Προς το περιεχόμενο

EZDrummer 3 pre-order offer


mpamps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, LK είπε

Σιγα σιγά.....δεν θα γίνουμε weckl overnight 😆 ..... λέω γω τώρα.....

Πολύ θα μου άρεσε να αρχίσω να μάθω να τα κοπανάω, αλλά δεν το βλέπω στα άμεσα σχέδια μου. Δε φτάνουν οι 24 ώρες της ημέρας 😄.

 

Εν τω μεταξύ, αν για κάθε όργανο που είναι να βάλω σε ένα κομμάτι, πρέπει να το παίζω κιόλας, βλέπω να ολοκληρώνω κομμάτι σε 2 ζωές.

  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όντας στην ίδια βάρκα με τον @mpamps θα πω ότι ετοιμαζόμουν να πάρω το Superior Drummer 3, για ορισμένα features που δεν είχε το EzDrummer2. Αυτά είναι το Tap2Find, ο Onboard Grid Editor και το The Bandmate. Μόνο και μόνο για το Tap2Find θα τα έδινα τα λεφτά για το EzDrummer3, τώρα είναι no brainer. 

 

Παρ'όλα αυτά να πω ότι εδώ και 2 χρόνια χρησιμοποιώ αποκλειστικά GetGoodDrums ως προς το ηχητικό κομμάτι. Συνήθως με έτοιμα δικά του grooves, αλλά έχω κάνει import και όλα τα grooves που είχα μαζέψει τόσα χρόνια από την Toontrack. Προσπαθώ τώρα τελευταία να μάθω να κάνω μόνος μου το drum programming, αλλά είμαι ανεπίδεκτος μαθήσεως.

 

Για άτομα σαν κι εμένα, θα έλεγα ότι τα τελευταία προϊόντα της Toontrack είναι πραγματικά idiot proof.

 

Το live walkthrough εδώ:

 

Παραπάνω λεπτομέρειες για features εδώ:

https://www.toontrack.com/product/ezdrummer-3/

  • Like 3

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εγώ ψήθηκα και το χτύπησα.

Συγκριτικά με άλλες λύσεις είναι ότι πιο έτοιμο για τελικό αποτέλεσμα σε τύμπανα, απο πλευράς ήχου.

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από που τσιμπήσατε παίδες?

θυμάμαι τελευταία είχα προτιμήσει να πάρω κάτι από us γιατί ήταν φτηνότερα από Θωμά και στο check out μου πρόσθεσε τελωνεία

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

από που τσιμπήσατε παίδες?

θυμάμαι τελευταία είχα προτιμήσει να πάρω κάτι από us γιατί ήταν φτηνότερα από Θωμά και στο check out μου πρόσθεσε τελωνεία

Από το site της Toontrack, όσο λέει ότι κάνει το upgrade: 72 Euros.

Δε χρέωσε κάτι extra.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dimsonic είπε

δεν έχω επαγγελματική δραστηριότητα εδώ και 4-5 χρόνια

Αν έχεις κάνει διακοπή εργασιών τότε θα μπορούσε να είναι αυτός ο λόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αρα αφού δεν είσαι στο Vies δεν δικαιούσαι απαλλαγή φόρου και τον αποδίδεις εκεί. Και πάλι 72 ευρω θα πληρώσεις όμως.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου