Προς το περιεχόμενο

Τίποτα σημαντικό....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλevris +1

 

 

 

 

Το αν εχω +1 ειναι δικο μου θεμα.

 

Θα παρακολουθησω τι λες γιατι δεν εχω κατι σοβαροτερο να κανω.

 

 

Και ειρωνια τωρα?

Το οτι εχεις μεγαλο karma δεν στο δινει αυτο το δικαιωμα.

 

 

Το καρμα μου το απεκτησα με ΑΙΜΑ,οχι σαν κατι κωλοπαιδα που κυκλοφορουν με το καρμα του μπαμπα κ το παιζουν καποιοι.

Και καρμα ειχα κ πριν γραφτω στο νοιζ.Πριν βγει το καρμα.Πριν εφευρεθει το latency.

Ποια καρτα ηχου με 200 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πλevris +1

 

 

 

 

Το αν εχω +1 ειναι δικο μου θεμα.

 

Θα παρακολουθησω τι λες γιατι δεν εχω κατι σοβαροτερο να κανω.

 

 

Και ειρωνια τωρα?

Το οτι εχεις μεγαλο karma δεν στο δινει αυτο το δικαιωμα.

 

 

Το καρμα μου το απεκτησα με ΑΙΜΑ,οχι σαν κατι κωλοπαιδα που κυκλοφορουν με το καρμα του μπαμπα κ το παιζουν καποιοι.

Και καρμα ειχα κ πριν γραφτω στο νοιζ.Πριν βγει το καρμα.Πριν εφευρεθει το latency.

Ποια καρτα ηχου με 200 ευρω?

 

ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΣΑΟΥΝΤΠΛΑΤΣΕΡ ΡΘΥΜΙΣΕ ΤΗ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ??

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια αν ηξερα οτι θα παει ετσι η αγγελια δεν θα την εβαζα με τιποτα.ειπαμε τελος.την κιθαρα θα την κρατησω αφου δεν χρειαζομαι πια τα χρηματα.δεν μπορει να κλειδωθει το θεμα?

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια αν ηξερα οτι θα παει ετσι η αγγελια δεν θα την εβαζα με τιποτα.ειπαμε τελος.την κιθαρα θα την κρατησω αφου δεν χρειαζομαι πια τα χρηματα.δεν μπορει να κλειδωθει το θεμα?

Τουλάχιστον, προσπάθησε να μάθεις τι είναι (Gibson ή Gipson).  :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καρμα μου το απεκτησα με ΑΙΜΑ,οχι σαν κατι κωλοπαιδα που κυκλοφορουν με το καρμα του μπαμπα κ το παιζουν καποιοι.

Και καρμα ειχα κ πριν γραφτω στο νοιζ.Πριν βγει το καρμα.Πριν εφευρεθει το latency.

Ποια καρτα ηχου με 200 ευρω?

 

Εμένα ο ξάδερφός μου είναι φαντάρος και μπορεί να σε δείρει και να σου πάρει και το κάρμα ΚΑΙ το τραίηντ πρωφάειλ.

 

Και επειδή δεν έχω κάτι άλλο ενδιαφέρον να κάνω τα επόμενα 10', θα παραμείνω...σταμπάϊ στο thread μπας και απαντήσεις.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spy αυτο πες το κ στον σουπερφανκ που ειδε φωτο της κιθαρας κ ειπε με σιγουρια ειναι γκιμπσον.ειναι απλα μια πολυ καλη κοπια.τπτ παραπανω.ευχαριστω

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλevris +1

 

 

 

 

Το αν εχω +1 ειναι δικο μου θεμα.

 

Θα παρακολουθησω τι λες γιατι δεν εχω κατι σοβαροτερο να κανω.

 

 

Και ειρωνια τωρα?

Το οτι εχεις μεγαλο karma δεν στο δινει αυτο το δικαιωμα.

 

 

Το καρμα μου το απεκτησα με ΑΙΜΑ,οχι σαν κατι κωλοπαιδα που κυκλοφορουν με το καρμα του μπαμπα κ το παιζουν καποιοι.

Και καρμα ειχα κ πριν γραφτω στο νοιζ.Πριν βγει το καρμα.Πριν εφευρεθει το latency.

Ποια καρτα ηχου με 200 ευρω?

 

ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΣΑΟΥΝΤΠΛΑΤΣΕΡ ΡΘΥΜΙΣΕ ΤΗ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ??

 

ΣΑΟΥΘΠΑΛΣΤΕΡ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΦΑΣΗ ΠΑΝΚ me epirroes ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ?

ΦΑΣΗ ΡΟΚ ΠΟΙΟ ΠΑΝΚ ΟΜΩΣ ΜΕ ΓΚΑΖΙ ΚΑΙ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟ ΜΑΓΝΕΙΤΕΣ

Γκιμπζον ΛΕΕΙ??ΘΕΛΕΙ ΜΑΓΝΗΤΕΣ ΘΗΚΗ ?ΚΟυρντιζει kala h mpalatzarei sta μπεντζ?

ΦΟΡΝΤ ΦΙΕΣΤΑ ΣΤ καλο για πολη?ΔΙΛΙΤΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΑΣΗ π/2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καρμα μου το απεκτησα με ΑΙΜΑ,οχι σαν κατι κωλοπαιδα που κυκλοφορουν με το καρμα του μπαμπα κ το παιζουν καποιοι.

Και καρμα ειχα κ πριν γραφτω στο νοιζ.Πριν βγει το καρμα.Πριν εφευρεθει το latency.

Ποια καρτα ηχου με 200 ευρω?

 

Εμένα ο ξάδερφός μου είναι φαντάρος και μπορεί να σε δείρει και να σου πάρει και το κάρμα ΚΑΙ το τραίηντ πρωφάειλ.

 

Και επειδή δεν έχω κάτι άλλο ενδιαφέρον να κάνω τα επόμενα 10', θα παραμείνω...σταμπάϊ στο thread μπας και απαντήσεις.

 

Εγω ξερω εναν τυπο που ετρωγε σουβλακια τη Μεγ.Εβδομαδα.Δε σεβεται τιποτα.

Κ ο πατερας μου ειναι γεωπονος κ εχει κανει μεταπτυχιακο στο τζουντο.

Και εχω τουρμπατο αμαξι κ βρηκα στο ιμπει σχαστρα απο το εντερπράιζ 20$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια αν ηξερα οτι θα παει ετσι η αγγελια δεν θα την εβαζα με τιποτα.ειπαμε τελος.την κιθαρα θα την κρατησω αφου δεν χρειαζομαι πια τα χρηματα.δεν μπορει να κλειδωθει το θεμα?

 

Λοιπον, για να πουμε και κανα δυο σοβαρα τωρα...

Ετσι και αλλιως η αγγελια αυτη πηγε γρηγορα απατη. Ξεκινησε απο μια κιθαρα αγνωστου προελευσεως, μαρκας και αληθινης αξιας αγορας, που φλερταρε απο τα 150 euro μεχρι τα 2-3 χιλιαρικα, περασε σε φαση συζητησης για το αν θα πρεπει ο αγοραστης να ξερει τι πουλαει η αν αυτο δεν χρειαζεται, ποσο κανουν τα συλλεκτικα οργανα και για ποιον λογο, αν οντως κανουν οι απομιμησεις 150 euro και αν τα αξιζουν, βγηκε πορισμα οτι μαλλον ειναι απομιμηση εξαιτιας των μαγνητων της, τσακωθηκε ο κοσμος για το ποιος μιλαει η οχι αναγωγα, τι δικαιουται και τι οχι να λεει ο καθεις....

 

Καποια στιγμη αποσυρθηκε η κιθαρα απο την πωληση και εμεινε μονη της η συζητηση χωρις καν κιθαρα (μαιμου η οχι).

 

Αν μας παρεις και τη συζητηση τωρα με τι θα μας αφησεις?

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου