Προς το περιεχόμενο

Queen Bohemian Rhapsody 24 tracks


SImon2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα φορουμ,

 

Καταρχας ελπιζω να μην παραβιαζω κανενα κανονισμο του φορουμ με αυτο το θεμα,αλλα δεν προκειτε για κατι πειρατικο η σπασμενο..

Βρηκα τυχαια τα original tracks απο την 24καναλη ηχογραφηση του Bohemian Rhapsody των Queen...Ειναι σε .mp3 φορματ δυστυχως το καθε καναλι αλλα ειναι αμιξαριστα,ξερα χωρις κανενα εφε και σκεφτηκα πως θα ειχε πλακα ολοι οι πορωμενοι producers wannabes να κανουμε μια δικη μας μιξη του κομματιου,η ακομα και remix οι πιο τολμηροι...

Αν εχω ενα ΟΚ απο ενα admin η mod πειτε μου να ανεβασω τα links...

 

Cheers!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ok εδω ειναι τα links

 

*********************************

 

*********************************

 

Τα αρχεια οπως προειπα ειναι σε mp3 format,128kbps...

 

Δεν τα εχω ξεχωρισει,ποιο ειναι ποιο...ευκαιρια να βρειτε μονοι σας π.χ. πιο απο τα 5 καναλια ντραμς ειναι η μποτα και πιο το ταμπουρο..(χεχεχε)

 

Καλο θα ηταν παντως οποιος ανεβαζει μια μιξη να λεει και τι χρησιμοποιησε π.χ. σε πιο sequencer δουλεψε,τι εφε χρησιμοποιησε κ.τ.λ.

 

Μεσα στο ΣΚ θα εχετε λογικα και την δικη μου "εκδοχη"...

 

Happy mixing guys!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπόν μιξερονια,ηχοληπταράδες του νόιζ άντε να σας δούμε ναούμ.Να κανομε και καμμιά ρεμίξα νοιζική αν ψήνεστε.Όλοι οι wannabes μουσικοί να βάλουν και την δικιά του μονάδα κιμά για να δέσει το παστίτσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως,πολυ θα ηθελα να δω και κανεναν να βαζει κανα δικο του take στο κομματι...Ε,κιθαριστες...Κανενας να συμπληρωσει τον Brian May??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως,πολυ θα ηθελα να δω και κανεναν να βαζει κανα δικο του take στο κομματι...Ε,κιθαριστες...Κανενας να συμπληρωσει τον Brian May??

 

 

Χαχα τι να συμπληρωσεις απο τον May...Ο ανθρωπας εχει παιξει ενα απο τα ωραιοτερα σολο στην ιστορια της ροκ μουσικης σε αυτο το κομματι!Ασε που ολοκληρο το κομματι ειναι υποδειγμα συνθεσης και μουσικης μεγαλοφυιας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε,ποτε δεν ξερεις τι μπορει να προκυψει..

Τεσπα,παιδια εννοειτε πως χρειαζονται και τα δυο parts για να γινουν extract τα tracks...

Αν δεν εχετε premium account στο rapidshare,απλα περιμενετε καμια ωριτσα και κατεβαστε το part2 μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου