Προς το περιεχόμενο

Ποιά χρεωστική κάρτα χρησιμοποιείτε για thomann;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψωνιζω με χρεωστικη απο την ALPHA ΒΑΝΚ και το μονο προβλημα που ειχα ηταν οτι καποια φορα που ειχα βαλει τα χρηματα ακριβως' date=' δεν μπορουσαν να τραβηξουν απο τον θωμα γιατι θελει προμηθεια η VISA. απο την alpha bank μου ελεγαν 100 φορες οτι δεν θελουν καμια προμηθεια και οτι φταιει ο θωμας. τελικα ενω τους εβρισα εμαθαν οτι ναι μεν δεν θελουν αυτοι αλλα θελει η visa(κ ενω επεμεναν σθεναρα για ωρες ¨μα τι λετε κυριε, σας λεμε καμια προμηθεια δεν χρειαζεται......."). εβαλα 5 ευρω παραπανω(η προμηθεια ηταν μερικα λεπτα) κ απο τοτε μια χαρα.

 

ο λογος που ανελυσα το παραπανω ειναι γιατι κατα καιρους εχω διαβασει κ εδω για ατομα που ειχαν το ιδιο προβλημα κ κατεληξαν οτι με την alpha δεν γινεται να ψωνιζεις.[/quote']

 

+1 :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

όχι.

Δεν είναι του μαγαζιού. Αυτοί όταν δουν τα λ7 και έχουν σε στοκ το προϊόν, το διώχνουν την επόμενη μέρα. Από κει και πέρα είναι 1-2 μέρες το ταχυδρομίο, εκτός άμα είσαι τυχερός και οι ταχυμεταφορές σε κλάσουν, πράμα που δεν παίζει

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ρε παιδια ειχα παρει μια καρτουλα απο Eurobank για αυτη την δουλεια.Πηγα να κανω την παραγγελεια,και ειδα οτι η καρτα μου ειναι maestro,και δεν την δεχοντε.....Ξενερωσα τρελα...!Επρεπε να το προσεξω καλυτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Kwstas αφού έχεις λογαριασμό στην Πειραιώς, πες τους να σου κάνουν ένα account στο winbank και να κάνεις τις πληρωμές απο' κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου