Προς το περιεχόμενο

Hammett


xilokopos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ ασχολιομαστε με δεινοσαυρους. Εχουν βγει πολυ πιο ομοργα πραγματα απο τοτε μεχρι σημερα. Ας μην μενουμε προσκολημενοι επειδη ηταν ενα απο τα μεγαλυτερα συγκροτηματα που υπαρχουν/αν. Οκ, ναι, δημιουργησανε σχολη, προχωρησαν τον ηχο, αλλα φτανει ως εκει. Οποιος εχει ακουσει σοβαρα μεταλ και πιστευει οτι maiden ηταν προοδευτικοι ή οτιδηποτε...ε τοτε τι να πουν και οι προοδευτικοι? Απλα μην τα συγχεουμε ολα. Αλλο οι maiden και η προσφορα τους και αλλο το τι μουσικη παιξανε και ποσο προχωρησανε. Τεσπα.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδιά όποιος λέει ότι οι maiden πάιζουν τα ίδια' date='η δεν ακούει τι λέει η δεν ακούει maiden.φιλικά πάντα...[/quote']

 

Δεν σε πίανω, θέλεις να πείς ότι επείδη δεν γουστάρω και πολύ τους maiden σημαίνει ότι δεν τους έχω ακούσει, πάτε καλά εσυ και ο Παναγίωτης, για σοβαρευτείτε λέω εγω

αλλα λες τωρα και αλλα ελεγες πριν.Ας ελεγες και πριν οτι δεν τους γουσταρεις οχι οτι παιζουν τα ιδια,γιατι εγω αλλα καταλαβαινω.

hell aint a bad place to be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπαμε να πούμε καμία βλακία' date=' [/quote']

 

 

Πάλι δεν με κατάλαβες

Εγω ενοώ τις βλακείες, περί παίζουμε keyboards και να κάνουμε συγρότημα και τις υπόλοιπες πίπες που δεν θυμάμαι.

Γία την βρισία ζήτησα συγνώμη στα άλλα μέλη ΟΧΙ σε σένα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά όποιος λέει ότι οι maiden πάιζουν τα ίδια' date='η δεν ακούει τι λέει η δεν ακούει maiden.φιλικά πάντα...[/quote']

 

Δεν σε πίανω, θέλεις να πείς ότι επείδη δεν γουστάρω και πολύ τους maiden σημαίνει ότι δεν τους έχω ακούσει, πάτε καλά εσυ και ο Παναγίωτης, για σοβαρευτείτε λέω εγω

αλλα λες τωρα και αλλα ελεγες πριν.Ας ελεγες και πριν οτι δεν τους γουσταρεις οχι οτι παιζουν τα ιδια,γιατι εγω αλλα καταλαβαινω.

 

Για μένα και τα δύο ισχύουν

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mητσάρα (αν όντως εννοείς τους δίσκους μετά την επανένταξη του bruce) τα 6 χρόνια που είναι μαζί μάλλον δεν είναι 400 και αν δεν τους έχεις ακούσει δε μιλάς....Ξέρω γω τι λέω....Το μάθαμε τώρα όλοι και το τσαμπουνάμε ότι οι maiden βγάζουν τα ίδια και τα ίδια....Βρε ουστ λέμε!!!!! Η ίδια φιλοσοφία και δομή στη σύνθεση των κομματιών δεν κάνει ίδια τα κομμάτια.....

 

Παναγιώτάκι για ηρέμησε αγόρι μου' date=' άντε μπράβο

θα μας ότι δεν έχουμε ακούσει και maiden παλίο ξερόλα[/quote']

 

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Kαι τι ξέρεις ρε μ@λ@κα;

 

 

 

 

 

 

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΗΡΕΜΙΑ ΡΕ...... 8)

 

 

 

 

 

 

 

Να δω εσύ πως θα αντίδρούσε όταν συνέχεια ένας παπάρας σου τα πρίζει και στην λέει από πάνω :evil: :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 10 σελίδες μιλάτε για τους Maiden...στο thread για το Hammet 8O 8O 8O

 

Ποιός έχει σειρά, ο Σαρμπέλ;

 

Καλά Mimi είσαι αmimiτος! Σε τρώει για banιο ε;;;

 

Stay cool ρε παίδες, βγάλτε τα πάθη στην ταστιέρα κι'όχι εδώ 8) :wink: 8) :wink: 8) :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγάλτε τα πάθη στην ταστιέρα κι'όχι εδώ 8) :wink: 8) :wink: 8) :wink:

 

Δώσε έσυ λεφτά για χορδές και θα κανώ την ταστίερα όπως την έχει ο malmsteen :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Εδώ και 10 σελίδες μιλάτε για τους Maiden...στο thread για το Hammet 8O 8O 8O

 

Ποιός έχει σειρά' date=' ο Σαρμπέλ;

 

Καλά Mimi είσαι αmimiτος! Σε τρώει για banιο ε;;;

 

Stay cool ρε παίδες, βγάλτε τα πάθη στην ταστιέρα κι'όχι εδώ 8) :wink: 8) :wink: 8) :wink:[/quote']

 

+1000

 

Mimi τα έχουμε πεί και παλιότερα σχετικά με αυτό το θέμα.

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7492

 

Σκέψου ότι αυτά που γράφεις τα διαβάζει κόσμος....όχι μόνο ο panagiotis και δεν ξέρω ποιος άλλος θεωρείς ότι πρέπει να "βάλεις στη θέση του".

 

Όπως λέγανε και στο χωριό μου : Duh!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου