Προς το περιεχόμενο

Τίποτα σημαντικό....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ti meTRONOMO NA PARW? TON 8ELW KAI GIA iced earth!

TO JADEFI MOY MOU MU EIPE OTI ICED EARTH DEN THA PAIZEI EFKOLA LOGO FAINOMENOU THERMOKIPIOY ?

 

===

 

Ekana EDIT ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΤ Apo ti forma ALLAGIS TOY NOIZ.gr giati eixa valei tesera ΜΟΥ

OK dulepse TVRA ? ALitheia mou lete oti Gibson SG=SyberGiannis guitara FTIAGMENI GIA MENA?

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

TI ENISXYTI NA PARW GIA KA8AROAIMI TZAZ; EXO MIA JACSON KAI TO FLOYD MOU KANEI NERA. NA TO KATARGISW NA VALO MPIKSPI? KALHTEROS HCHOS?

Μπορεί να το γελάς Ηλία, αλλά παλιά ήξερα έναν τύπο που μάθαινε τζαζ και οι κιθάρες που είχε ήταν μία Jackson και μία ESP νομίζω. Και ήταν/είναι και παιχταράς... :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω εναν τυπο που ετρωγε σουβλακια τη Μεγ.Εβδομαδα.Δε σεβεται τιποτα.

 

Μια ζωή θα τρώς την σκόνη μου.

Εγώ ρε αμούστακο κ*********ι ξέρω ΠΑΠΑ με ΤΑΒΕΡΝΑ που ΨΗΝΕΙ και ΤΡΩΕΙ καλαμάκι ΧΟΙΡΙΝΟ μεγ. παρασκευή, ενώ οι υπόλοιποι φλούφληδες την βγάζουν με σάπιο καλαμαράκι Παλίρροια.

Τ*******ι.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια ξαζζ καλi φαση EMG μορελο ντιτζιτεκ.ΤΟ 1,τα αλαλ μουφα psifiaka.

alla o ixos einai sto ποδι κακα τα πσεματα.λωλ

 

Μetronomo kalo gia dekataekta fasi ti paizei?casio moufa,seiko kalo leeι.korg για μεταλ λεει?φαση τζαζ σαν τα πρωτα οπεθ μεχρι to best.

 

capota manowar kanei gia jazz?

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dEKAtaekta se metronomous diskolo na vrie ---agathis body kai etsi pane mexri 15a---

APo NEa SMIRNI KANEIS gia black metal sigkrtima mONO BASSO KAI TO dipetalo?

 

Me sincle-oil stous mgagnites tha paizei pio grigora i M520 tis CORT? Apantisei opoiso kserei MONO!

 

 

------κανο αλαγη στο ποστ μου.

 

ΤΟ σιγκροτιμα δεν ισχειει γιατι βρικαμε τα cd στο limegouaiar και δεν χρειαζεται πια να τα πεξουμε εμεις. Ο φιλος που εστειλε ακυρο, σορι. 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXAXA!!! Καλά δεν παίζεστε έτσι; Το πιο funny thread ever! ;D Εδώ και κανα 20λεπτο γελάω μόνος μου ;D...

Πάντως θα προτεινα περισσότερα thread/ποστ έτσι...Είναι όμορφο το γέλιο και η πλάκα ρε παιδιά...

 

(σ.σ. Harilatre δεν σε έχω δει ξανά έτσι...ομολογώ πως πολλοι εδώ μέσα έχουν πολύ χιούμορ και πετυχημένο, πολύ φάση...μπράβο modulatora και μπράβο και στα υπόλοιπα παιδιά)... 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Overntaiv petali gia kafriles boost se Laney ti lete. Ke delay mono anlogiko kamia idea? Tha akougete se laiv??!??!?! ??? ??? ??? Mono Sundblaster 64 eko. Ki ena Roland Hord ful fones. Perni midi.? Voithia. Sori varieme na diavaso toses selides

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Overntaiv petali gia kafriles boost se Laney ti lete. Ke delay mono anlogiko kamia idea? Tha akougete se laiv??!??!?! ??? ??? ??? Mono Sundblaster 64 eko. Ki ena Roland Hord ful fones. Perni midi.? Voithia. Sori varieme na diavaso toses selides

 

Sorry φίλος, αλλά μόνο για eco kinitron(2,5 μοντέλα και 2 πληκτρα μετά) μπορώ να σου δώσω οδηγκίες και για roland garos ή roland halford. Se ti xrwma na parw ta all-star gia na teriazoun me tin tonelamb?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου