Προς το περιεχόμενο

Διαφωνίοα περί nothing else matters : please βοηθηστε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοι συμφορουμιτες εχω την εξης διαφωνια με τον πατερα μου : περιπου στο 1:21 λεπτο του nothing else matters, κατω απο τις καθαρες κιθαρες παιζει μια μελωδια. Εγω ακουω πεντακαθαρα δισολια ηλεκτρικων κιθαρων και εκεινος ακουει πεντακαθαρα βιολια. Σας παρακαλω αν δεν θυμαστε το συγκεκριμενο σημειο ξαναακουστε το τραγουδι και πειτε μου. Κιθαρες η βιολια? Οχι τιποτα αλλο, αλλα στην περιπτωση που κανω λαθος θελω να το ξερω!

Επισης θα παρακαλουσα να ακουστουν αρκετες γνωμες!

Ευχαριστω εκ των προτερων

Jizzzzzzzzzzzzzzzz da pit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιθάρες είναι ΦΥΣΙΚΑ. (αν κάνανε έτσι τα βιολιά θα είχε πρόβλημα ο Mozart)  ;D

 

Είναι καλό να σου δημιουργούνται τέτοιες απορίες, αλλα ...μην το κάνεις και θέμα!

 

το κομμάτι έχει και πλήκτρα με έγχορδα γενικώς, αλλα δεν νομίζω να εννοείς αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν απορω για το sustain, μετα απο ενα προσφατο topic περι αυτου, ενημερωθηκα πληρως. Αν και -μια και το ανεφερες- ουτε το ebow, ουτε το sustainer της fernandes θυμιζουν το συγκεκριμενο σημειο που ανεφερα. Η απορια μου ηταν αν ειναι κιθαρες η βιολια.

Jizzzzzzzzzzzzzzzz da pit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου