!!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου