Προς το περιεχόμενο

5χορδο μπάσο - έρευνα αγοράς κλπ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κώστα, τί κουκλί είναι αυτό ρε συ; :-X :-X

 

Άσε φίλε ταυρομάχε, είναι μόνο για άντρες ο Βροντόσαυρος! Μιλάμε περί ταστιέρας-αεροδρομίου και φονικής Β. Ακόμα και γω που είμαι κομπλεξικός με τα 5χορδα, οφείλω να ομολογήσω πως η μαμά Gibson παρέδωσε μαθήματα εδώ.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Ευχαριστώ για τις προτάσεις σας....

 

2) Καλό και άγιο το μπασάκι σου φίλε Κώστα, αλλά δεν νομίζω ότι θα με κάλυπτε....

 

3) Καλά και τα warwick αλλά δεν παλεύονται εμφανισιακά....

 

4) Πού μπορώ να δω/δοκιμάσω τα Antonis;

 

5) Έχετε να προτείνετε κάποιο Musicman σε αυτά τα λεφτά;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Επειδη σκεφτομαι κι εγω να κοιταξω τα Antonis, εχει κανεις μια πραγματικη αποψη για ενα τετοιο 5str, fretted, μεχρι 1300 ευρω εαν ειναι επιτυχια η οχι? Το λεω γιατι εχω ακουσει απο τα καλυτερα ως και ασχημα λογια..

 

μιλαω για αυτα!

ttp://myspace.com/funkybluequintet

Bass Player

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν είχα μιλήσει πριν καιρό με τον Αντώνη και μου είπε κάποια πράγματα για τα μπάσα του. Αυτό που έχεις να κάνεις είναι να επισκεφτείς το εργαστήριό του να δεις και να παίξεις τα μπάσα του, να του πεις τι ακριβώς θες και να σου πει τι μπορεί να σου κάνει. Είναι εξαιρετικά συζητήσιμος και εξυπηρετικός, δε θα έχεις κανένα πρόβλημα.  Παίξε όση ώρα θες και αποφασίζεις μόνος σου...Πάρτον και ένα τηλ να συνεννοηθείτε.....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου