Προς το περιεχόμενο

Συμβουλή για πεταλιέρα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

(...) το παρήγγειλα μέσω του site του Νάκα' date='

(...) με 600 ευρώ.[/quote']

 

αυτάαααααα....

 

Γεράσιμος

 

Παιδιά, θέλω να είμαι δίκαιος. Μόλις είδα ότι η κανονική του τιμή είναι (με έκπτωση) 617,50... άρα το παλικάρι καλά το πήρε 600...

 

Δεν ξέρω αν συμπεριλαμβάνονται και τα μεταφορικά.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όχι, δεν γλύτωσα τα 17 ευρώ, η πεταλιέρα έκανε 617. Απλά το λέω χοντρικά. Και χτες τη δοκίμασα στο studio και με έστειλε κανονικά. Και μόνο για τις εξωμοιώσεις καμπίνας που έχει, πιστεύω ότι ενα POD 2.0 ή POD XT ή POD XT Live πρέπει να υπάρχει σε κάθε studio. Αυτά, keep rocking... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχθες την αγορασα 440 ευρω απο το www.adagio.gr - ΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ - 1 μηνα περιμενα για να ερθει...Δεν κυκλοφορει Αθηνα ακομα, η δικια μου ηρθε απο τον Στολλα στη Πατρα ο οποιος τη παρηγγειλε απο εξωτερικο...Οσο για αποδοση αφηστε το, σπερνει σαν πουτ@να.....Εγω φιλαρακι ακουσα και τη Vox που προαναφερθηκε και δεν μου αρεσε καθολου ...αυτο το τερας που πηρα τωρα εκτος εννοειται ειναι καλυτερο απο το POD 2.0 που μολις πουλησα για να την αγορασω...θεωρω οτι ειναι καλυτερο και απο πολλα αλλα...Χαρακτιριστικα αναφερω ενα μυνημα σε αλλο forum που ελεγε η GT-6 κοντραρει το pod xt ....να μη συζητησω τι κανει το GT-8....Kαι για να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους ειναι καινουργιο μηχανημα και ΚΑΝΕΝΑΣ δεν το εχει ακουσει γιατι δεν εχει κυκλοφορησει...οποτε ειναι καλο να μην εχουμε αποψη επειδη η GT-6 για καποιυς επασχε..Αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα επειδη εφαγα ενα μικρο σκαλωμα σε μια συζητηση που ειχα με ενα φιλο...περνω το gt8..το συνδεω στον peavey (express 112) συνδεω και την ibanez (rg 270) και ολα ειναι οκ ε? so simple?

:oops: :oops: :oops: :oops:

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα επειδη εφαγα ενα μικρο σκαλωμα σε μια συζητηση που ειχα με ενα φιλο...περνω το gt8..το συνδεω στον peavey (express 112) συνδεω και την ibanez (rg 270) και ολα ειναι οκ ε? so simple?

:oops: :oops: :oops: :oops:

 

Oπως ακριβως το ειπες φιλαρακι...

 

SO SIMPLE!!!! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε georgelynch αν εχω δει καλα εσυ εχεις την gt8. σαν χειρισμος δεν πρεπει να ειναι ευκολη ε? το μανουαλι της ειναι εξευγενισμενο?κοινως απανταει σε ολες τις αποριες που εχει ενας αποιρος?ξερω οτι θα χαθω για κανα μηνα μεχρι να δω τι παιζει αλλα τουλαχιστον να εχω και εναν οδηγο στο τι θα κανω..

απο παραμορφωσεις τι λεει?που ειναι και το κυριοτερο βασικα που θελω...

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου