Προς το περιεχόμενο

Ξεφύγανε οι τιμές ή μόνο εμένα μου φάνηκε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

είδε άλλος που ψώνισε κάτι ας πούμε premium αν έφυγαν οι τιμές?

Premium δεν ξέρω.., αλλά εχθές που πήγα και κουρεύτηκα μετά από 4 μήνες στον ίδιο κουρέα, πλήρωσα 8Eu από 6 που το είχε όσο κουρεύομαι σε αυτόν (2 χρόνια~)

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Miltos23 είπε

Βλέπω μια τάση στην ΕΕ να μην θέλουν να ακολουθήσουν επεκτατική νομισματική πολιτική, δηλαδή να αυξήσουν επιτόκια, μισθούς κλπ για να ισοφαρίσουν τα αποτελέσματα του πληθωρισμού και τηρούν στάση αναμονής μέχρι να φτάσει η κατάσταση στο απροχώρητο. Λογική στάση γιατί δεν θέλουν να ξεφύγει ο πληθωρισμός και να τρέχουν μετά να τον μαζέψουν.

 

Δεν ειναι μονο ο πληθωρισμος ,αν αυξηθουν τα επιτοκια αριβεντερτσι Ρομα... (το εχεις δει το ιταλικο χρεος?) ...καλα μη μιλησουμε για εμας εμεις εχουμε χαιρετησει απο νωρις...

 

Αλλα τι λεΓω...ο πτΩχος θα φορολογησουμε τα υπερκερδη της ΔΕΗ και θα ΣΩΘΟΥΜΕ ....

 

🤣

 

Ωχ....ΖΗΜΙΕΣ εχει η ΔΕΗ 800 εκ...... δεν πειραζει θα φορολογησουμε τις ΖΗΜΙΕΣ ...το ΙΔΙΟ ειναι 😅

 

1 λεπτό πριν, cigaret13 είπε

Premium δεν ξέρω.., αλλά εχθές που πήγα και κουρεύτηκα μετά από 4 μήνες στον ίδιο κουρέα, πλήρωσα 8Eu από 6 που το είχε όσο κουρεύομαι σε αυτόν (2 χρόνια~)

 

εμενα τα ιδΓια ΜΟΥ πηρΑ 

 

Amazon.com: Wahl Clipper Compact Multi-Purpose Haircut, Beard, & Body  Grooming Hair Clipper & Trimmer with Extreme Power & Easy Clean Blades -  Model 79607 : Beauty & Personal Care

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, άρα τα ΥΠΕΡΚΕΡΔΗ τους για να μην ανέβει ο πληθωρισμός περίπου 6 με 8 μήνες θα κρατήσουν.

 Ως τότε θα ψοφήσουμε οι μισοί  από την πείνα και οι άλλοι μισοί θα ζήσουν καλύτερα.

 χαχαχααχαχχααχαχαχαχχαχα🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

ε, άρα τα ΥΠΕΡΚΕΡΔΗ τους για να μην ανέβει ο πληθωρισμός περίπου 6 με 8 μήνες θα κρατήσουν.

 Ως τότε θα ψοφήσουμε οι μισοί  από την πείνα και οι άλλοι μισοί θα ζήσουν καλύτερα.

 χαχαχααχαχχααχαχαχαχχαχα🤣

Πόσο είπαμε ότι πουλιέται μεταχειρισμένο το v-synth σήμερα...; 😱

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cos_dr είπε

ε, άρα τα ΥΠΕΡΚΕΡΔΗ τους για να μην ανέβει ο πληθωρισμός περίπου 6 με 8 μήνες θα κρατήσουν.

 Ως τότε θα ψοφήσουμε οι μισοί  από την πείνα και οι άλλοι μισοί θα ζήσουν καλύτερα.

 χαχαχααχαχχααχαχαχαχχαχα🤣

 

ΖΗΜΙΕΣ ειπαμε εχουν....βεβαια οπως ειπα και παραπανω το ΙΔΙΟ με τα ΚΕΡΔΗ ειναι για ....καπΓιους 😅 οποτε θα τα φορογησουμε και θα φαμεΝ με ΧΡυσαΝ κουταλιαΝ

 

Τι ΖΗΜΙΕΣ τι ΚΕΡΔΗ δεν εχει διαφορα...ο λαΓος μονο να χαιρεται και να αλλαλαζει 🤣 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Superfunk είπε

 

ΖΗΜΙΕΣ ειπαμε εχουν....βεβαια οπως ειπα και παραπανω το ΙΔΙΟ με τα ΚΕΡΔΗ ειναι για ....καπΓιους 😅 οποτε θα τα φορολησουμε και θα φαμεΝ με ΧΡυσαΝ κουταλιαΝ

εγώ αντέχω τα ΥΠΕΡΚΕΔΡΗ τους για 6-8 μήνες. Μετά θα πεινάσω με τον υπόλοιπο λαό εκτός και αν αυτορυθμιστούν οι αγορές και οι ΕΕ πράξουν στο σωστό timing για τον πληθωρισμό.

 Εγώ έχω πίστη σε αυτούς. Τους πιστεύω γι αυτό ΜΕΝΩ ΕΥΡΩΠΗ🤣🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Τους πιστεύω γι αυτό ΜΕΝΩ ΕΥΡΩΠΗ🤣🤣

 

Οχι ρε συ ,πηγαινε στον ΠΟΥΤΙΝ θα σου δωΚει και ΠΡΕΣΑ για να κοΠσις νομιΖμα 🤣,ειναι καλος ανθρωπος,αγαπα τον ελληνικο λαΓο.  

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αν κουβεντιάσουμε την αύξηση των τιμών στα μουσικά όργανα έχει καλώς.

 

Αν κουβεντιάσετε τη γνωστή μιρμιρίαση της ψωροκώσταινας που νομίζει πως είναι ο ομφαλός της γης με  την πατροπαράδοτη κλωτσοπατινάδα, να βάλω κάνα μέσο μπας και μιλήσουμε για κάτι σοβαρότερο;

 

Πως χάνουμε έτσι τη μπάλα βρε αδερφέ και δεν μιλάμε επι της ουσίας;

Δεν πάτε να ασχοληθείτε καλύτερα με μια σημαντική έρευνα-κουίζ όπως αυτή;

 

 

  • Like 2
  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Αν κουβεντιάσουμε την αύξηση των τιμών στα μουσικά όργανα έχει καλώς.

 

ΟΚ boss.

 

Τοσο η Fender ,οσο και η Gibson εχουν κανει ΑΥΞΗΣΕΙΣ στις MSRP τους γυρω στο 20% across the board .

Για αυτο αλλωστε πλεον οι μεξικανικες κιθαρες κανουν οσο εκαναν πριν 2 χρονια οι Αμερικανικες.

  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Premium δεν ξέρω.., αλλά εχθές που πήγα και κουρεύτηκα μετά από 4 μήνες στον ίδιο κουρέα, πλήρωσα 8Eu από 6 που το είχε όσο κουρεύομαι σε αυτόν (2 χρόνια~)

δηλαδή 33% πάνω

Αρα εγώ με την μπρεμεϊσο απο 2.5 στα 3.1, 20% να είμαι και ευχαριστημένος

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου