Προς το περιεχόμενο

τι δεν πρεπει να κανω στην πεταλιερα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον πρωτη μου πεταλιερα επιτελους η gt8...Απο την εμπειρια μου σε διαφορες καταστροφες ξερω οτι υπαρχουν καποια πραγματα που δεν πρεπει να κανεις στο εκαστοτε μηχανημα οταν ειναι καινουριο...πχ οπως θελει στρωσιμο το καινουριο το παπι ή το τουτου...κατι αναλογο ρε παιδι μου...Επειδη λοιπον ο τυπος ο τσιταρισμενος με την νεα του αποκτηση θελιε αμεσως και πριν μελετησει τα εγχειριδια να την βαλει μπροστα και να αρχιζει να τρελαινει τους γειτονες, τι ειναι αυτο που πρεπει να μην κανει..(εννοειτε οτι ακομα δεν εχει βγει απο το κουτι της)..

Κατι ειχε παρει το ματι μου για καποια αλλαγη στις εργοστασιακες ρυθμισεις και κατι αλλο για το μετασχηματιστη αλλα ελεω του ελαχιστου χρονου δεν μπορω να ψαξω ολο το forum παλι μπας και το πετυχω....

 

Γι αυτο οποιος εχει καποια αποψη ας τη ριξει....

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη κουράζεσαι & πολύ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ειναι εδω

 

 

http://www.bossgtcentral.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3419&sid=93983452414838a610c99612cff5d762

 

 

:wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλισταααααααα

 

εσπασε το παλικαρι στο ψαξιμο...

 

αν και λιγα καταλαβα με το πρωτο αναγνωσμα...

 

εγω ηθελα κατι πιο απλο ....ξερεις 1kg ζαχαρη ...3 βανιλιες ...ανακατευουμε με το μιξερακι.... :P

 

thanks superfunk

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά,μη ρίξεις τον καφέ η την coca-cola σου πάνω στην πεταλιέρα.Από κει και πέρα,όλα τα υπόλοιπα βρίσκονται.

 

:D

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

ΔΙάβασε τις οδηγίες... εγώ πιο παλιά (ήμουν και μικρός) είχα πάρει μια μεταχειρισμένη πολυεφε και δεν ήξερα ότι βάζεις τα εφε με την σειρά που θες... οπότε στο live με το σχολείο έλεγα στον δεύτερο να με καλύπτει ώστε να πηγαίνω απ'το μοουντ 1 στο 14 πχ  ;D

εχουν δυνατότητες που πρέπει να μάθεις να την αξιοποιείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εεε... Μη νεκροθεί πάλι το θρέντ, εεε;

 

Λοιπόν:

 

1. Δεν ρίχνεις ποτό πάνω της.

2. Δεν την πατάς με το αυτοκίνητο

3. Δεν κάνεις σεξ μαζί της (όπα...)

4. Δεν την βγάζεις βόλτα, σαν να ήταν conx

και τέλος (απ'ότι έχω διαβάσει εδώ πέρα, γιατί είμαι άσχετος)

5. Δεν της βγάζεις το λάδι στους ήχους, ως σαν να ήσουν ο Edge, γιατί ο Edge, ως γνωστόν, είναι άσχετος που παίζει μία νότα τη φορά...

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5. Δεν της βγάζεις το λάδι στους ήχους, ως σαν να ήσουν ο Edge, γιατί ο Edge, ως γνωστόν, είναι άσχετος που παίζει μία νότα τη φορά...

 

 

Νομίζω ότι όλοι ανακαλύψαμε προσφάτως ότι αυτό τίθεται υπό αμφισβήτηση 8)

 

resurrection.jpg

 

χαχαχαχαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου