Προς το περιεχόμενο

Μεταλλική εκπομπή online


blind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάνω κάτω όμως τα χρήματα για τα παραπάνω ανέρχονται σε 100-150 ευρώ το μήνα (σε αρχικό στάδιο).

 

Aποτι καταλαβα επειδη ειμαι αρκετα συχνος ακροατης της εκπομπης αυτα τα 100-150ε τα βαζει απτην τσεπη του

Για να μην παρεξηγηθούμε,εγώ δεν ισχυρίστηκα ότι ο άνθρωπος δεν τα βάζει από την τσέπη του, απλά απάντησα στο post του WrTsXxx :)

 

καθώς και να της δίνεις το μηνιαίο σου playlist

Εχω ενα φιλο ραδιο-ηχοληπτη και μου χει πει γιαυτο το playlist οτι ειναι ημερησιο. Οτι παιζει δλδ καθε μερα το πετας σε ενα dvd mp3 και το στελνεις και προφανως τα δινεις ολα μαζι στο τελος καθε μηνα. Αλλα γιατι γινεται αυτο. Να ελενξουν τι??

Γιατί έτσι ελέγχουν το airplay των κομματιών για να δώσουν με τη σειρά τους τα χρήματα σε συνθέτες(αυτό το κάνει η ΑΕΠΙ)/μουσικούς/παραγωγούς(αυτό το κάνει η Grammo). Λεπτομέρειες ίσως μπορούν να σου δώσουν άλλα μέλη με περισσότερη εμπειρία από εμένα :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γιατί έτσι ελέγχουν το airplay των κομματιών για να δώσουν με τη σειρά τους τα χρήματα σε συνθέτες(αυτό το κάνει η ΑΕΠΙ)/μουσικούς/παραγωγούς

Oχ καλα αυτη η ΑΕΠΙ πρεπει να βγαζει τρελα φραγκα τοτε εδω στην Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου