Προς το περιεχόμενο

Van Halen πριν 41 χρόνια (1978) LIVE


Jet72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 hours ago, Spyros Delta said:

Δυστυχως ομως δεν το καταλαβαινουν ποτε οι κουλοι, που νομιζουν οτι δεν ειναι κουλοι.

όπως?

3 hours ago, dimsonic said:

αυτοι που το καταλαβαινουν πρωτοι βρε ειναι οι πιο τυχεροι.

Κατι αλλοι σαν τον Μαλμ που χαίρονται ακομα οτι ξεσκισαν τον ριτσ εχουν σοβαρο θεμα...

οκ, ακου το παραπάνω βίντεο με το "σόλο" (ο Θεός να το κάνει) του ρίτσι που πόσταρα, και πες μου πόσοι σύγχρονοι μπόμπιρες κιθαρίστες 3η γυμνασίου παίζουν χειρότερα απο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, rgxinap said:

 

οκ, ακου το παραπάνω βίντεο με το "σόλο" (ο Θεός να το κάνει) του ρίτσι που πόσταρα, και πες μου πόσοι σύγχρονοι μπόμπιρες κιθαρίστες 3η γυμνασίου παίζουν χειρότερα απο αυτό.

αυτο γιατι το ρωτας;

εχει σχεση μ αυτο που ειπα;

 

και παμε παρακατω...

γιατι κρινεις εναν μουσικο απο μια εμφανιση 5 λεπτων;

 

οσο για την ερωτηση....

ολοι.

διοτι κανείς δεν εχει τα κοτσια να κανει εστω και αυτα μιας ασχημης μερας με διπλα του μουσικους οπως αυτοι. Και εννοειται οχι συγχρονοι μπομπιρες....οχι ματσακονιες

τοτινοι μπομπιρες...τετοιους φερε μου

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 9/23/2019 at 11:45 AM, Spyros Delta said:

Δυστυχως ομως δεν το καταλαβαινουν ποτε οι κουλοι, που νομιζουν οτι δεν ειναι κουλοι.

Τελικα ποιος ειναι ο μυστηριωδης κουλος που νομιζει οτι δεν ειναι? Θα τον αποκαλυψεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, rgxinap είπε

Τελικα ποιος ειναι ο μυστηριωδης κουλος που νομιζει οτι δεν ειναι? Θα τον αποκαλυψεις?

 

Για μενα λεει..με ζηλευει επειδη εκανα λαμπρη καριερα λογω good looks & ΓΡΑΜΜΩΣΗΣ (και χορδων 010-038...αν ημΑνε ανΤρας θα επρεπε να παιζω τουλαχιστον με 013-064) 

 

 

:classic_biggrin:

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 minutes ago, rgxinap said:

Τελικα ποιος ειναι ο μυστηριωδης κουλος που νομιζει οτι δεν ειναι? Θα τον αποκαλυψεις?

 

 

man-with-one-hand-picture-id142186601

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο-τρία χρόνια μετά (1980-81) θα άκουγα για πρώτη φορά σε κασέτα τον δίσκο VH1, περίπου 13 ετών. Την επόμενη ήμουν στο happening και το αγόραζα δίνοντας μέρος των χρημάτων που φύλαγα για την πρώτη μου ηλεκτρική κιθάρα.

Αυτό που λένε ότι στα 13-15 αυτό που ακούσεις και σου αρέσει θα το αγαπάς για πάντα. Αυτό.

Και ότι κι αν κάνω σήμερα στα φανερά όταν δεν βλέπει κανείς ακόμα προσπαθώ να βγάλω εκείνο το σόλο από το Ice Cream Man.

Μία τενοντίτιδα μου κόστισε το ρημάδι και ακόμα το πολεμάω. Αλλά τι έξαρση!  Ποτάμια ντοπαμίνης.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rgxinap είπε

Τελικα ποιος ειναι ο μυστηριωδης κουλος που νομιζει οτι δεν ειναι? Θα τον αποκαλυψεις?

Γιατι πιστευεις οτι ειναι μονο ενας?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, panorios said:

Αυτό που λένε ότι στα 13-15 αυτό που ακούσεις και σου αρέσει θα το αγαπάς για πάντα. Αυτό.

 

Φαντάσου ας πούμε τι ζημιά πάθαμε εμείς, που σε τέτοια ηλικία είδαμε το .... Top Gun! Και μετά το video clip του Dreams των VH με τους Blue Angels και ήρθαν όλα μαζί και έδεσαν.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει, ναι, εγω.

 

Χωρις να κανω συγκριση με τον Ροθ, ο Σαμυ ηταν τότε τοσο καλος που του αξιζε η θέση.

Αλλα και ως κομματια, τα προτιμώ περισσότερο. Ειπαμε, στα 13-15...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου