Προς το περιεχόμενο

ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 φορες ςχω προσπαθησει να ποσταρω ενα θεμα .20 φορες μου βγαινει μυνημα οτι το θεμα αυτο υπαρχει και να  αλλαξω τιτλο Εχω βαλει ισα με 20 ευφανταστους τιτλους ,αντιγραφοντας ομως το ιδιο κειμενο(για να μην τα ξαναγραφω αφ ενος και γιατι αυτα ακριβως ειναι που θελω να πω αφε δυο!) και την ιδια φωτογραφια (αφου χωρις αυτην δεν γινεται συζητηση).

Το αποτελεσμα ειναι χωρις υπερβολη να προσπαθω μια εβδομαδα χωρις αποτελεσμα  ???

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ? >:( Εχω στερεψει πια απο τιτλους.... ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασφαλώς δεν σου πέρασε από το μυαλό να μας γράψεις για ποιον τίτλο πρόκειται και σε ποια θεματική ενότητα...

 

Κακά αρχίσαμε...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αφενός

Ασφαλώς δεν σου πέρασε από το μυαλό να μας γράψεις για ποιον τίτλο πρόκειται και σε ποια θεματική ενότητα...

...

 

Αφετέρου:

 

Άλλαξε filename στη φωτογραφία. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον η ενοτητα ειναι guitars,bass and amps και οι τιτλοι που εχω αλλαξει ειναι τοσοι που ειλικρινα δεν τους θυμαμαι πια!Θα αλλαξω παντως τωρα τον τιτλο της φωτογραφιας (δεν το σκεφτηκα) και θα προσπαθησω να εφευρω καινουριο τιτλο και βλεπουμε...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου