Προς το περιεχόμενο

Vartanis - Ολο λες.


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

no comment

 

ειλικρινα δεν σας καταλαβαινω....ειλικρινα ??? ::)

 

Το τι αρέσει και τι δε αρέσει στον καθένα είναι καθαρά θέμα προσωπικού γούστου. Ας μην φαίνεται λοιπόν τόσο περίεργο αυτό το πράγμα στον κάθένα από εμάς κι ας μην αρχίζουμε τις αντιπαραθέσεις. Αντιθετα ας προσπαθήσουμε να συμβουλέψουμε τον δημιουργό με όποιες γνώσεις έχει ο καθένας μας έτσι ώστε να βελτιωθεί όπου εμείς νομίζουμε πως υστερεί. Αυτααααααά...

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εγω πλακα εκανα οτι μου αρεσε η κιθαρα ,εννοειται οτι ηταν χαλια ο ηχος και παραπεμπει σε ψαλτη.Απλα νομιζα οτι θα το καταλαβαιναν τα παιδια οτι κανω πλακα .και δεν υπαρχει καμια αντιπαραθεση απολυτως...... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου άρεσε, και δεν κάνω πλάκα.

 

Με μια καλύτερη παραγωγή άνετα το έβαζα στο πλαυ λιστ μου.

Και το σολάκι στο τέλος killer!

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουσικά, είναι ο ορισμός του ντεμοντέ ήχου.

Στιχουργικά, είναι γραμμένο στο δεύτερο πρόσωπο και με "διδακτικό" χαρακτήρα του στύλ "κοίτα που έφτασες, κρίμα δεν είναι;".

 

Τελικά, το μόνο ενδιαφέρον είναι η φωνή, από την άποψη ότι έχει μία κάπως πρωτόγονη ποιότητα που σώζει το κομάτι (στο τσακ) από το να χαρακτηριστεί ως ελληνικό ροκ της συμφοράς.

 

Το σόλο της κιθάρας καλό είναι (αν βέβαια νοιάζεται κανείς μετά τα λεπτά που προηγούνται) αλλά έχουμε ξανακούσει και λειτουργεί έτσι ώστε να ενισχύσει το ντεμοντέ χαρακτήρα του κοματιού.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...βέβαια δεν ξέρουμε αν ο άνθρωπος θέλει τέτοιον ήχο οπότε θα αλλάξει το πράγμα. Εμένα πάντως μου φάνηκε μέτριο, και για να είμαι ειλικρινής κάποιο από τα άλλα κομμάτια του (δε θυμάμαι όμως ποιο) μου είχε φανεί πολύ πιο ενδιαφέρον ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου