Προς το περιεχόμενο

Danelectro Cool Cat pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως πρεπει να παραδεχτω οτι εχετε ολοι καταπληκτικα αυτια,αφου μπορειτε απο αυτα τα ΑΘΛΙΑ ...βιντεα ;D,να καταλαβετε τον ΗΧΟ ενος πεταλιου (και ποιος ξερει με τι ενισχυτη και τι μικροφωνα...),απλα να εχετε υποψιν σας οτι οσοι πηραν ...νυφη απο φωτογραφια το..μετανοιωσαν πικρα ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το fab echo που έχω ακουσει ειχε πλακα παντως για τα λεφτα του.

Το εχω σπιτι κ δεν μου αρεσει ρε γμτ,χαλαει τον ηχο.Χωρις πλακα μεχρι που το χαριζω κιολας!

 

Τωρα τα υπολοιπα..δεν ξερω,δεν απαντω. :)

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τη συγκεκριμενη σειρα δεν εχω δοκιμασει κανενα, απο αλλα της εταιρειας παντως που εχω και εχω δοκιμασει, εχουν εναν ιδιεταιρο ηχο που στις περισοτερες φορες μου αρεσει (το κορους οντως ειναι λιγο... περιεργο... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι εγω το γουασαμπι τρεμολο/κορους εχω, και το κορους εχει λιγο περιεργο ηχο, περιπου σαν τον ηχο στα κλιπς.

Το αυθεντικο κουλ-κατ δυστυχως δεν το εχω ακουσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Πριν χρόνια είχα δει στη βιτρίνα του Κοντοσταυλάκη στην Ακαδημίας. Πάρ'τον ενα τηλέφωνο να σιγουρευτείς  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Guru

dtothreesome.jpg

 

για αθηνα δεν βρηκα, ουτε ο στολλας τα ηξερε, οποτε παρηγγειλα μερικα απο thomann (τα δυο για φιλους  ;D ) .... μου αρεσαν ΠΑΡΑ πολυ για τα λεφτα τους. εχει γινει καποιος ντορος γιατι η danelectro εχει κοπιαρει κυκλωματα αλλων κατασκευαστων για την σειρα αυτη (transparent overdrive = timmy overdrive, cool cat fuzz = frantone peach fuzz, το drive κλωνος του OCD και παει λεγοντας...)... περιμενω και τα tremolo, fuzz, vibe, οποτε οταν ερθουν θα κανω κανα τεστ drive thread....

 

εχει πλακα παντως γιατι εχουν μαζευτει καμμια δεκαρια overdrive σπιτι αυτη την εποχη (δικα μου και φιλων). τα χω βαλει σε μια πεταλιερα λοιπον και παιζω.... και σε εναν καλο ενισχυτη (τον alessandro μου) ολα ακουγονται εκπληκτικα (απο boutique μεχρι boss και digitech)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου