Προς το περιεχόμενο

τι μικροφωνο και εφε για brutal?


WINLOWOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα που το εφερε η κουβεντα, Οκτωβρη εχω γενεθλια!!! Μαζεψτε ολοι απο δω λεφτα και παρτε μου ενα δωρακι!!!! θελω αυτο:

 

http://www.thomann.de/gr/tc_electronic_voicepro.htm

 

:)

 

Eε? Ψηθειτε! Ψηθηκατε???

 

Υ.Γ.Με τα μπρουταλ η το χεις η δεν το χεις. Εγω απο τοτε που καταλαβα πως ακριβως γινονται τα κανω ανετα και χωρις να καταστρεφω το λαιμο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι, αλλά όταν έχεις μάθει γενικώς να τραγουδάς καταλαβαίνεις ΠΟΛΥ καλύτερα αν και πόσο κάνεις ζημιά στο λαιμό σου τραγουδώντας/μιλώντας κλπ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά όταν έχεις μάθει γενικώς να τραγουδάς καταλαβαίνεις ΠΟΛΥ καλύτερα αν και πόσο κάνεις ζημιά στο λαιμό σου τραγουδώντας/μιλώντας κλπ ;)

 

Eχεις δικιο... Εγω τραγουδαω απο πολυ μικρη... Το πρωτο live ηταν στα 14 μου...

Αλλα δεν εχω κανει μαθηματα φωνητικης. Απλα εχω πολυ καλο αυτι και αν μελετησω κατι το μαθαινω αμεσως. Οτι και να μου δωσεις μπορω να το τραγουδησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία! :) Αλήθεια πού μπορούμε να ακούσουμε κανένα clip λοιπόν;

Πουθενα!!! χεχεχε... Απλα εχω πει πως αν δεν κανω ακριβως αυτο που θελω και ακριβως αυτο που με εκφραζει δεν προκειται κανεις να ακουσει δουλειες μου...

Σορρυ αλλα θελω καποια στιγμη να κανω κατι ωστε να καταλαβει ο ακροατης ακριβως το ειδος μου και τις φωνητικες μου ικανοτητες στο φουλ...

Δε θελω να βγαλω παραεξω soul η χορωδιακα κομματια που χω κανει γιατι δε με εκφραζει τπτ απο τα 2!!!

Μην δείτε γυναίκα ορμάτε κατευθείαν .... λιγούριδες.....

Χαχαχαχα χαχαχαχαχα!!! Μην το λες... Οι περισσοτεροι επιτηθονται οταν δουν γυναικα εδω μεσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά όταν έχεις μάθει γενικώς να τραγουδάς καταλαβαίνεις ΠΟΛΥ καλύτερα αν και πόσο κάνεις ζημιά στο λαιμό σου τραγουδώντας/μιλώντας κλπ ;)

 

Αρκεί βέβαια να μην ήμαστε κρυωμένοι και να μας πονάει ο λαιμός (ή να κάνουμε πως

μας πονάει ο λαιμός) εδώ και κανά 2μηνο  ;D

 

εεεεε, Μενέλαε???  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.Με τα μπρουταλ η το χεις η δεν το χεις. Εγω απο τοτε που καταλαβα πως ακριβως γινονται τα κανω ανετα και χωρις να καταστρεφω το λαιμο μου.

Πειράζει που η ιδέα μιας γυναίκας να κάνει brutal φωνητικά δεν μου φαίνεται καθόλου ελκυστική; ??? :-\

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.Με τα μπρουταλ η το χεις η δεν το χεις. Εγω απο τοτε που καταλαβα πως ακριβως γινονται τα κανω ανετα και χωρις να καταστρεφω το λαιμο μου.

Πειράζει που η ιδέα μιας γυναίκας να κάνει brutal φωνητικά δεν μου φαίνεται καθόλου ελκυστική; ??? :-\

 

Οχι! Καθολου... ουτε εμενα μ'αρεσουν τα γυναικεια μπρουταλ! Απλα οσα παραπανω ξερει κανεις τοσο το καλυτερο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά όταν έχεις μάθει γενικώς να τραγουδάς καταλαβαίνεις ΠΟΛΥ καλύτερα αν και πόσο κάνεις ζημιά στο λαιμό σου τραγουδώντας/μιλώντας κλπ ;)

 

Αρκεί βέβαια να μην ήμαστε κρυωμένοι και να μας πονάει ο λαιμός (ή να κάνουμε πως

μας πονάει ο λαιμός) εδώ και κανά 2μηνο  ;D

 

εεεεε, Μενέλαε???  ;D

 

εεεεε έχω αλλεργίες, τι να κάνω  :( :( :( :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου