Προς το περιεχόμενο

Noiz! Οχι άλλη διαφήμιση!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι ο μπούκας και είμαι καλά!

 

Ασχετο: boukaw7 το nickname σου προκύπτει από το Μπούκας? (απλά πάτησες εκ παραδρομής το "w" που αντιστοιχεί στο "ς"; )

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομίζω οτι εδώ σπάμε ρεκόρ ταχείας απόκρισης σε απαντήσεις.Δεν παρακολουθώ το θέμα αλλά μεσα σε κάποιες ώρες η συμπλήρωση 120 απαντήσεων είναι νομίζω ρεκόρ..Μήπως να δηλώναμε συμμετοχή στη γιουροβίζιον?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, πότε έγιναν όλα αυτα???

 

Κοίταξα στο φόρουμ λίγο πρίν αρχίσω μια εργασία Υλεκτροτεχνικών Υλίκων (το λέω γιατι είμαι περηφανος που την τελειωσα την άτιμη (ναι, κανω διαφημιση)) και τωρα που την τελειωσα μπηκα και βλέπω όλο αυτό τον χαμο!!! ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!

 

Αστο καλό σας όλοι ενα βραδυ βρήκα και γώ να διαβάσω λίγο Τζέημς Τζόυς που μ' αρεσει (κι αυτό διαφήμιση) και μου το φάγατε!!!

 

Κάντε με ban να βρω την υγειά μου!!! (προς Θεού πλάκα κάνω λόγω του περασμένου της ώρας έτσι??? Ετσι που έχουν ανάψει τα αίματα όλα να τα περιμένεις!!!)

 

Εγώ λέω να δώσουμε τα χέρια και ότι είπαμε νερο κι αλάτι βρε αδελφέ!!!(αν και εγω δεν είπα τιποτα (πάλι διαφήμιση μου κάνω))

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΒΑΔΙΣΤΑ!!!

Πωλείται μάλλινος σκούφος με πολλές μαγικές ιδιότητες, τον έπλεξε μια σεξομανής γριούλα στην κατοχή από τις @@τριχες του μακαρίτη του άντρα της, επίσης όποιος τον φοράει βλέπει στο σκοτάδι. Τιμή ανάξια λόγου.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξα στο φόρουμ λίγο πρίν αρχίσω μια εργασία Υλεκτροτεχνικών Υλίκων (το λέω γιατι είμαι περηφανος που την τελειωσα την άτιμη (ναι, κανω διαφημιση)) και τωρα που την τελειωσα μπηκα και βλέπω όλο αυτό τον χαμο!!! ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!

τί είναια αυτό ; :) ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο: boukaw7 το nickname σου προκύπτει από το Μπούκας? (απλά πάτησες εκ παραδρομής το "w" που αντιστοιχεί στο "ς"; )

 

Ναι από κει. Όταν πρωτοέφτιαξα πριν χρόοονια το email μου, το nick αυτό το είχε άλλος και έβαλα το w αντί του ς και το 7 απλά έκατσε (καμιά σχέση με τον Γαύρο, παρόλο που είμαι φίλαθλός του). Έτσι όταν έφτιαξα τον λογαριασμό στο noiz, μετά το email, από κεκτημένη ταχύτητα έβαλα αυτό, αντί του boukas. Σκέφτηκα να το αλλάξει ο yameth, αλλά είπα άστο μην έχει άλλα μπλεξίματα οπότε δεν ασχολήθηκα και το άφησα ως έχει!

 

Πάντως αν μπορεί να το αλλάξει δίχως να προκύψει κανά πρόβλημα ας το κάνει, αλλά αν έχει μανούρα ας το αφήσει.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο: boukaw7 το nickname σου προκύπτει από το Μπούκας? (απλά πάτησες εκ παραδρομής το "w" που αντιστοιχεί στο "ς"; )

 

Ναι από κει. Όταν πρωτοέφτιαξα πριν χρόοονια το email μου, το nick αυτό το είχε άλλος και έβαλα το w αντί του ς και το 7 απλά έκατσε (καμιά σχέση με τον Γαύρο, παρόλο που είμαι φίλαθλός του). Έτσι όταν έφτιαξα τον λογαριασμό στο noiz, μετά το email, από κεκτημένη ταχύτητα έβαλα αυτό, αντί του boukas. Σκέφτηκα να το αλλάξει ο yameth, αλλά είπα άστο μην έχει άλλα μπλεξίματα οπότε δεν ασχολήθηκα και το άφησα ως έχει!

 

Πάντως αν μπορεί να το αλλάξει δίχως να προκύψει κανά πρόβλημα ας το κάνει, αλλά αν έχει μανούρα ας το αφήσει.

 

Το ΝΟΙΖ περνάει σε μια νεα εποχή όπου ο boukaw7 πλέον λέγεται boukas... :'( συγκινήθηκα...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο: boukaw7 το nickname σου προκύπτει από το Μπούκας? (απλά πάτησες εκ παραδρομής το "w" που αντιστοιχεί στο "ς"; )

 

Ναι από κει. Όταν πρωτοέφτιαξα πριν χρόοονια το email μου, το nick αυτό το είχε άλλος και έβαλα το w αντί του ς και το 7 απλά έκατσε (καμιά σχέση με τον Γαύρο, παρόλο που είμαι φίλαθλός του). Έτσι όταν έφτιαξα τον λογαριασμό στο noiz, μετά το email, από κεκτημένη ταχύτητα έβαλα αυτό, αντί του boukas. Σκέφτηκα να το αλλάξει ο yameth, αλλά είπα άστο μην έχει άλλα μπλεξίματα οπότε δεν ασχολήθηκα και το άφησα ως έχει!

 

Πάντως αν μπορεί να το αλλάξει δίχως να προκύψει κανά πρόβλημα ας το κάνει, αλλά αν έχει μανούρα ας το αφήσει.

 

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!! Δε φτάνει που ποστάρει διαφημίσεις, αν αλλάξει και nickname στον boukaw θα τον κάνουμε ban ;D ;D ;D ;D

 

(προφανώς λέω για πλάκα ότι ποστάρει διαφημίσεις  :P)

 

Το ΝΟΙΖ περνάει σε μια νεα εποχή όπου ο boukaw7 πλέον λέγεται boukas... :'( συγκινήθηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου