Προς το περιεχόμενο

Μartin HD-28 -->> σπάσιμο.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:'( :'( :'( :'(

 

P1010001Small.jpg

 

:'( :'(

 

P1010002Small.jpg

 

:-\ :'(

 

P1010003Small-1.jpg

 

:'(

 

P1010004Small.jpg

 

P1010005Small.jpg

 

P1010006Small-1.jpg

 

P1010007Small.jpg

 

P1010008Small.jpg

 

την ειχα στην flight case της rockcase.ανοιξα,την πηρα για κουρδισμα και οταν τελειωσα ακουσα εναν ηχο και σκαλωσε το μανικι της μπλουζας μου στο ξυλο.τραφηξα το χερι μου και ειδα τα παραπανω......τι να πω................... :'( :'( :'( ειμαι σε απογνωση.....θλιβομαι πραγματικα....

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αμάααν... :o ???

 

φίλε spimav ειλικρινά τι να πω...μεγάλο κρίμα...Αυτό τώρα πώς μπορεί να φτιαχτεί;

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπύρο στεναχωριέμαι πολύ κι εγώ με το θέαμα... δεν νομίζω ότι θα βρεις κάποιον εδώ που να μην σοκαριστεί και να μην σου πει ότι συμπάσχει (όσο μπορούμε να δηλώνουμε συμπαράσταση εξ αποστάσεως). Πώς μπορεί να έγινε κάτι τέτοιο;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω, και επισης δεν ξερω ποιος κανει τετοια δουλεια και ποιον να εμπιστευτω...το μυαλο μου παει ομως σε ντουκα-οικονομακη-βραχατη.. :-\ ::)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα τωρα τι παιζει με κρυο -ζεστη- υγρασια στον χωρο που την  ειχες???τραγικο μεν , αλλα και αδιανοητο απο την αλλη... μεταχειρισμενη θυμαμαι την ειχες παρει αλλα δν νομιζω να σχετιζεται σε κατι αυτο...(βεβαια μηπως ειχε κανενα crack  μικρο που δν ειχες δει??) τι να πω?? ι αμ ριλι σορι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπαμαι ειλικρινα...καταλαβαινω την στεναχωρια σου.Κανε ενα τηλ. στον Ντουκα,δειξ'του και τις φωτο και ευχομαι καλη τυχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκίζεται η καρδιά μου, man... :'(

 

Υποννοείς ή φαντάζεσαι ότι κάτι παίχτηκε με τη θήκη; Το λέω γιατί την αναφέρεις στo post.

Ι CAN ONLY SHOW YOU THE DOOR, NEO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ειχα ελεγξει λεπτομερως...δεν υπηρχε ουτε χτυπηματακι στα πλαινα.

 

η κιθαρα βρισκοταν στο σπιτι σε μεσοτοιχο στον οποιο δεν υπαρχει σωμα καλοριφερ και μεσα στην flight-case....

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ειχα ελεγξει λεπτομερως...δεν υπηρχε ουτε χτυπηματακι στα πλαινα.

 

η κιθαρα βρισκοταν στο σπιτι σε μεσοτοιχο στον οποιο δεν υπαρχει σωμα καλοριφερ και μεσα στην flight-case....

Συνηθως,τετοια σκασιματα του ξυλου οφειλονται σε υπερβολικη ξηρασια...θα πρεπει να ειχε στεγνωσει τελειως το οργανο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου