Προς το περιεχόμενο

Δόσεις στο Thomann?


drketikios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Superfunk εισαι ωραιος αλλα παρολα αυτα  κερδιζω 50 ευρω για τα μονιτορ που θα παραγγειλω απο το αμαζον :) :)

στο θωμα κοστιζουν 390ευρω. με ολα τα καπελα που ανεφερες απο αμαζον 346ευρω :) το ευρω ειναι πολυ πανω σε σχεση με το δολαριο

ο καθενας κρινει και πραττει αναλογος.. :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tώρα δεν καταλαβαίνω γιατί αρπάζονται στα καλά του καθουμένου. Ή μάλλον καταλαβαίνω: η βαρεμάρα τους να ψάξουν στο φόρουμ (όπως λένε οι οδηγίες φάτσα - κάρτα) σε συνδυασμό με την απουσία pinned θεμάτων και συζητήσεων δημιουργεί την γνωστή γκρίνια.

 

... και εδώ που τα λέμε, δεν μου λέτε τι πεταλιέρα να πάρω; Kι αν αξίζει να την βάλω σε λαμπάτο;

 

 

 

(...)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η tonelab συνδεδεμένη σε μια μπαχατέλα (νομίζω tele λέγονται) και από κει σε καθαρό λαμπάτο ενισχυτή (κανάς fender κι αυτός) τι ήχο θα μου βγάλει; z7shysterical.gif

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk εισαι ωραιος αλλα παρολα αυτα  κερδιζω 50 ευρω για τα μονιτορ που θα παραγγειλω απο το αμαζον :) :)

στο θωμα κοστιζουν 390ευρω. με ολα τα καπελα που ανεφερες απο αμαζον 346ευρω :) το ευρω ειναι πολυ πανω σε σχεση με το δολαριο

ο καθενας κρινει και πραττει αναλογος.. :P

 

 

 

καλα ασε να στα...στειλουν πρωτα...και τα λεμε :)

 

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=596184

 

κανε scroll down στα shipping RESTRICTIONS.... ::)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλτερ-μόμπο, το να κάνεις λάθος δεν είναι κακό. Το να προσπαθείς να βγάλεις όλους τους άλλους τρελούς για να μην παραδεχθείς ότι κάνεις λάθος, είναι απαράδεκτο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και βεβαια δεν ηθελε να αγορασει ΜΟΝΙΤΟΡ το παλικαρι...ΚΙΘΑΡΑ ηθελε να αγορασει... ;D

 

για να δινουμε ομως και τις σωστες πληροφοριες να τι ΑΚΡΙΒΩΣ στελνει internationally το AMAZON (οσον αφορα το audio/video)

 

http://www.amazon.com/s/ref=sr_ex_n_2?ie=UTF8&rs=172563&rh=n%3A239093011%2Cn%3A1065836

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε τα λογοπαιγνια earprotocol αν δεν εχεις κατι να πεις απλα μην μιλας (η μαλλον μην γραφεις) :-X. δν  θελω να βγαλω κανεναν τρελο απλα αξιολογω τις επιλογες που εχω.

SuperFunk ευχαριστω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα φίλε.

Αν δεν το πρόσεξες, εγώ είμαι modulator εδώ, εσύ είσαι κάποιος με πέντε ποστς.

Επίσης, το κάρμα σου πέφτει σαν το χαλάζι (όπως προβλέπεται από τους κανονισμούς για όποιον επιμένει σε ανακριβείς/αναληθείς θέσεις).

Τρίτον, όχι μόνο έχω κάτι να πω, αλλά αυτό που είπα επιβεβαιώνεται από τον Superfunk, τον οποίο ευχαριστείς.

 

Τώρα, αν θέλεις να συνεχίσεις να γελοιοποιείσαι, είναι δικαίωμά σου, αλλά σου συνιστώ να πας να πάρεις τίποτε λεξοτανίλ και κυρίως να κόψεις τη βραδυνή ***.

 

Επίσης, αλάνια να πεις τους φίλους σου, αν έχουν κόψει να σου ρίχνουν φατούρο κάθε φορά που μιλάς.

 

 

*** (εφημερίδα όλων των ελλήνων)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow!, ξαναδιαβασε το post, σου, και αν θελεις να εισαι δικαιος ως Modulator, Βαλε -1 τωρα στον εαυτο σου ;)

 

Δεν επιτρέπεται από τους κανονισμούς αδελφέ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου