Προς το περιεχόμενο

Μια CAR strat με EMG (+clip)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ναί, έτσι ακριβώς είναι. (Με λίγο πιο ωραία "νερά" :wink: )

 

Έχεις δίκιο, υπάρχει διαφορά. Θυμίζει το '62 αλλά με λιγότερο στρογγυλεμένες ακμές.

Για να πω την αλήθεια, δεν το έψαξα να είναι ακριβές αντίγραφο.

Έτσι κι αλλιώς, 22 τάστα, 9.5" radius, 2 κομμάτια..... ήδη έχει ξεφύγει πολύ από ένα '57.

Πάντως ευχαριστώ που το επεσήμανες, αποκλείεται να παρατηρούσα μόνος μου ΚΑΙ αυτή τη διαφορά. :wink:

 

 

Τα dots στο 12ο είναι πολύ μακρυά μεταξύ τους ε? (Πάντως είναι ωραία ...πράσινο-μπλέ πολύ πολύ σκούρο. Ξέρω: Κι άλλο ΛΑΘΟΣ!!!! Φρουροί! Μαστιγώστε τον!! Παρά μία τεσσαράκοντα!!! :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 181
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγραψες πάιχτη !!!!!

Καλόπαιχτη,θέλω να την ακούσω....αν και την προτιμούσα σε ροζάκι η λιλλά ... :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα μια ωραία στρατ!

Πολλά συγχαρητήρια για την ωραία κιθάρα,το γούστο και την άψογη δουλειά που έχεις κάνει.Κι εγώ εύχομαι να παίζει όπως φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειές και καλόπαιχτη,

Εγώ φτιάχτηκα και με το μηχανουργείο και όλα τα ωραία και ακριβέστατα μηχανήματα που είχες! (πεντακάθαρο το μηχανουργείο, λεεί πολλά αυτό!)

Εντύπωση μου έκανε επίσης που το μπράτσο δεν έμπαινε άνετα και ήθελε τρίψιμο. Υποθέτω οτί υπολογίζουν τις ανοχές χώρίς να υπολογίσουν το πάχος του λούστρου

Αντε, περιμένουμε και κλιπάκια με τους ακτιβ :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειες harilatron και καλόπαιχτη! :D Τρομερή η strat, ειδικά με το χρώμα...κ@υλωσ@!!!Θα 'θελα όμως να μου πείς απο που τα πήρες, ποσο πήγε για όλα τα πραγματα και αν απο εκεί που τα πήρες μπορουν να τα τρυπήσουν κιόλας, γιατί ψήνομαι να φτιάξω ενα τέτοιο project εδώ και καιρό!Και πάλι με γειές και καλοξέσκιστη :D :D :D :lol:

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου