Προς το περιεχόμενο

Άγιε Βασίλη μου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 hours ago, Alter said:

αλλα τελικα θα μου φερει ,,, αυτον... 🥶

 

ztlr.jpg.149f390649c07400531811d08d58779d.jpg

 

.. καταρα στους ταρανδους,,,!!

τοστιέρα σου έφερε; 

Επεξεργασμένο από otto##
  • Like 1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

8 ώρες πριν, Superfunk είπε

Αλλα αστα αυτα τωρα και ας δουμε το ριΕΛ εστεϊτ στη Θεσ/νικη που την ξερςκαλα...καμμια βιλλα γυρω στα 400-500 τ.μ (κατι φτωχικο δηλαδηΣ δεν θελω παραπανω) στο Πανοραμα με κανα 200αρι το μηνα ενοικιο έχεις ή να κοιτακΣω αλλου?

 

καλά, αμα είναι να πιάσουμε τα real estate, θέλω να μου πει όποιος ασχολείται, πόσο % αξία θα χάσουν τα εκτός σχεδίου οικόπεδα που άλλος έδωΝε 60.000 για να τ'αγοράσει και τώρα που θα του το κάνει χωράφι ο Χατζηδάκισ δεν θα φεύγει ούτε με 10.000...

 

και μην μιλήσουμε για τα αυθαίρετα κατηγορίας 5 που άμα είσαι ένας χριστιανός που δεν πρόλαβε να τα τακτοποιήσει μέχρι τις 30/9 τώρα θα κάθεται να το κοιτάει ενώ οι Τράπεζες και σπίτια από leasing μια χαρά θα μπορούν να τακτοποιούνται και ας είναι κατηγορίας 5 και μετά τις 30/9, μακάκες είναι αυτοί να χάσουν τα λεφτά? Μόνο οι απλοί πολίτες είναι οι μακάκες όπως πάντα.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

             
 
Προς Παράδοση
3007264890 ΠΑΙΑΝΙΑ 07/12/2020 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Η αποστολή βρίσκεται στην διαδρομή προς το κατάστημα παράδοσης

 

Παραγγελία 01/12/20 στον Νάκα  έφυγε για ACS στις 07/12 και από τότε και μέχρι τώρα 13:30 σήμερα ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

 Καλά με πλοίο έρχεται από Αθήνα στην Αλεξάνδρεια.

 Παράγγειλα χορδές προς αντικατάσταση των προηγούμενων 1,5 έτους φορεμένων στην Strat. Σημάδι...; 🧐

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, fusiongtr said:

 

Δώρο για τον LK?

 

δεν την δίνουν. Τη βάζουν και παίζει

1 hour ago, cigaret13 said:
             
 
Προς Παράδοση
3007264890 ΠΑΙΑΝΙΑ 07/12/2020 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Η αποστολή βρίσκεται στην διαδρομή προς το κατάστημα παράδοσης

 

Παραγγελία 01/12/20 στον Νάκα  έφυγε για ACS στις 07/12 και από τότε και μέχρι τώρα 13:30 σήμερα ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

 Καλά με πλοίο έρχεται από Αθήνα στην Αλεξάνδρεια.

 Παράγγειλα χορδές προς αντικατάσταση των προηγούμενων 1,5 έτους φορεμένων στην Strat. Σημάδι...; 🧐

 

η acs έχει απ έξω απο τα κεντρικά της αθήνας ένα βουνό. Όλες οι παραγγελίες έχουν φύγει για acs με βάρκα την ελπίδα. Και σε μένα έφυγε 7/12 αλλά είναι κάπου μεταξύ εξώπορτας προμηθευτή και πληκτρολογίου acs Αθήνας

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dear ζanta,θα ήθελα να μου φέρεις το "απόλυτο μπάσο" ξες αυτό που ακούγετε σαν να άνοιξαν οι ουρανοί..που θα ζωγραφίσει το bass face στην όμορφη μουρίτσα μου..

Αλλά μάντεψε..το έφτιαξα εγώ για μένα..

Οπότε,φέρε κανα σουβλάκι με τζατζίκι και Θίπουρο,γιατί το GAS πλέον δεν υφίσταται για μενα καν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/12/2020 στις 12:30 ΜΜ, cigaret13 είπε
             
 
Προς Παράδοση
3007264890 ΠΑΙΑΝΙΑ 07/12/2020 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Η αποστολή βρίσκεται στην διαδρομή προς το κατάστημα παράδοσης

 

Παραγγελία 01/12/20 στον Νάκα  έφυγε για ACS στις 07/12 και από τότε και μέχρι τώρα 13:30 σήμερα ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

 Καλά με πλοίο έρχεται από Αθήνα στην Αλεξάνδρεια.

 Παράγγειλα χορδές προς αντικατάσταση των προηγούμενων 1,5 έτους φορεμένων στην Strat. Σημάδι...; 🧐

Μηπως δεν κοιταξαν τον ΤΚ και ειναι καθ οδον προς της Αιγυπτο;

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου