Προς το περιεχόμενο
nikodr

κλοπή racl synth Nord electro 2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκλάπη στην περιοχή των εξαρχίων μπουμπουλίνας και κουντουριώτη synth nord electro 2 .Μου επιτεθήκανε χτες βράδυ 3 άτομα με μαχαίρι,στα εξάρχεια έχει γίνει μάστιγα τις τελευταίες βδομάδες οι επιθέσεις απο ομάδες μικρών ατόμων με μαχαίρια.Αν βρεθεί απο κάποιον στείλτε μου pm ή μήνυμα στο https://www.facebook.com/Nikos.drogosis  ,μου είπαν κάποιοι φίλοι για πιάτσες αθήνα που πουλάνε κλοπιμαία στο κέντρο ξέρετε που?

Ευχαριστώ πολύ...!

nord.jpg

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπαμαι ρε φιλε

Ελπιζω να το βρεις. Ευτυχως που δεν συνεβη τιποτα χειροτερο.

στα εξάρχεια τις τελευταίες βδομάδες μου είπαν στην ασφάλεια ότι υπάρχουν πολλά περιστατικά με μαχαίρια και μικρές ομάδες κακοποιών που είναι στην περιοχή γύρω απο το μουσείο και ληστευουν και επιτίθονται και έχουν ληστέψει και άλλους μουσικούς όταν βάζουν ή βγάζουν όργανα απο αμάξι.οπότε προσοχή παιδιά...

• Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Πρέπει να ειναι η τρίτη φορά σήμερα που διαβάζω για το συγκεκριμένο συμβάν και το συγκεκριμένο προϊόν που εκλάπη. Αυτό είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντικό, καθότι δεν είμαι από αυτούς που ξημεροβραδιάζονται/τσεκάρουν συχνά σε αγγελίες, αλλά κι όμως το έχω δει τρεις φορές. Άρα, υπάρχει η αισιόδοξη πιθανότητα να το ξαναβρεις εφόσον μαθευτεί αρκετά, πράγμα το οποίο σου εύχομαι ολόψυχα

ολο και καλυτερα... εχουμε περασει πια απο το σου ανοιγουνε το αμαξι στο μαχαιρι.. Κι αλλες περιπτωσεις ακουστηκαν τελευταια. Παλι καλα  που δεν εγινε κατι χειροτερο, ευχομαι να το βρεις..

Υ.Γ. το σαββατο παιζουμε 100 μετρα απο κει :classic_mellow:

Επεξεργασμένο από Alter

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Δημοφιλή τώρα

• Αναρτήσεις

• Not really   Αυτο που παρατηρω ειναι οτι αρχιζει και "τσοκαρει" οταν το κανω,οταν το ισιωσω ξανα "ξε-τσοκαρει" 
    • btw ο  ίδιος μάστορας είχε συμφωνήσει οτι το relief προφανώς και επηρεάζει στο τελευταίο τάστο. Συμβαίνει με όλες τις κιθάρες μου.
    • Εχω την εντύπωση πως ο master builder επέλεξε με την κατασταλαγμένη γνώση του έμπειρου luthier αλλά σαν απλός καταναλωτής. Ανάφερε πολλά σημαντικά κρυφά σημεία που μπορεί να ταλαιπωρούν κάποιον κιθαρίστα όπως π.χ. το πλάτος της γέφυρας και τα πλεονεκτήματα - μειονεκτήματα που προσφέρει το κάθε ένα ή το βερνίκι στο μπράτσο. Στην ουσία η κιθάρα που διάλεξε είναι ένα working mans' instrument για να παίζεται. Αφού έχει τις απαραίτητες προδιαγραφές για να παίζει εύκολα, με λίγο ρύθμισμα στο σεταπ όπως είπε, θα γίνει τουφέκι. Οι δε μαγνήτες έτυχε να ειναι του γούστου του αλλά και να μην ήταν, είναι αυτό που αλλάζει ευκολότερα. Μου άρεσε.
    • Δηλαδη, παίρνεις ας πουμε μια 24ταστη (ή και 21ταστη απο αυτες που έχεις εσυ), ρυθμίζεις relief στο μηδέν, και action μέσω γέφυρας στο τελευταίο τάστο, επίσης στο μηδεν, και στην συνέχεια αυξάνοντας το relief ΔΕΝ βλέπεις αύξηση του action στο τελευταίο τάστο?  
    • Πείτε με γραφικό αλλά για μένα είναι αυτή, άσχετα που είναι δική μου. Βέβαια πλέον έχει ένα μαύρο Dimarzio στη γέφυρα και δείχνει ελαφρώς καλύτερα νομίζω. 
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.