Προς το περιεχόμενο

Δημοκρατικές διαδικασίες


BRAIN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε yameth

Μόλις πήρα το μήνυμα που συνηθίζετε και στέλνετε ώστε να φιμώσετε κάθε πνεύμα ελεύθερου λόγου στο δημοκρατικό σας site noiz και σας το παραθέτω μια και το πιο πιθανό είναι να μην το έχει δεί κανείς από τους ηδη διαγραφέντες και που βεβαίως ούτε κι εσείς εχετε δεί ποτέ.

Δε ξέρω πόσοι ακόμη θα προλάβουν να το δούν αλλά εγώ πρόλαβα και το παραθέτω

 

 

Block Copyright © Information

User Menu V2.0 for PHP-Nuke 6.5+ and CPG-Nuke

Block's Name: User Menu

Block's Version: 2.1

Block's Description: User Menu by Pitcher@Home, gives you a login block with lots of features. Options include: Show Online Users (on or off), Show Todays/Total Hits (on or off), Use Forum for registring of new users (on or off).

License: GNU/GPL

Author's Name: Kai Michelsen

Author's Email: webmaster (-at-) pitcher (-dot.) no

[ Author's HomePage ] - [ Block's Download ] - [ Close ]

 

Ισως λύσει το πρόβλημα των ...οικειοθελώς αποχωρησάντων όπως και το μύθο τών διακοπών διαρκείας. Μη μπείτε στον κόπο να ανακαλέσετε την διαγραφή μου όπως εκ τού πονηρού κάνατε με πρώην μέλη maniac, affectuoso31 κλπ κλπ κλπ προκειμένου να τους εκθέσετε.

 

Δεν επιθυμώ ετσι κι αλλιώς σαν δημιουργικός άνθρωπος επ ουδενί να συμμετάσχω σαν μέλος στο site σας το οποίο με μειώνει σαν άνθρωπο και σαν χαρακτήρα. Μην ανησυχείτε. Δεν είμαι μαθημένος και η προσωπική μου αξιοπρέπεια δεν μου επιτρέπει να βγαλω ούτε 1 διαφορετικό nickame από αυτό που χρησιμοποίησα (Restoration) από τον Σεπτέμβριο που κάνατε δεκτή την εγγραφή μου.

 

Καλώ όλους να συμμετάσχουν στον δικτυακό τόπο σας και να πάρουν από πρόθυμα μέλη γνώσεις αν τους λείπουν. Γνώστες έχει πολλούς. Αν επιζητούν ήθος φίλους και αλήθεια ας τα αναζητήσουν αλλού.

 

Τέλος να ευχηθώ σε όλους Χρόνια Πολλά

Καλή τύχη

Πρώην Restoration

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Σε τι αναφέρεσαι?

Αυτό που παραθέτεις είναι τα στοιχεία αυτών που προγραμμάτισαν το user menu... Αν έχεις κάτι άλλο...

Τι εννοείς;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά στο νοιζ δεν έμαθα μόνο κάποια μυστικά ηχοληψίας .αλλά και το πιον της μουσικής οικογένειας .ντρέπομαι να βλέπω “καλλιτέχνες” να τρώγονται σαν τα κοκόρια .λυπάμαι..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Block Copyright © Information

User Menu V2.0 for PHP-Nuke 6.5+ and CPG-Nuke

Block's Name: User Menu

Block's Version: 2.1

Block's Description: User Menu by Pitcher@Home' date=' gives you a login block with lots of features. Options include: Show Online Users (on or off), Show Todays/Total Hits (on or off), Use Forum for registring of new users (on or off).

License: GNU/GPL

Author's Name: Kai Michelsen

Author's Email: webmaster (-at-) pitcher (-dot.) no

[ Author's HomePage '] - [ Block's Download ] - [ Close ]

 

Αγαπητέ Restoration,

 

Θέλω να πιστεύω ότι κάτι είχε η γαλοπούλα που φάγαμε όλοι μας. Αυτή η παράνοια δεν εξηγείται αλλιώς.

 

Το παραπάνω μήνυμα, όπως είπε και ο yameth, είναι από το User Menu. Η λέξη "Block" στην PHP-Nuke, πλατφόρμα που είναι στηριγμένο το Noiz, δεν σημαίνει "σε πετάω έξω". To "Block" αναφέρεται στα "παραθυράκια" που βλέπετε δεξιά και αριστερά στο Noiz. Κοινώς, το παραπάνω αναφέρεται στο "παραθυράκι" του "User Menu", εκεί που κάνετε login δηλαδή ή βλέπετε ποιοί είναι on-line. ¶λλα "Blocks" είναι το "Index" (πάνω αριστερά), το "Μουσικές Αγγελίες" (πάνω δεξιά) κλπ κλπ. Σε καμία περίπτωση δεν έφαγες "πόρτα". Τώρα, αν ξαναδιαβάσεις τι γράφει το παραπάνω μήνυμα, θα καταλάβεις και τι λέει.

 

Έπαθες ό,τι και η Affectuoso31, ό,τι παθαίνω και εγώ μερικές φορές το πρωΐ και πολλοί άλλοι ακόμα απ΄όσο ξέρω (ψυχραιμότεροι απ'ότι φαίνεται, καθώς δεν το κάνουν θέμα).

 

Το ότι υπάρχει ένα τεχνικό πρόβλημα το έχουμε πει, ο yameth επέστρεψε και ελπίζουμε να λυθεί.

 

Ας μην απαξιώνουμε κάποια πράγματα έτσι εύκολα.

 

Αμάν, να τελειώσουν αυτές οι γαλοπούλες...

 

Πολύ πολύ φιλικά,

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΛΥ Η ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ!

 

ΤΙ ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!??

 

Ελπίζω να κάνετε πλάκα και να μη σοβαρολογείτε δεν είναι δυνατόν να μιλάτε σοβαρα για "αντιδημοκρατικα" κρυφα μηνύματα και άλλα τέτοια απίστευτα,πολύ περίεργα μου φαίνονται όλα αυτά,ελπίζω να κάνετε πλάκα!!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιερωμένο εξαιρετικά:

 

Όλα τα άρθρα του feather' date=' καθώς και μερικά του [b']yameth[/b] και του SUPERFUNK αντεγραμμένα από τον Asrael ως δικά του στο site του, χωρίς αναφορά της πηγής, και σίγουρα χωρίς την άδεια του feather, του yameth και του SUPERFUNK:

 

Γεράσιμος

 

 

Μπράβο!

 

Νομίζω πως το να μιλάμε εδώ μέσα για μουσική και τεχνολογία,δεν ακυρώνει το ότι πρέπει να δείχνουμε σεβασμό ο ένας προς τον άλλον.Αυτό που έγινε από τον asrael+μερικά άλλα πράγματα (πάλι από τον ίδιο και κάποιους άλλους) δείχνουν πολλά...

 

Γι'αυτό είπα ότι είναι κρίμα που βρίσκονται κάποιοι εδώ μέσα αντί άλλων....

 

Και προφανώς δεν έχω φαντασιώσεις.... (δηλαδή έτσι μου είπε ο γιατρός,νομίζω :D )

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου