Προς το περιεχόμενο

Τα videos μας στο youtube.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Χθες, θέλησα να δω κάτι σε ένα video μου στο κανάλι μου στο youtube.....και ήταν αδύνατον να ανοίξει/ να το παίξει.

Δοκίμασα όλα μου τα videos....και πάλι το ίδιο.

Έπαιζε όλα τα άλλα, εκτός από τα δικά μου.

Δοκίμασα κάθε υπολογιστή που είχα στο σπίτι, και κάθε browser.

Τίποτα.

Στο τέλος και αφού το σκέφτηκα...ύστερα από ώρα, ΑΠΟΣΥΝΔΈΘΗΚΑ από το youtube....και τα έπαιζε μια χαρά!

Δηλαδή όταν ήμουν συνδεδεμένος στον λογαριασμό μου στο youtube, ΔΕΝ έπαιζε τα videos από το κανάλι μου!

Το παρατήρησε κανείς άλλος;

Το κάνουν αυτό....για να μην κάνεις κλικ στα videos σου και παίρνεις views?

Από πότε ισχύσει αυτή η λαλακία;

 

Υ.Γ. Στις smart TV's , που μια χαρά είμαι συνδεδεμένος στον λογαριασμό μου στο youtube.....τα έπαιζε.

Τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, LK είπε

Το κάνουν αυτό....για να μην κάνεις κλικ στα videos σου και παίρνεις views?

Αυτό δεν έχει νόημα. Δηλαδή όταν κάνεις κλικ αποσυνδεδεμένος, δεν παίρνεις βιούς;

Κατά τα άλλα είναι όντως περίεργο. Στο δικό μου κανάλι πάντως δεν ισχύει. Τα βλέπω συνδεδεμένος.
Αλλά με win7 - 32bit. 

Επίσης αν θέλεις να κάνεις κάποια επεξεργασία στα βίντεό σου - π.χ. να αλλάξεις τίτλο, περιγραφή κ.λπ. - μπορείς;
 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Haris είπε

Αυτό δεν έχει νόημα. Δηλαδή όταν κάνεις κλικ αποσυνδεδεμένος, δεν παίρνεις βιούς;

Κατά τα άλλα είναι όντως περίεργο. Στο δικό μου κανάλι πάντως δεν ισχύει. Τα βλέπω συνδεδεμένος.
Αλλά με win7 - 32bit. 

Επίσης αν θέλεις να κάνεις κάποια επεξεργασία στα βίντεό σου - π.χ. να αλλάξεις τίτλο, περιγραφή κ.λπ. - μπορείς;
 

-Έλα ντε.

 

-Λες να φταίνε τα 10 αρια; Χλωμό

 

-Μπορείς μια χαρά, αν είσαι συνδεδεμένος κάνεις τα πάντα, άπλα δεν παίζουν τα videos σου (δεν φορτώνουν ποτέ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, LK είπε

-Λες να φταίνε τα 10 αρια; Χλωμό

Έτσι νομίζω κι εγώ, αλλά υπάρχει μια ελάχιστη πιθανότητα. Τι να πω...

Ελπίζω να μας φωτίσει κάποιος γιατί παρά είναι κουλό.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δοκίμασες να κάνεις clear cache στους browsers σου μπας και? Μην σου πω οτι θα έσκιζα και τα cookies αλλά...

 

ΥΓ: Win10 εδω, δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα αλλα για για το σιτ εντ γκιγκλς το δοκίμασα (χωρις να εχω συνδεθει σε καναλι μου***, firefox και chrome), κανένα προβλημα .

 

EDIT: ***συνδεδεμένος εννοούσα, τον καφέ μου μέσα...

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Συμφωνώ 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Haris είπε

Έτσι νομίζω κι εγώ, αλλά υπάρχει μια ελάχιστη πιθανότητα. Τι να πω...

Ελπίζω να μας φωτίσει κάποιος γιατί παρά είναι κουλό.

Ναι , για να δούμε αν το πρόσεξε κάνεις άλλος.

Και εγώ στην τύχη το παρατήρησα , και βρήκα και τη "λυση".

Το να είναι τοπικό δικό μου θέμα, επίσης δεν στέκει.....δηλαδή τόσο το πρόβλημα όσο και η "΄λύση" δεν άπτονται τοπικών ρυθμίσεων/ λειτουργικού αλλά μάλλον είναι θέμα youtube (δεν είδα και στο dashboard του καναλιού μου να υπάρχει κάποια ρύθμιση σχετικά με το θέμα...)

1 λεπτό πριν, Freedom είπε

Δεν δοκίμασες να κάνεις clear cache στους browsers σου μπας και? Μην σου πω οτι θα έσκιζα και τα cookies αλλά...

 

ΥΓ: Win10 εδω, δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα αλλα για για το σιτ εντ γκιγκλς το δοκίμασα (χωρις να εχω συνδεθει σε καναλι μου, firefox και chrome), κανένα προβλημα .

Τα πρώτα έγιναν.

Για συνδέσου στο κανάλι σου και δεν αν παίζουν τα videos σου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ, συνδεδεμένος εννοουσα (ναι, μολις ξυπνησα), δεν έχει διαφορά φίλτατε, τα δοκίμασα και τα δύο, Win10 εχω σε όλα μου τα συστήματα εδώ και χρόνια, αν ήταν θέμα λειτουργικου θα είχαν φαει το κράξιμο της αρκούδας.

 

Στην περίπτωση μου, ενα από τα add-ons που χρησιμοποιώ είναι για να σκίζει τα cookies όταν φεύγω απο ένα site (και όταν κλείνω τον browser αυτόματα κάνει clear cache).

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Freedom είπε

Σορυ, συνδεδεμένος εννοουσα (ναι, μολις ξυπνησα), δεν έχει διαφορά φίλτατε, τα δοκίμασα και τα δύο, Win10 εχω σε όλα μου τα συστήματα εδώ και χρόνια, αν ήταν θέμα λειτουργικου θα είχαν φαει το κράξιμο της αρκούδας.

 

 

χμ.....περίεργο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου