Προς το περιεχόμενο

Μartin HD-28 -->> σπάσιμο.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εμενα μου φαινεται χλωμο να εχει γινει αυτο το ..................πραγμα μονο και μονο λογω θερμοκρασιας/υγρασιας........εκτος και την εβαλες πανω στο τζακι (που δεν ειναι η περιπτωση μας)........Σιγουρα 'η εχει ταλαιπωρηθει στο παρελθον η κιθαρα σε αυτο το σημειο.......η καποιος θα...........προσεκρουσε πανω στη θηκη οσο καιρο την ειχες αφημενη εκει......

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά, τι λέμε τώρα. Αν έσκαγαν έτσι τα ξύλα...

Και μάλιστα όχι σε σημείο ένωσης...

Τι να πω;

 

(Εκτός από την καθαρίστρια, διερεύνησε και μήπως κανά πιτσιρίκι την έκανε "τσεκούρι" ή άλλου είδους όπλο... - η Strat μου έχει δει και τέτοια χρήση... ευτυχώς δεν ήμουν παρών γιατί θα ήμουν φυλακή τώρα...)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυο φορες ειδα τις φωτο τριτη φορα δεν το αντεχω ειναι χοντρο αυτο που σου ετυχε.

παντως γνωμη μου ειναι οτι αυτο σε καμια περιπτωση δεν ειναι απο ξηρασια και τελος παντων που θα ηταν αποθηκευμενη η κιθαρα στη ΣΑΧΑΡΑ.....δεν νομιζω. εχει φαει κοπανημα γιαυτο ανοιξε σα φετα.

ελπιζω και ευχομαι σε γρηγορη αποκατασταση της ζημιας τι να πω.....οτι εγινε εγινε κουραγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ευχαριστω πολυ για τις γνωμες και τις συμβουλες.αφου εστειλα φωτος και μιλησα εκτενεστατα στο τηλεφωνο η κιθαρα εφυγε σημερα για τον ντουκα στα ιωαννινα με τις καλυτερες προοπτικες. ειδωμεν...θα σας κρατω ενημερους. ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την ευκαιρια αυτου του τοπικ , θα ηθελα απο ΓΝΩΣΤΕΣ , πληροφοριες (η και λινκς) για τα παρακατω.

 

1) πως ειναι καλο να φυλαμε την κιθαρα στο σπιτι?

2) εκτος η εντος θηκης και σε ποιο σημειο του δωματιου?

3) πως καταλαβαινουνε οτι το ξυκο ειναι πολυ ξερο η αντιστροφα?

4)πως πρεπει να συμπεριφερθουμε στο οργανο οταν αναγκαστικα πρεπει να το μεταφερουμε απο μερος πολυ ξηρο σε μερος με υγρασια για παιξιμο-προβα κλπ?

 

προσθεστε τις δικες σας αποριες και να δουμε τι θα βγει , για να προφυλαχτουν και αλλοι συμφορουμιτες απο δυσαρεστες εκπληξεις σαν την δικια μου.

 

;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1.

 

Spimav_z υπάρχει ένα αντίστοιχο topic ήδη, αν δεν το βρεις ζήτα απ'τα γνωστά μας τσακάλια να σε βοηθήσουν.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιόν εννοείς; Τον ... Έλκαβλντ; ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

ΠΑΑΑΑΑΑΑΛΙ τα ίδιααααααααα....

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=10509.0

http://www.noiz.gr/index.php?topic=153073.0

 

Έχω βαρεθεί να ψάχνω.... ::)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου