Προς το περιεχόμενο

Queen Bohemian Rhapsody 24 tracks


SImon2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς να ακούσεις τα τύμπανα και το μπάσο από τα ακουστικά του Φρέντι... Απίστευτο... Συγκινητικό... Σαν να είσαι εκεί...

 

Τα φορτωσα στο Audition για ενα γρηγορο "ματι".............................................

Μου ηρθε να βαλω τα κλαμματα!!!! Ειναι το original !!!!!!

Το να κανεις solo τη φωνη του Freddie ειναι tear-inducing experience!!

 

 

P.s. Το leakage που ακουγεται δεν ειναι απο ακουστικα....ειναι επειδη παιζουν live στο ιδιο studio!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπόν, ξεκίνησα να ξεσκαρτάρω τα tracks και πελάγωσα. 100 κιθάρες και 1000 φωνές (εντάξει, το ξέραμε...).

Μωρέ θα στο κάνω εγώ αγνώριστο!

 

Πολύ χάρηκα μ' αυτό το ποστ. Ξανα-μπράβο!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο μερικες μερες το βρηκα κ εγω σε μορφη Wav ομως. Παιδια ειναι πραγματικα σχολειο να παρατηρεις πως εγραψαν αυτοι οι ανθρωποι εκεινη την εποχη, το ποση φαντασια και ποσες ιδεες ειχαν...Οσοι πιστοι των Queen κατεβαστε το οπωσδηποτε, ειναι απιστευτο. Μακαρι να μπορουσαμε να βρουμε και καπου το The March Of The Black Queen...

 

Εχω ακουσει οτι καπου "τριγυριζει" το The Show Must Go On, και επισης καπου εχω σε Pro Tools αρχειο το multitrack του Killer Queen...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Etsi einai to eixa katevasei prin poli kairo k ego se wavs k alla ton qeen. tora exo giro sta 40 multitracks sessions apo diaforous  kalitexnes k gia pro tools meta apo poli psaksimo giafto psakste einai polla ekso...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχει βγαλει κανεις ακρη πιο track ειναι τι???

Εκτος απο τα 22,23,24 που ειναι σιγουρα μπασο ,τα αλλα ειναι χασιμο...

Αν ξεσκαρταρε κανεις ,ας μας πει και εμας...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ksereis ti ginete epeidei itan polla ta tracks k akanan k polles ixografiseis ta anakatepsan gia ligotero xoro fantazomai.otan ta ksexoriseis tha sou bgoun giro sta 70 tracks meta prepei na enoseis ta idia k na ksexoreis ta kala takes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαααμάτοοο! Ευχαριστούμε πολύ για το link! Παράνομο-ξεπαράνομο... Για ένα μιξ γίνεται όλη η υπόθεση, που στο κάτω κάτω για να χαρούμε θα το κάνουμε... Μόλις κατέβει θα σας πω εντυπώσεις! Και θα προσπαθήσω να κάνω κι εγώ κάτι... Καλά, δεδομένου ότι ετοιμάζω με κάτι φίλους Queen tribute αυτήν την περίοδο, το ποστ έχει πέσει στην κατάλληλη ώρα! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου