Προς το περιεχόμενο

ESP LTD JH-600 BK


WINLOWOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

[...]Τωρα περι συμβολων κ.τ.λ. μη μασας, η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι οπως τα ρασα δεν κανουν τον παπα, ετσι και το "πτηνο" στα inlays δεν κανει τον ναζιστη (φτου!).[...]
Σωστό επιχείρημα.

Αρκεί να προλάβεις να το εξηγήσεις σε οποιονδήποτε... εχμμ... ενδιαφερόμενο...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΩΧ...μηπως πιστευεις πως 21 απριλιου ειχαμε "επανασταση" κιόλας?

 

Μου φαίνεται ότι θες να γνωρίσεις από κοντά την εξωτική Γυάρο και την κοσμοπολίτικη Μακρόνησο.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να σασ ρωτισω κατι ? εχω ακουση οτι καπιεσ κιθαρεσ οτι περνουν μπαταρια  αυτη περνει και αν ναι καθε ποσο τιν αλλαζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπαταρία είναι για την τροφοδοσία των active μαγνητών (EMG, Livewires) και κρατάει αρκετά, μην τρελαίνεσαι. Απλά καλού κακού άλλαζέ την πριν τα live, και μην αφήνεις το καλώδιο συνδεδεμένο στην κιθάρα όταν δεν παίζεις, γιατί τρώει συνέχεια έτσι. Η μπαταρία που χρειάζεται είναι μια 9V, και με μια επαναφορτιζόμενη είσαι μια χαρά για πολύυυυ καιρό. Πάντως απέφυγε τις απλές, κρατάνε σαφώς λιγότερο. Προτίμησε τις αλκαλικές αν δεν πάρεις επαναφορτιζόμενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου τη σπανε τα "σπουργιτια" που εχει στην ταστιερα, μπορεις να τσεκαρεις και αυτην

http://www.thomann.de/gr/esp_ltd_kh602bk_egitarre.htm

αλλα μπορει να σε περασουν για πειρατη!!! ;D(πλακα κανω...!)

 

Τα "πτηνα", οπως προειπα σε αλλο post μου, ειναι κατα τη γνωμη μου μικρη λεπτομερια...

Τωρα αν σε κοιτουν ολοι στα inlays, και συγκεκριμενα στα 12 πρωτα, τι να σου πω... :-\

Στο κατω, κατω ειναι απλως μια κιθαρα, οχι μπλουζακι με τη φατσα του Χιτλερ(ΦΤΟΥ!), η tattoo με παρομοιο προσανατολισο.

Ειναι καθαρα στο χερι σου το αν σε χαλαει αρκετα οι "δεκαοχτουρες", ωστε να παραβλεψεις το συνολο της!

Σαν κιθαρα παντως, "σπερνει"!!! ;D εγω θα την επερνα ανετα!

 

Να δω τι αλλο πτηνο θα σκεφτω!! ;D

Υ.Γ. Δεν ξερω τι κανουν σημερα οι Γερμανοι, αλλα σαφως και ΔΕΝ ηταν φιλοι μας κατα τον Β' Παγκοσμιο Πολεμο (οπως και καμμιας χωρας στην οποια πατησαν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Δεν ξερω τι κανουν σημερα οι Γερμανοι, αλλα σαφως και ΔΕΝ ηταν φιλοι μας κατα τον Β' Παγκοσμιο Πολεμο (οπως και καμμιας χωρας στην οποια πατησαν).

 

"ΟΧΙ" ρε γιατι το λες, παντα τηρουσαν τους βασικους κανονες ανθρωπιας και δικαιοσυνης:

1. Σεβονταν την αντιθετη γνωμη

2. Ηταν κατα της βιας

3. Ηταν διαλακτικοι

 

και φυσικα ΕΙΡΗΝΙΣΤΕΣ...

 

τι να πω..με θλιβει που υπαρχουν ακομα ατομα στην εποχη που ζουμε με τα μυαλα σαν τοτε..και συγκεκριμενα ατομα που ασχολουνται με μουσικη--που υποτιθεται πως ειναι πιο ευαισθητα απο τους αλλους..υποτιθεται..

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου