Προς το περιεχόμενο

Behringer 2031A


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την χειρότερη. Τα είχα για 1,5 χρόνο. Είναι ηχείο που σε κουράζει γρήγορα. Με έντονες ψηλές και ασαφή χαμηλές. Έχει μια έξαρση στις χαμηλομεσαίες και αυτό λασπώνει λίγο τον ήχο. Το μόνο τους καλό η πολυυυύ ένταση. 220 watt. Αν δεν έχεις μεγάλο χώρο μην πάρεις τόσο μεγάλο ηχείο. Πάρε κάτι σε 6,5". Όταν τα πούλησα και πήρα τα tascam βρήκα την υγειά μου.

 

Μετά από όλα αυτά... Γιατί τα θες?? Αν θες πάντως για να κάνεις καμιά μίξη στα κομμάτια σου μην τα πάρεις. Αν τα θες απλά για να ακούς κανένα synth η τίποτα ηλ. τύμπανα θα βολευτείς.

εμμμ.... Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έχω ακούσει αυτά

 

http://www.thomann.de/gb/maudio_bx5a.htm

 

και έχω μείνει άφωνος.

 

 

 

Και για τα χρήματα που κοστίζουν μην το συζητάς.

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας

 

Τα ιδια με το Λοιζο θα σοθ πω και γω.

 

Βασικα οταν ακουσα τα ηχια μου φανικε πολυ γνωριμος ο ηχος και μετα θυμιθηκα οτι ακουγονταν σαν κατι ηχοσυστηματα AIWA που εβγαιναν μια εποχη τα οποια ηταν χαλια γενικως.

 

Με λιγα λογια μην κανεις το λαθος να τα παρεις ειδικα για τη δουλεια που λες.

 

:):):)

ireCube� Copyright© 1983-2007

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρίς να θέλω να γίνω απόλυτος :lol:

 

δεν υπάρχουν καλύτερα ηχεία στην κατηγορία κάτω των 500 ευρώ σε σχέση απόδοσης -τιμής και δυνατοτήτων από τα Tascam Vl-X5

 

Πήγαινε να τα ακούσεις και θα με θυμηθείς :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρίς να θέλω να γίνω απόλυτος :lol:

 

δεν υπάρχουν καλύτερα ηχεία στην κατηγορία κάτω των 500 ευρώ σε σχέση απόδοσης -τιμής και δυνατοτήτων από τα Tascam Vl-X5

 

Πήγαινε να τα ακούσεις και θα με θυμηθείς :wink:

 

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Απίστευτα ηχεία, εχει γίνει θέμα παγκοσμίως το τι βγάζουν. Τα συστήνω ανεπιφύλακτα. Ειμαι σίγουρος ότι θα βγουν κι άλλοι που θα πουν το ίδιο. Παντως για όλα και για οτιδήποτε θες, μία ειναι η λύση σήμερα. Google it!

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Xωρίς να θέλω να γίνω απόλυτος :lol:

 

δεν υπάρχουν καλύτερα ηχεία στην κατηγορία κάτω των 500 ευρώ σε σχέση απόδοσης -τιμής και δυνατοτήτων από τα Tascam Vl-X5

 

Πήγαινε να τα ακούσεις και θα με θυμηθείς :wink:

 

+ κάτι ...εκατομύρια :lol:

 

(θα μας την πουν στο τέλος ωρέ flea ότι μας τα ...δίνει η Ελινα..και δεν την συμπαθώ κιόλας...)

 

ΥΓ. πάντως ρε παιδιά για να μην επαναλαμβανόμαστε συνέχεια, ρίχνετε και καμμιά ματιά στα παλιά θέματα προτού ανοίξετε καινούργιο...η ίδια κουβέντα έχει ξαναγίνει αν θυμάμαι καλά τουλάχιστον 2 φορές...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου