Προς το περιεχόμενο

Ο επίδοξος κιθαρίστας και ο άπιστος ταυρομάχος...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ως γνήσια ψωνάρα, εχθές αποδέχτηκα πρόσκληση του φίλου και συναγωνιστή Earendil για κιθαρομαχία. Ζωσμένος με το όπλο μου (την Tele μου δηλαδή), ξεκινήσαμε για τον υπερ πάντων αγώνα και ιδού τα αποτελέσματα...

 

Είναι φανερό ποιός είναι ο καθένας. Ο μεν επίδοξος κιθαρίστας (χωρίς επιτυχία τελικά), ο δε άπιστος ταυρομάχος. Δείτε πόσο χαρούμενο είναι το πρόσωπό του την ώρα που παίζει με Tele και Tonelab!!! ;D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΥΡΙΟΙ MODS!!!

 

Τι άλλο χρειάζεστε να δείτε για να πειστείτε ότι ό "κύριος" αυτός τόσα χρόνια σας κοροϊδεύει;>:(

 

Τι άλλο χρειάζεστε να δείτε, για να του αποδώσετε την ποινή που του αξίζει για συκωφαντική δυσφήμιση απένατντι στη ΜΙΑ και ΜΟΝΗ εταιρεία; >:(

 

Κόσμος και κοσμάκης παίρνει αβέρτα αρνητικό κάρμα, και ο Mr (και καλά...) "SG"  μένει ατιμώρητος και τα κακουργήματά του, χρεώνονται ως απλά πταίσματα; Μετά από τόσα ψέματα που μας έχει φλομώσει όοοοολα αυτά τα χρόνια;  >:(

 

 

Δείτε για μία ακόμη φορά ΚΥΡΙΟΙ ΔΙΚΑΣ...εεεε MODS τα πειστήρια του εγκλήματος και θα καταλάβετε και μόνοι σας το ποιόν του:

 

earendil.jpg

 

Earendil-Tele2.jpg

 

και ας θυμηθούμε και τα παλιά του ...κατορθώματα, όπου εκθείαζε πίσω από την πλάτη μας τις Rockinger strat:

 

earendil.jpg

 

 

Θα κλείσω αυτό το post, ελπίζοντας ότι η δικαιοσύνη θα αποδωθεί όπως πρέπει...

 

Σας ευχαριστώ που με ακούσατε....

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε elavd...αφήστε να βάλλει τον λίθον κανένας αναμάρτητος...

 

SG_4.jpg

 

Όλοι από δω θά'ρθετε μια μέρα...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι κάνομεν νεανικά λάθη...Κι αν είναι τόσο σημαντικό το γεγονός ότι εφωτογραφήθην ΜΙΑΝ και ΜΟΝΑΔΙΚΗΝ φορά με τούτο το κατασκεύασμα του Εωσφόρου, τότε ναι, είμαι έτοιμος να πληρώσω για αυτό...

 

Αλλά κύριοι mods...Επαναλαμβάνω: Μη ξεχνάτε τούτο!

Όλοι υπήρξαμε νέοι, και υποπέσαμε σε μικρά ατοπήματα κατά καιρούς.

 

Άλλωστε, η παλαιότητα και η μη επιληψιμότητα της φωτογραφίας, αποδεικνύεται αυτόματα από το πλήθος των μικρών ηλεκτρονικών κυτιών (ξενιστί "effects") που έχω έμπροσθέν μου...

 

Ο κύριος Earendil επαναλαμβάνει ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ τις πράξεις του μέχρι και σήμερα.

 

Αυτό ΕΙΝΑΙ επιλήψιμο...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά, πώς... έγιναν τέτοια εγκλήματα;; :P  ;D O Kερμιτάκος με SG και ο Εαρεντίλ με Τέλε;  :o

 

Αν εξαιρέσουμε το... γούστο της επιλογής κιθάρας του καθενός, φτου φτου φτου δείχνετε κι οι δυο βρε!! Αυτές τις φωτό να δείχνετε στα κορίτσια!!

 

 

 

 

 

(...για να φεύγουν τρομαγμένες και να'ρχονται σε μας)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζω για τη μέρα που θα κάνω το ίδιο σκηνικό με τον Elavd, το δηλώνω δημόσια... ;D ;D ;D

 

 

Και για να πούμε και τίποτα επί του παικτικού...Παιδιά, δεν έχω μέτρο σύγκρισης για τις Tele, αλλά η συγκεκριμένη Affinity του Αντρέα (Alchemist) είναι κάτι παραπάνω από αξιοπρεπής, και σε τιμή ελαφρώς της πλάκας έτσι;

 

Παίζοντας αρκετή ώρα μαζί της αποκόμισα τις καλύτερες εντυπώσεις. Έχοντας κοντά δυο μήνες να πιάσω σοβαρά κιθάρα, η SG μου με τις 11άρες της μου φαινόταν ασήκωτη μετά.

 

Να δούμε όμως τί θα πει και ο Alchemist για τον ταύρο...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά, πώς... έγιναν τέτοια εγκλήματα;; :P  ;D O Kερμιτάκος με SG και ο Εαρεντίλ με Τέλε;  :o

 

Αν εξαιρέσουμε το... γούστο της επιλογής κιθάρας του καθενός, φτου φτου φτου δείχνετε κι οι δυο βρε!! Αυτές τις φωτό να δείχνετε στα κορίτσια!!

On the contrary mr. Bloody_Sunday! Η εκλεκτή SG του άπιστου (μην το ξεχνάμε) ήταν ωραιοτάτη και πολύ-πολύ καλύτερη απ' όσο περίμενα αρχικά, σωστός ταύρος!

Ουδόλως έχω μετανιώσει για την προσωρινή τράμπα, το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα ήταν οι 10άρες χορδές που ήταν ελαφρώς too much για τα άμαθα στα βαριά gauges δάχτυλά μου... :-\

 

(...για να φεύγουν τρομαγμένες και να'ρχονται σε μας)

Είσαι κακούλης ε; Δεν θα έρθεις στην Ελλάδα; Θα πέσει κιθαρομαχία που θα φύγουν τα θεμέλια του Μετρό! :P

 

EDIT: Ρε Γιάννη, 11άρα ήταν η χορδή; Γι' αυτό μου φαινόταν ασήκωτη;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία πράματα....που δεν πρόκειται να ζήσουμε εμείς οι επαρχιώτες... :'(

 

Ρε παιδιά που είστε και γίνεται της Marshall το κάγκελο!?

 

δε μας απαντήσατε ακόμα..... ;)

 

 

υγ: το αυτοκόλλητο της θεάς στην SG τα σπάει!

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία πράματα....που δεν πρόκειται να ζήσουμε εμείς οι επαρχιώτες... :'(

 

Ρε παιδιά που είστε και γίνεται της Marshall το κάγκελο!?

 

δε μας απαντήσατε ακόμα..... ;)

 

 

υγ: το αυτοκόλλητο της θεάς στην SG τα σπάει!

 

Φιλοξενούμενοι, κάπου στον Πειραιά. Σπίτι μου αποκλείεται να είμασταν, Fender, Marshall  etc δεν επιτρέπονται... ;)

 

 

Merci για το αυτοκόλλητο! Sempre al nostre cor... ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου