Προς το περιεχόμενο

Τίποτα σημαντικό....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρολο που δε μ αρεσει να συμμετεχω σε διαπληκτισμους, δε κρατηθηκα και θελω να εκφρασω τη γνωμη μου!

Θεωρω τη συμπεριφορα του  kabamaru-x & του gydrummer, (τους οποιους ουτε ξερω προσωπικα, ουτε θελω να του μαθω) ΑΚΡΩΣ προσβλητικη, τοσο για τη νοημοσυνη μας οσο και για τους συνομιλιτες τους! Και εξηγουμαι:

 

kabamaru-x :

-Ειναι τουλαχιστον αγενες να επιτιθεσαι λεκτικα σε εναν ανθρωπο που ενδιαφερεται για την αγγελια σου, ειδικα απο τη στιγμη που ζηταει διευκρινισεις για κατι το οποιο δεν ειναι πολυ σημαντικο & αδιευκρινιστο!

-Ειναι κουτοπονηρο να ζητας 600 ευρω για μια κιθαρα που δε ξερεις καν τι μαρκα ειναι! Εγω δε το θεωρω καθολου τυχαιο που ειχε Epiphone μαγνητες! Αν πιστευες οτι μπορει να ειναι αυθεντικη Gibson, θα την εδινες 600?

 

gydrummer :

-Σεβασου τις αποψεις των αλλων! Μπορεις να διαφωνεις, αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να βριζεις!

 

Γενικοτερα θελω να πω, πως λιγη ευγενεια δε βλαπτει! Πως θα σας φαινοταν να ψωνιζατε κατι, και ο πωλητης να σας μιλαει οπως οι 2 προαναφερθεντες?

 

Αστειο δεν ειναι?

Μιλας εσυ για σεβασμο?

Απο περιεργεια διαβασα ολες τις τοποθετησεις και δυστυχως και την δικη σου. Ο gydrummer σου απαντησε πολυ ευγενικα και γενικα οι απαντησεις του ηταν ευστοχες και προσεκτικες και δεν καταλαβα ποοιον βριζει. Μαλλον το δικο σου υφος ειναι επικριτεο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε μάγκες δεν το τραβάτε πολύ;

 

Η αγγελία ήταν για όργανο που γράφει Gibson αλλά δεν είναι. Kabamaru-x όφειλες να τεκμηριώσεις καλύτερα την αγγελία σου εξαρχής και είναι αποκλειστικά ευθύνη σου που κατέληξε έτσι.

 

Τώρα κοιτάμε να δούμε ποιός θα έχει τον τελευταίο λόγο στην "άτυπη" αντιπαράθεση...

 

Δεν λύνουμε διαφορές στις αγγελίες. Γι'αυτό υπάρχουν τα πμ.

 

Λίγο respect δεν βλάπτει.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

Αστειο δεν ειναι?

Μιλας εσυ για σεβασμο?

Απο περιεργεια διαβασα ολες τις τοποθετησεις και δυστυχως και την δικη σου. Ο gydrummer σου απαντησε πολυ ευγενικα και γενικα οι απαντησεις του ηταν ευστοχες και προσεκτικες και δεν καταλαβα ποοιον βριζει. Μαλλον το δικο σου υφος ειναι επικριτεο.

 

 

Χμμμμ....SEEDS καλώς ήλθες....

Δε μου λες..... γφράφτηκες στο noiz πριν από λίγη ώρα .... μόνο και μόνο για να "βάλεις τα πράγματα στη θέση τους" σε σχέση με αυτή την αγγελία?

Καλώς ήλθες anyway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

Αστειο δεν ειναι?

Μιλας εσυ για σεβασμο?

Απο περιεργεια διαβασα ολες τις τοποθετησεις και δυστυχως και την δικη σου. Ο gydrummer σου απαντησε πολυ ευγενικα και γενικα οι απαντησεις του ηταν ευστοχες και προσεκτικες και δεν καταλαβα ποοιον βριζει. Μαλλον το δικο σου υφος ειναι επικριτεο.

 

 

Χμμμμ....SEEDS καλώς ήλθες....

Δε μου λες..... γφράφτηκες στο noiz πριν από λίγη ώρα .... μόνο και μόνο για να "βάλεις τα πράγματα στη θέση τους" σε σχέση με αυτή την αγγελία?

Καλώς ήλθες anyway.

 

Ναι ειμαι καινουργιος?

Πειραζει κανεναν αυτο?

Ειπα κατι που ειναι επιληψιμο?

Με ειλικρινεια δεν ειπα οτι διαβασα το ιστορικο της αγγελιας και απαντησα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Οχι, τίποτα επιλήψιμο... απλά...προσωπικά μου κάνει εντύπωση.

(Αλλά μη δίνεις σημασία.... εντυπωσιάζομαι εύκολα)

Ευχομαι να συνεχίσεις να γράφεις και αφού "κρυώσει" το εν λόγω θέμα.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, τίποτα επιλήψιμο... απλά...προσωπικά μου κάνει εντύπωση.

(Αλλά μη δίνεις σημασία.... εντυπωσιάζομαι εύκολα)

Ευχομαι να συνεχίσεις να γράφεις και αφού "κρυώσει" το εν λόγω θέμα.  :)

 

 

Το ηδη κρυωμενο?

Το οτι δεν ειχα λογαριασμο εδω, αυτο δεν σημαινει οτι δεν παρακολουθουσα τις αγγελιες (αυτο με ενδιαφερει προσωπικα).

Και μαθε κατι...παντα χρειαζεσαι ενα ερεθισμα για να κανεις ενα βημα. Η συγκεκριμενη αγγελια ειχε καποια ιδιαιτεροτητα και απαντησα αφου οι διαχειριστες του site αφηναν το θεμα να εξελισεται παρα το οτι ζητηθηκε επισημα η διαγραφη της.

Το αν συνεχισω δε να "γραφω" ειναι επισης δικο μου θεμα...εσυ κατσε εκει να παρακολουθεις αφου δεν εχεισ τιποτα σοβαροτερο να κανεισ!   

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

Το αν συνεχισω δε να "γραφω" ειναι επισης δικο μου θεμα...εσυ κατσε εκει να παρακολουθεις αφου δεν εχεισ τιποτα σοβαροτερο να κανεισ!   

 

 

OK  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το αν συνεχισω δε να "γραφω" ειναι επισης δικο μου θεμα...εσυ κατσε εκει να παρακολουθεις αφου δεν εχεισ τιποτα σοβαροτερο να κανεισ!   

 

 

Το υφος σου εκτος απο επιθετικο ειναι παρομοιο με καποιο αλλο........  ::)

 

Οσον αφορα στον kabamaru αντι να στειλω ενα πμ στον Metal Tiger, το εστειλα κατα λαθος σε αυτον! Ελεος!

Επισης, η συμπεριφορα σου στο forum θεωρω οτι προσβαλλει τοσο εμενα, οσο και αλλα ατομα (βλ. Θεμα με τον Στολλα)! Δεν ειμαι εδω για να κατακρινω τη γνωμη, ΑΛΛΑ τη συμπεριφορα σου και το υφος σου!

 

Ο gydrummer ζητησε συγγνωμη για το αν προσβαλλε καποιον! Εμενα ανεβηκε στα ματια μου με αυτη την κινηση!

 

Λυπαμαι που μετατρεπεται ο χωρος σε αρενα,..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

Το αν συνεχισω δε να "γραφω" ειναι επισης δικο μου θεμα...εσυ κατσε εκει να παρακολουθεις αφου δεν εχεισ τιποτα σοβαροτερο να κανεισ!   

 

 

Well said bro!

 

 

 

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου