Προς το περιεχόμενο

Στυλιανή η φωταστέρω by τριγκόσφυγγα


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπα να δουλεψω κ λίγο το δαχτυλέρο ακόμα σε κορντομελωδίες.Μια προχειρη προσπάθεια μετά τον γερό πόνο του αριστερού χεριού μ' είναι αυτή.Τπτ ιδιαίτερο γενικά αλλα το βάζω δε μαμιέται...

 

http://www.box.net/shared/2g3hlmh44k

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Trigga, με τον κίνδυνο να γίνω βαρετός, είναι φανερό ότι το μουστάκι σου μεγαλώνει πλέον με ιλιγγιώδη ταχύτητα. Με το καλό και στο Μπέρκλι νέε μου.

 

Όσον αφορά τον ήχο όμως, τη Στέλλα λίγο έλειψε να την πνίξεις μέσα στη μουντίλα και στη μπασαδούρα (*). Θέλει προσοχή όταν παίζεις δαχτυλέρο.

 

Και κάτι άλλο. Μην απολογείσαι κάθε φορά για το πόσο πρόχειρη είναι η προσπάθειά σου. Εντάξει, το ξέρουμε ότι αν είσαι ζεστός βάζεις κάτω το Benson και το Martino παρέα, αλλά κι αυτά που μας στέλνεις μας κάνουν. :)

 

(*) longshadow, αν το "ξεμπουκώσεις" και αυτό, θα υποκλιθώ δημοσίως... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο προπονούσα ώρα κ το χέρι με πεθανε στον πόνο ρε συ.Εκανα πολλά λάθη κ το λέω οτι είναι οτι ναναι κ να μην περιμένεται να ακούσετε ποιότητες.

 

Οτι τον παίρνω,στη στροφή,τον μπένσο κ τον μαρτίνο είναι γνωστό πλέον δεν χρειάζεται να το λέμε.:P

 

Αραγε μαστολόνγκ μπορείς να κάνεις πίτσα με μανιτάρι κ στο δικό μου το κασέρι?Απορώ κ γώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι πες τωρα ρε αρχηγέ μ; :D

Να σου πω, θα μας πεις και λίγο την κιθάρα και τον εξοπλισμό που χρησιμοποίησες; Ε φανταστικέ Τίγρα; :P

 

Όσο για το παίξιμο πιστεύω ότι τα δαχτυλάκια σου πάνε καλά, πολύ καλά...Δεν πιστεύω παρ όλα αυτά να παρατήσεις το ''πλαστικό'' και να γίνεις ''αυτοχειρ''! :(

 

Από μένα ένα μπράβο διότι εξάσκησες πολύ όμορφα την ιδέα σου. :)..Για τα λάθη δεν υφίσταται γνώμη καθώς σε εμένα ηχεί πιο ωραίο αν ''βρωμίζει'' έτσι η jazz, με κάποια λαθάκια. 8)..

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αραγε μαστολόνγκ μπορείς να κάνεις πίτσα με μανιτάρι κ στο δικό μου το κασέρι?Απορώ κ γώ.

 

Εεεε, ο Μακροίσκιωτος πετάχτηκε να πάρει καμμια μπύρα, και αν δε σας πειράζει θα σας εξυπηρετήσω εγώ...  ;D

 

 

Εδώ παρακαλώ, ορίστε  http://www.box.net/shared/julypzy1w0  ;)

 

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εεεε, ο Μακροίσκιωτος πετάχτηκε να πάρει καμμια μπύρα, και αν δε σας πειράζει θα σας εξυπηρετήσω εγώ...  ;D

 

 

χικ.....Τι έγινε παιδιά?.......Όλα καλά?.......χικ.......ποιός είναι αυτός ο (χικ)  silot?.....(ξαναχίκ)..

 

 

drunk-dude-picture-1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε δικέ μου?Που πήγε ο άνεμος?Μου φαίνεται σαν να έβαλες απο waves το x-noise σε φάση με ψηλοextreme κόψιμο.Πέφτω κοντά?

 

FatalK Δεν απαντησα τόση ώρα γιατι νομίζω πως μου κάνεις πλάκα.Κιθάρα hagstrom hg600 ,line 6 spider 2(δανεικός) direct καρτα ήχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τριγκάκο έχεις πέσει μεσα στο X-noise, αλλά δεν το σιδέρωσα, απλά το πέρασα διακριτικά. Κι επειδή το σήμα σου αφενός δεν είχε ψωμί πάνω απο τους 3k κι αφετέρου είχε ένα γκάζι στους 200, τόνισα λίγο τα ψιλούτσικά που έφαγε το X-noise, έκοψα λιγουλάκι και το γκαζάκι στους 200, αντε και λίγο multiband compression απο το C4, αντε και λίγο χώρο απο το Roomworks για να απλώσει, και κλείσαμε το φούρνο... ;D

 

Αυτά και μπράβο για την προσπάθεια γιατί ειναι καλή  ;)

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που ακούω κλιπ του Trigga, ιντριγκάρομαι ακόμη περισσότερο...!!!

 

Βρε μπας και πρέπει να αφήσω κι εγώ μουστάκι για να παίζω έτσι;

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα τώρα που ξενέρωσα από τις μπύρες και το άκουσα έχω να πώ ότι ο silot έκανε εξαιρετική δουλειά!!

 

Βέβαια για να κάτσεις να ασχοληθείς με ένα ξένο κλιπ πρέπει κάτι να έχει να σου πεί, άρα το μεγάλο credit πάει στον triggaman!... ;)

Αύριο θα κάνω κι εγώ μια προσπάθεια, χωρίς βέβαια να έχω την ψευδαίσθηση ότι θα καταφέρω κάτι ανάλογο με τον silot...άλλωστε είναι πολύ πιο έμπειρος σε αυτόν τον τομέα... ;)

 

και πάλι μπράβο στον trigga!!....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου