Προς το περιεχόμενο

Άγιε Βασίλη μου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εάν ήμουν καλό παιδί και εάν δεν σου κάνει κόπο.

Κάτω από το μαξιλάρι μου ή κάτω από το έλατο ή εμπρός από την φάτνη (δεν θα τα χαλάσουμε τέλος πάντων στο τοπογραφικό της υπόθεσης) , φέρε μου ...

 

...

 

1.9969-1.thumb.jpg.d44dcf2b84f959e409abd9cf6bcdfb3f.jpg

 

ή

 

LPTSAANNH1-Finish-Shot.thumb.jpg.a2298e850738fe7d2769aea2e92714dc.jpg

 

Αν δεν σε παίρνει, καλή καρδιά ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Πρώτη σκέψη ήταν να βάλω μια φωτό του joker με κάποια μύρια... Δεύτερη μια ημίγυμνη καλλονή, αλλά είναι κρίμας να σου "χαλάσω" το θρεντ.  Οπότε μια κιθάρα που εδώ και 5-6 χρόνια μ'έχει "στοιχειώσει"...

 

 

 

yamaha 1.JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, bouzoukleri είπε

Αν δεν σε παίρνει, καλή καρδιά ...

 

βρε συ η κινεζικη Gretsch ειναι δραματικα πιο φτηνη απο την Αμερικανικη Gibson...  

 

πας να κοροΪδεΠσισ τον Άγιο ρε αθεοΦοβε? 

5 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Πρώτη σκέψη ήταν να βάλω μια φωτό του joker με κάποια μύρια... Δεύτερη μια ημίγυμνη καλλονή, αλλά είναι κρίμας να σου "χαλάσω" το θρεντ.  Οπότε μια κιθάρα που εδώ και 5-6 χρόνια μ'έχει "στοιχειώσει"...

 

 

 

yamaha 1.JPG

 

 

ειχα δυο....δεν θες να κΣερεις ποσο τις ειχα αγορασει...και,δυστυχως,ποσο τις πουλησα.... 😁

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Superfunk said:

βρε συ η κινεζικη Gretsch ειναι δραματικα πιο φτηνη απο την Αμερικανικη Gibson...  

 

πας να κοροΪδεΠσισ τον Άγιο ρε αθεοΦοβε?

 

Δεν νοιάζει η τιμή απόκτησης, απλά ας ονειρεύομαι.

 

😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Superfunk είπε

ειχα δυο....δεν θες να κΣερεις ποσο τις ειχα αγορασει...και,δυστυχως,ποσο τις πουλησα.... 😁

 Η συγκεκριμένη (δική μου φωτό) αγοράστηκε 125000 δρχ το 1984 και πουλήθηκε (σε ένα πολύ καλό παιδί) 1000,00 Eu το 2011...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 Η συγκεκριμένη (δική μου φωτό) αγοράστηκε 125000 δρχ το 1984 και πουλήθηκε (σε ένα πολύ καλό παιδί) 1000,00 Eu το 2011...

 

Πάλι καλά ,εγώ ήμουν εντελώς νταλάκας...την μια την πήρα 70.000 το 1996 και την έδωσα 500 ευρώ σε έναν,όντως πολύ καλό φίλο και παιχταρα οπότε χαλάλι του,το 2004 ,την άλλη ,και για αυτή μετανιώνω, την είχα πάρει 60.000 το 1998, την χαρισα σε έναν "φίλο" (κλασσική περιΦτωση "Ουδείς αχαριστότερος του ευεργετηθέντος") το 2007...

 

Τρομερες κιθαρες....οπως και οι αντιστοιχες SA1200S/SA2200S ειναι/ήταν ολα αυτα που θα ΗΘΕΛΑΝ να ειναι οι Gibson Les Paul (και οι  ES335) και μονο στη χαση και στη φεξη καταφερναν....μονο μειονεΧτημα τους το ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ μεγαλο βαρος τους.... 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, cigaret13 said:

 Η συγκεκριμένη (δική μου φωτό) αγοράστηκε το 1984 και πουλήθηκε (σε ένα πολύ καλό παιδί) 1000,00 Eu το 2011...

 

Σκότωσες 27 χρόνια για 1000 ευρώ .....

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου