Προς το περιεχόμενο

Boss mt-2 Diezel Mod


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρήτη, αλλα δεν έχω πρόβλημα να το στείλω καπου αν ειναι φτηνό το mod όπως μου λες...

 

Καλά, δεν πιστέυω να μη βρεις κάποιο τεχνικό/ηλεκτρονικό ή φίλο που γνωρίζει να χειρίζεται το κολλητήρι στην Κρήτη.

Η μόντα είναι απλή και μάλιστα θέλει λίγα parts που τα βρίσκεις σε καταστήματα με ηλεκτρονικά, κιτ, εργαλεία κλπ. Αν τους δείξεις τα παρακάτω έγγραφα θα μπορέσουν να καταλάβουν πως γίνεται.

 

Δες τα σχετικά έγγραφα:

boss-mt2-metal-zone-schematic.thumb.gif.14057777d0f4a95275f82eae67c10c1a.gif

Boss_MT-2_Diesel_mod.txt

mt2diezelmodpc8.thumb.jpg.ea36adb9da3dcb084925eac8092ae7f0.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο mod το έχω κάνει σε ένα mt-2 που έχω και το αποτέλεσμα δεν μου άρεσε. Δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο (σιγά τον κόπο θα μου πείς, αλλά...)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο mod το έχω κάνει σε ένα mt-2 που έχω και το αποτέλεσμα δεν μου άρεσε. Δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο (σιγά τον κόπο θα μου πείς, αλλά...)

 

Προτιμήσεις είναι αυτές... Ναι, δεν είναι δύσκολο να αλλάξεις λίγο τa specs ενός boss pedal αλλά το αποτέλεσμα είναι καθαρά υποκειμένικο αν θ αρέσει. Γι αυτό υπάρχουν και πολλα mod. Προσωπικά το ήθελα πιο marshall-ish ενώ άλλοι πιο american/boogie κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου