Προς το περιεχόμενο

Η ηλικία στο προφίλ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια,

 

δεν γραφουμε κανεναν, οπως και δεν ειναι υποχρεωτικο να απαντησει κανεις στα ζητηματα που μπαινουν αλλα, οπως και να το κανουμε σε ορισμενα ζητηματα παιζει ρολο η εμπειρια του αλλου σε ενα συγκεκριμενο θεμα πχ το ιδιο ειναι σε ενα ζητημα ηχογραφησης να σου απανταει ενας εμεπιρος ηχοληπτης και το ιδιο ενα παιδι που τωρα ξεκιναει τις ηχογραφησεις? +1000 οτι παιζει ρολο και ο χρονος ενασχολησης του ατομου με το θεμα (καθοτι ειναι και κατι 40ρηδες που παιζουν ακομα Λα μινορε και μονο)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

sorry για το Off topic αλλα και ο τοπος στον οποιο βρισκεται ο καθενας μας, μου φαινονταν χρησιμο..οπως συμφωνω και σε αυτο που ειπες για την ηλικια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν πω εγω κάτι με γράφεται ? ;D

 

Η σοβαρότητα ενός ατόμου φαίνεται σε βάθος χρόνου σε ένα φόρουμ και όχι απο την ηλικία του αλλα απο την στάση του και την συμμετοχή του. Αλλα όπως και να το κανεις, άλλη εμπειρία (και όχι μόνο στην μουσική) έχει ένας που είναι 45 και άλλη αυτός που είναι 15. Και οι δύο όμως μπορεί να είναι χρήσιμοι, ό ένας για τον άλλον.

 

πχ

εγω αγοράζω όργανα απο τα 15, σχεδόν 30 χρόνια, και ξέρω όλους τους μαγαζάτορες στην Αθήνα με τα καλά και τα κακά τους. Μπορεί να φανεί χρήσιμη αυτή η εμπειρία σε κάποιον.

 

ΥΓ. Το "με γράφεται" γράφεται "με γράφετε"  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, εμενα μου φαινεται αυτη η λογικη λιγακι 'εισαι οτι δηλωσεις'. Και τι μου εξασφαλιζει εμενα οτι ο 45χρονος εχει περασει γονιμα την ενασχοληση του με την μουσικη, ολα αυτα τα χρονια που δηλωνει οτι ασχολειται?

 

Προσωπικα εχω γνωρισει - και συνεργαστει - με αρκετους 'κουλους', 30 something τυπους με αποψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε πρεπει να γινει κανονικο φακελωμα. ;D

Προφιλ.

ονομα:

Ηλικια:

Οργανο:

Τοπος διαμονης:

Χρονια ενασχολησης με το οργανο:

 

και το σημαντικοτερο,

Μουσικα δειγματα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν στο εξασφαλίζει σε ένα forum γιατί δεν ξέρεις με ποιόν μιλάς, εκτός αν τον ξέρεις προσωπικά.

Επίσης η ηλικία δεν είναι δείκτης ωριμότητας ή γνώσης σε οποιοδήποτε θέμα ...είναι σαφές.

 

Αλλα τι λόγο μπορεί να έχει κάποιος για να μη θέλει να φαίνεται η ηλικία του ?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να υπαρχει αναμεσα μας ο εθνικος σταρ!

αστειευομαι.

..παιδια ειναι σχετικα ολα αυτα το καλυτερο νομιζω  ειναι να ειναι επιλογη του καθενος οπως ισχυει.

 

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, εμενα μου φαινεται αυτη η λογικη λιγακι 'εισαι οτι δηλωσεις'. Και τι μου εξασφαλιζει εμενα οτι ο 45χρονος εχει περασει γονιμα την ενασχοληση του με την μουσικη, ολα αυτα τα χρονια που δηλωνει οτι ασχολειται?

 

Προσωπικα εχω γνωρισει - και συνεργαστει - με αρκετους 'κουλους', 30 something τυπους με αποψη...

 

καλα ολα αυτα εννοουνται..;-)

εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι μπορω να κρινω καποιον απο την ηλικια...απλα θα ηθελα να φαινεται δεν ξερω γιατι..lol

και ενα μικρο φακελωμα οπως λεει ο υπερπαιχτης  delta δεν θα ηταν ασχημο...lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου τακη scuttle' buttin'. ;)

Λοιπον εκτος των αλλων στοιχειων που πρεπει

να μπαινουν στο φακελωμα του καθε Noiz πρεπει να μπαινει και τι ομαδα ειναι.

Δεν μπορει εγω να παρω γνωμη απο Μπαοκι οπως ο τακης.  :D :D :D :D :P :P :P :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι έτσι, να υπάρχει κάτω κάτω ένας αριθμός, που θα μετράει σε cm, και ο καθένας θα το ερμηνεύει όπως θέλει...  ;D

 

 

 

Είπαμε, μη με παίρνετε στα σοβαρά, είμαι μικρός και αθώος...  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου