Προς το περιεχόμενο

Από πού ενημερώνεστε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά μιλώντας.

Ειδήσεις.

Πολιτιστικά.

Τεχνολογικά.

Μουσικά.

Αγορά.

 

Ελληνικά και ξένα φόρουμ, podcast, youtube channels, subreddits, facebook.

Άλλη πηγή.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιντερνετ. Ηλεκτρονικες σελιδες εφημεριδων. 

Το μονο εντυπο που μπαινει σπιτι ειναι το χαρτι του Lidl (που δεν κανει ουτε για τα τζαμια οπως η εφημεριδες δυστυχως 😝) και η τηλεοραση μονο για CosmoteTv παιδικα (αντε και καμια ταινια στη βαρεμαρα, απλα να παιζει και να χαζεψω, αν δεν βαλω Νetflix. )

 

Tηλεοραση με την εννοια των ιδιωτικων και δημοσιων καναλιων, ουτε που περναει το δαχτυλο απο το κουμπι. 🤮

 

(και αυτη η Μενεγακη ρε φουστη μου... πότε θα παει σπιτι; παιδια δεν εχει;;; )

 

 

Επισης, εχω βρει πολυ οικονομικη την αγορα των τευχων απο Guitarist μεσω app. Πολυ φθηνα σχετικα με το ποσο κανουν τα εντυπα, και αριστη ποιοτητα σε σε σελιδες, συν του οτι εχει και λινκς και μπαινεις.

Επεξεργασμένο από Holystone

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο από ΕΙΡΤ και ΥΕΝΕΔ:classic_biggrin:

 

 

45 λεπτά πριν, kein είπε

 

 

  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τηλεόραση χρησιμεύει μόνο για κάποια κονσόλα gaming και να βάλεις να δεις ταινία από κάποιο μέσο 

 

Ενημέρωση ίντερνετ αλλά και εκεί η συμβατική είναι κατευθυνομενη. Η μη συμβατική είναι τύπου Διαδώστε χάχα. Θέλει ψάξιμο που δεν έχω κάνει 

 

Για μουσική ενημερώνομαι από  φόρουμ 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στον τομεα ειδησεις/πολιτισμος/οικονομια/κοινωνια, more or less απο οπου βρω, αναλογα με τις συνθηκες. Ναι, και απο την TV (αν και σπανιως πλεον) και απο το FB!!!

Διαβαζω 4-5 σαητς στο ιντερνετ που ειναι biased (πολιτικα) απο το ενα ακρο μεχρι το αλλο και γενικα χαζευω γιατι με αρεσει :classic_biggrin:...σε καθε περιπτωση, ειμαι εραστης της αποψης πως για να διαμορφωσεις μια γνωμη κοντα στην αληθεια πρεπει να αλιευεις απο διαφορετικα σημεια και μονιμως να "εξασκεις" τον εαυτο σου στην αναπτυξη κριτικης-συνθετικης ικανοτητας.

Μουσικα, σερφινγκ και φορουμ Ευρωπης και Αμερικης.

  • Like 1

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγω μοναχα απο σοβαρα κ πιοτικα καναλια  που στηριζουν τις τεχνες,  την αμεροληπτη ενημερωση κ τον πολιτισμο..Ναι ..μιλαω για την Ερτ τον ANT1 κ το Σταρ:classic_biggrin:

Να προσθεσω ομως οτι η πιο δημιουργικη μου περιοδος ηταν μια τριετια που απλα δεν ειχα τηλεοραση στο σπιτι.

Αλλα και τωρα που εχω 2...μονίμως απο το Internet μαθαινω το οτιδηποτε.

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου